Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bu Kadıncağıza Yardımcı Olabilme İmkanımız Var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Fırsatını bulup bankaya gidip kendimce başlattığım yürüme kampanyası doğrultusunda bir depo benzin bağışında bulundum 12 lt deposu olduğu için 60tl yatırdım yalnız bir konuya değinmek istiyorum bağış hesaplarında para yatırma ücreti alınmıyor demişti bankadaki çalışan ve hesap adı pınar yılmaza yardım vaktı değil pınar yılmaz olarak şahış hesabı görünüyor dedi atm den yatırdım 3 lira masrafla doğrudur değildir ben elimden geldiğince imkanlarım doğrultusunda yapmam gerekeni yaptım umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur
    [IMG][/IMG]
    oguzhan6161, shivers ve Vecihi.H bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Bende internetten eft yaptım her zamanki gibi 3.50 TL. aldılar.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eft yaptım ve 3,5 tl para aldılar. Valilik tarafından açılan hesaplarda ücret alınmıor diye bi yazı okudum ancak bankacı arkadaşıma telefon açtım alınıyor dendi. Eft olunca alınıyormuş. Bir arkadaşım açılan hesabın ziraat bankasına ait olduğunu bulmuştu. Keşke havale yoluyla deneseydiniz. Ziraatten havale yolu ile parayı virman yapabilirdiniz böylelikle ücret almamış olurdu diye düşünüyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Bir depo benzin parası banada çok mantıklı geldi burada bu kampanyayı sürdürecek olan yöneticilerdir aslında. Kendilerinden en kısa sürede konuya ilgi ve alaka bekliyoruz.
    ayzek bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eft yaptım ve 3,5 tl para aldılar. Valilik tarafından açılan hesaplarda ücret alınmıor diye bi yazı okudum ancak bankacı arkadaşıma telefon açtım alınıyor dendi. Eft olunca alınıyormuş. Bir arkadaşım açılan hesabın ziraat bankasına ait olduğunu bulmuştu. Keşke havale yoluyla deneseydiniz. Ziraatten havale yolu ile parayı virman yapabilirdiniz böylelikle ücret almamış olurdu diye düşünüyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Bir depo benzin parası banada çok mantıklı geldi burada bu kampanyayı sürdürecek olan yöneticilerdir aslında. Kendilerinden en kısa sürede konuya ilgi ve alaka bekliyoruz.
    Ziraat bankası gişeden yatırınca 35 tl masrafı var dedi zaten ordaki görevli koydugun resimden bakarak yaptı işlemi banada o belirtti yardım hesaplarında ücret alınmıyor dedi ama hesap şahış adına dedi atm den 3 tl masrafla yatırırsın dedi bende o bilgi doğrultusunda atm den yatırdım hayra vesile olduysak ne mutlu bize adminler duruma el atım ana sayfada sabitlenmeli ve yardım kampanyası başlatılmalı empati yapıldığında durumun ne kadar acı olduğu ortada..
    oguzhan6161 bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ziraat bankası gişeden yatırınca 35 tl masrafı var dedi zaten ordaki görevli koydugun resimden bakarak yaptı işlemi banada o belirtti yardım hesaplarında ücret alınmıyor dedi ama hesap şahış adına dedi atm den 3 tl masrafla yatırırsın dedi bende o bilgi doğrultusunda atm den yatırdım hayra vesile olduysak ne mutlu bize adminler duruma el atım ana sayfada sabitlenmeli ve yardım kampanyası başlatılmalı empati yapıldığında durumun ne kadar acı olduğu ortada..
    Aynen öyle empati yapınca malesef öyle oluyor. Kendi annem olsaydı ve ne devlet ne de insanlardan bi yardım göremeseydim bi canavara dönüşür 2 - 3 günde o parayı tamamlardım. Allah kimsenin başına böyle bi dert vermesin çok zor. Allah yar ve yardımcısı olsun. Biz ancak vesile olabiliriz.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Zor durumda kalan bir insana destek olmak boynumuzun borcudur arkadaşlar az-çok demeyelim destek olalım Allah rızası için.Yaptığınız yardımları Allah kabul ve makbul eylesin. İBAN
    2100 0100 0131 7325 8526 5001
    shivers bunu beğendi.

Arkadaşlar,
    Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ülkemizde sağlık sektörü, Dünya üzerinde lider konumda. Bu yüzden Türkiye sağlık turizmine çok ciddi yatırımlar yapılmış ve Dünya'nın farklı ülkelerinden yabancı hastalar gelmektedir. Fakat ülkemizdeki doktorlarımız malesef okadar düşük maaşla çalışıyorlar ki, bunun sonucunda ortaya çıkan hata ve yanlışlar var. PARA PARA PARA. Para için ameliyat olmayacak hastalara ameliyat derler vs vs vs binbirtürlü şeyler. Ben ananemi buna bağlı nedenlerden dolayı kaybedince projemi kurdum ve binleri geçen üyem oldu. Sırf insanlar doğru teşhis ve tedavi olsunlar diye onlarca doktoru çalıştırıp ücretsiz hizmet veriyorum. Şimdi soruyorum. Ülkemizde bu ameliyatı yapabilecek Beyin ve sinir hastalıkları uzmanı doktorlar varken, neden 7 hastane hastane gezdi. Bu ablamızın sgksı varsa, devlet bunu özelde de kendi kurumunda da karşılamak zorundadır. Kimse haklarını bilmiyor. SGK'sı varsa istediği özel hastaneye gitsin. Tamamını karşılamak zorunda hastane. İşin sonucu yazıklar olsun diyorum. Binlerce doktor ve yüzlerce hastaneyle çalışıyorum, Adam gibi adamıyla karşılaşmadım üzücü. Bu hasta olan kişiye nasıl ulaşabilirim ?

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Konuyu açan arkadaşın mail adresi ve facebook adresi profilinde bulunmaktadir. En kolay o arkadaşın üzerinden ulaşabilirsin sanırım

Motosikleti
    BMW 1200 gs ADV
    Alıntı Liposcus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ülkemizde sağlık sektörü, Dünya üzerinde lider konumda. Bu yüzden Türkiye sağlık turizmine çok ciddi yatırımlar yapılmış ve Dünya'nın farklı ülkelerinden yabancı hastalar gelmektedir. Fakat ülkemizdeki doktorlarımız malesef okadar düşük maaşla çalışıyorlar ki, bunun sonucunda ortaya çıkan hata ve yanlışlar var. PARA PARA PARA. Para için ameliyat olmayacak hastalara ameliyat derler vs vs vs binbirtürlü şeyler. Ben ananemi buna bağlı nedenlerden dolayı kaybedince projemi kurdum ve binleri geçen üyem oldu. Sırf insanlar doğru teşhis ve tedavi olsunlar diye onlarca doktoru çalıştırıp ücretsiz hizmet veriyorum. Şimdi soruyorum. Ülkemizde bu ameliyatı yapabilecek Beyin ve sinir hastalıkları uzmanı doktorlar varken, neden 7 hastane hastane gezdi. Bu ablamızın sgksı varsa, devlet bunu özelde de kendi kurumunda da karşılamak zorundadır. Kimse haklarını bilmiyor. SGK'sı varsa istediği özel hastaneye gitsin. Tamamını karşılamak zorunda hastane. İşin sonucu yazıklar olsun diyorum. Binlerce doktor ve yüzlerce hastaneyle çalışıyorum, Adam gibi adamıyla karşılaşmadım üzücü. Bu hasta olan kişiye nasıl ulaşabilirim ?
    Bir doktor olarak diyorum ki yazdıklarını bir daha oku ,on kere düşün bir kerede yaz.Ülkemizdeki doktorlar çalışma şartlarının elverişsizliğine göre bence gayet güzel hizmetler vermektedir,bir iki olumsuz örnekle genelleme yapma huyundan hiç vazgeçmediniz.Ona bakarsanız benim de günlük hayata bakarak bütün taksiciler dolandırıcı,avukatlar beyinsiz,savcılar şerefsiz,bankacılar tembel,motorcular(hele hele kurye ve pizzacılara bakıp zibidi demem lazım herhalde.Bir adamın adam oldugunu anlamak için adam olmak lazım derler....anladın onu sen.
    AVM ameliyatı bir çok eğitim hastanesinde yapılabiliyorken özel hastaneye para vermek içi bu tarz bir kampanya yapılmasını çok anlamlı bulmuyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı kreatin37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AVM ameliyatı bir çok eğitim hastanesinde yapılabiliyorken özel hastaneye para vermek içi bu tarz bir kampanya yapılmasını çok anlamlı bulmuyorum.
    Bahsi geçen rahatsızlık eğitim ve araştırma hastanelerinde tedavi edilebiliyorsa yetkililerle irtibata geçip,hastanın durumuna göre operasyonun ivediklikle yapılması sağlanabilir mi acaba?

Motosikleti
    Eger devlette yapilabilir olsaydi yardim kampanyasina valilik onay vermezdi diye dusunuyorum pinar yilmaz avm diye arattiginizda bircok gazete sitelerinde haberi mevcut kermes duzenlenmis muhtemel denklesen 6000 tl ordan gelmis olmali caresizlik hic iyi birsey degil 7 tane hastane gezmis ameliyati yapmamislar bazi doktorlar bazi hastalari kabul etmiyorlar bugun 20 lik dis cektirecek olsan buna cerrah lazim ben yaoamam diyen dis doktoru dolu
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Arkadaşlar bu hastalığın tedavisini özel hastaneler karşılıyor mu yani ? Kadıncağız bunu bilse orda çaresizce paranın toplanmasını bekler mi? Çok çaresiz şuan :s ben göremedim bile :( doktorlar ilk önce 28 bin tl demiş sonradan 18 bin tl ye düşürmüşler sağolsunlar. Ne yapsamda daha çok kitleye ulaşıp bu işi hızlandırsam diye düşünüyorum. Burada bu para hemen toplanır aslında lütfen 5 10 ne gerekiyorsa gönderelim arkadaşlar. 1 gün sigara içmeyiverin ya da 1 gün otopark ücreti ödemeyin ne biliyim 1 gün bişeylerden feragat edelim. Şurada öyle muhabbetler dönüyor ki pahalı motosikletler pahalı ekipmanlar vs vs ben bunları gördükten sonra kesinlikle bizim camiada bu parayı hemen toplarız diye düşünmüştüm. Hala umutluyum bu parayı toplayalım arkadaşlar lütfen. Herkes birilerine özel mesaj atsın duyuralım bir şekilde .

Motosikleti
    CBX750
    Avm tedavisi devlet hastanelerinde ve universitelerde ucretsiz olarak yapilabilmekte bu ucret neyin ucreti hastanenin talep ettigi bir ucretmidir nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

Ayrica benmle iletisime gecilirse eskisehirdeki doktorlarla gorusup sgk sida varsa hicbir ucret talep edilmeden yapilabilir.
    SizofrenMacaPapazi ve swizz bunu beğendiler.

Bu kişi arkadaşım, maddi durumu gerçekten kötü, rahatsızlıgı nedeniyle çalışamıyor, Zonguldak daki hastaneleri dolaştı gerekli ekipman ve riskli olduğundan ameliyatı yapmıyorlar, istanbul da bir hastane yapabiliyor 18 bin lira gibi bir para istiyorlarmış.
    Dün Zonguldak akp milletvekillerinden Hüseyin Özbakır 8000 lira bağış yapıldı.
    Geri kalan para hakkımda pek bir bilgim yok.
    Hastanede bir kere ziyarete gittim. Çağresizce bekliyordu.
    Zaten hesap numarası Vakıf hesabı, bu hesabı açtırabilmek için bile günlerce uğraştı.
    Gerekli iletişim bilgilerine benden ulaşabilirsiniz.

Alıntı Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kişi arkadaşım, maddi durumu gerçekten kötü, rahatsızlıgı nedeniyle çalışamıyor, Zonguldak daki hastaneleri dolaştı gerekli ekipman ve riskli olduğundan ameliyatı yapmıyorlar, istanbul da bir hastane yapabiliyor 18 bin lira gibi bir para istiyorlarmış.
    Dün Zonguldak akp milletvekillerinden Hüseyin Özbakır 8000 lira bağış yapıldı.
    Geri kalan para hakkımda pek bir bilgim yok.
    Hastanede bir kere ziyarete gittim. Çağresizce bekliyordu.
    Zaten hesap numarası Vakıf hesabı, bu hesabı açtırabilmek için bile günlerce uğraştı.
    Gerekli iletişim bilgilerine benden ulaşabilirsiniz.
    Hüseyin ÖZBAKIR'a ulaşmayı deniyordum. Ben Ereğli'de ikamet ediyorum. Ulaşabildiğim bütün yetkililere konuyu arz ettim. Umarım bu anneyi en kısa sürede kurtarırız. Hepimiz destek olalım arkadaşlar. Bırakmayalım bu işin peşini. Bu paranın burada toplanacağına eminim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)