Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Ankara Günübirlikleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    HSGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    Abi yol çok güzel ya virajlar felan ...İzlerken zevk aldım
    zaferce bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Zaferce selam..Bu pazar Kızılcahamam'dan Ankara'ya dönerken, Kızılcahamam çıkışında sağ şeritte aniden duran arkadaş trafiği tehlikeye düşürdü,hem kendisini tehlikeye attı, hem de diğer araçlara tehlike oluşturdu..Kurtboğazı barajına gelmeden önce 6-7 araç 80 km hız civarında konvoy halinde giderken en öndeki aniden sola dönüş yaptı, en öndeki aracın fren lambasını görmesem zincirleme kaza olacaktı, Allah'Tan sağım boştu da oraya girerek kazayı atlattım..Bu pazar Ankara-Kızılcahamam yollarını hiç bu kadar kalabalık görmemiştim..Kazan girişten Susuz'a kadar konvoy halinde geldik, bu trafikte motor kullanmaya çekiniyorum açıkçası..

Alıntı asde06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaferce selam..Bu pazar Kızılcahamam'dan Ankara'ya dönerken, Kızılcahamam çıkışında sağ şeritte aniden duran arkadaş trafiği tehlikeye düşürdü,hem kendisini tehlikeye attı, hem de diğer araçlara tehlike oluşturdu..Kurtboğazı barajına gelmeden önce 6-7 araç 80 km hız civarında konvoy halinde giderken en öndeki aniden sola dönüş yaptı, en öndeki aracın fren lambasını görmesem zincirleme kaza olacaktı, Allah'Tan sağım boştu da oraya girerek kazayı atlattım..Bu pazar Ankara-Kızılcahamam yollarını hiç bu kadar kalabalık görmemiştim..Kazan girişten Susuz'a kadar konvoy halinde geldik, bu trafikte motor kullanmaya çekiniyorum açıkçası..
    Evet cumartesi pazar akşamları Kızılcahamam yolu da Ayaş yolu da dönüş istikametinde kalabalık ve hızlı akan bir trafiğe boğuluyor. Alkol almış yardıra yardıra eve dönen piknikçi amcalar bol oluyor. Bu pazar da hava karardıktan sonra Çamkoru/Çamlıdere bağlantısından itibaren bir yoğunluk başladı ve Kazan'a doğru iyice arttı. Hızlı da akıyordu. Neyse ki en yoğun yerlerde yolun en sağı boştu da yürüme hızına yakın hızlarda da olsa öne doğru ilerleyebildik.

Bu sevimsiz trafik ortamında doğru vites, yüksek bakış, iyi gözlem, güvenlik balonu, hızın doğru kullanımı gibi çabalar kazaya karışma olasılığını azaltıyor diye umuyor, becerebildiğimiz kadarıyla uygulamaya çalışıyoruz.

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Söylemek istediğim tam anlaşılmadı sanırım , hata benim sizin gruptandı sanırım, motorsikletli bir arkadaş Kızılcahamam çıkışında opeti geçtikten sonra aniden sağda durdu, o yol hafif viraj ve 2 arkada yoğun trafik vardı, 2 şerit de doluydu..o arkadaş yüzünden araçlar ani hız kesti, sağ şerittekiler sol şeride kaçmak zorunda kaldı..O arkadaş sizin gruptaydı sanırım..Kaza olmadıysa Allah'ın lütfuydu..**
    Mengu16 bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=_kHcGxJ_jyw
    Dünkü sürüşten bir parça
    Kayit sonundaki mekan neresi koordinat verebilirmisin?
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Söylemek istediğim tam anlaşılmadı sanırım , hata benim sizin gruptandı sanırım, motorsikletli bir arkadaş Kızılcahamam çıkışında opeti geçtikten sonra aniden sağda durdu, o yol hafif viraj ve 2 arkada yoğun trafik vardı, 2 şerit de doluydu..o arkadaş yüzünden araçlar ani hız kesti, sağ şerittekiler sol şeride kaçmak zorunda kaldı..O arkadaş sizin gruptaydı sanırım..Kaza olmadıysa Allah'ın lütfuydu..**
    Saat 9'da Kızılcahamam'ın 9 km kuzeyindeki Alpet'ten çıktık ve Kazan'daki ışıklar haricinde durmadan geldik. Duranımız, sağa sola dönenimiz olmadı. Opet'in önünden geçerken sol şeritteydik. Başka motorcu sıkmış canınızı.

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayit sonundaki mekan neresi koordinat verebilirmisin?
    Sanırım şurası: https://goo.gl/maps/vXSe8

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    öncelikle herkese selamlar. Ankara Etimesgutta ikamet ediyorum. İlk motorumu alalı henüz 2 ay gibi bir süre oldu. Halen acemiliğimi atmaya çalışıyorum. Ehliyet sınavına da geçen hafta girdim, sorunsuz geçti. Ehliyetimi de aldıktan sonra ben de size katılmak isterim. Ancak 125 cc lik (salcano wolf s) motorumla size ne kadar ayak uydurabilirim bilmiyorum. Eğer beni de aranıza kabul ederseniz ehliyeti alır almaz size katılmak isterim ama. Herkese sağlıklı sürüşler.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı notyetktu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selamlar. Ankara Etimesgutta ikamet ediyorum. İlk motorumu alalı henüz 2 ay gibi bir süre oldu. Halen acemiliğimi atmaya çalışıyorum. Ehliyet sınavına da geçen hafta girdim, sorunsuz geçti. Ehliyetimi de aldıktan sonra ben de size katılmak isterim. Ancak 125 cc lik (salcano wolf s) motorumla size ne kadar ayak uydurabilirim bilmiyorum. Eğer beni de aranıza kabul ederseniz ehliyeti alır almaz size katılmak isterim ama. Herkese sağlıklı sürüşler.
    Uzun yol viraj egitimi almadan uzun yolda hayatinla kumar oynarsin kardes..
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Bu başlığı takip edeyim..

zaman, mekan, yol uyarsa katılmak isterim...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    tek bir motor görmedim, bir motorsikletli grup gördüm..Kızılcahamam çıkışındaki opetten az önce veya az sonra rastladım..2-3 motor arkadan gidiyordu, bunların önündeki motorcu sağ şeritte aniden hız kesti, durup durmadığını geçerken görmedim ama sanırım kenarda beklemek için ani hız kesti..bu motorcunun 1,5 km ilerisinde de alpet'in orada başka motorcu gördüm..Belki sizin grup olmayabilir ama gördüklerim grup dahilindeydi.Ankara grubu olabilir..

tek bir motor görmedim, bir motorsikletli grup gördüm..Kızılcahamam çıkışındaki opetten az önce veya az sonra rastladım..2-3 motor arkadan gidiyordu, bunların önündeki motorcu sağ şeritte aniden hız kesti, durup durmadığını geçerken görmedim ama sanırım kenarda beklemek için ani hız kesti..bu motorcunun 1,5 km ilerisinde de alpet'in orada başka motorcu gördüm..Belki sizin grup olmayabilir ama gördüklerim grup dahilindeydi.Ankara grubu olabilir..
    Ne desem bilemedim. Valla billa iki gözüm önüme aksın biz değildik.
    Darkcity2000 ve Oldjack bunu beğendiler.

Uzun zamandır motor süremedim. Pazar gün uzunca bir sürüş yapmak istiyorum ama onun öncesinde motoru yıkamak, lastik havalarını kontrol etmek, benzini bir gün öncesinden hazır etmek amacıyla motoru çıkaracağım. Hazır çıkarmışken de biraz ısınma olsun diye kısacık bir sürüş yapmak istiyorum. Mesela şunun gibi: https://goo.gl/maps/wVVVY Katılmak isteyen olursa buluşma saati ve yeri ayarlayabiliriz.

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    @zaferce ben varım, bu kısa sürüşten ziyade sizinle tanışmak isterim
    zaferce bunu beğendi.

Cumartesi saat 10 Kafes Fırın diyelim mi?

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Bence süper bir saat. Yok mu başka gelen arkadaşlar ?

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı The-Rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence süper bir saat. Yok mu başka gelen arkadaşlar ?
    Haci bana bitek cmt 4ten sonra ve pazar gunleri uyuyo, diger gunler hep ders... Iyi eglenceler size tekeriniz duz bassin.

Konuya gelmisken de yazayim 30 agustosa ozel bir kortej vs. olucak mi ?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi saat 10 Kafes Fırın diyelim mi?
    BEn de geleyim diğeceğim ancak hangi kafes fırın?! Ankarada 4 tane kafes fırın çıkyor googlemapste :D

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEn de geleyim diğeceğim ancak hangi kafes fırın?! Ankarada 4 tane kafes fırın çıkyor googlemapste :D
    Ben de bilmiyordum 4 tane olduğunu. Şunu kast ettim: https://goo.gl/maps/l9U8m

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Motorcularin toplandigi tek kafes var diye biliyorum eskisehir yolu opet.. orada kahvalti yapan motorcular direk koparlar..

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcularin toplandigi tek kafes var diye biliyorum eskisehir yolu opet.. orada kahvalti yapan motorcular direk koparlar..
    Motorcuların toplandığı bir kafes olduğundan da bihaberdim ki ben:D Tamam, ben de 10da orda olurum.
    zaferce bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)