Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Olaylar Olaylar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu çarpıtmayın. Park yasağı olan yere 50 araç parkedınce yasak ortadan kalkıyor mu? Dönüp plaka verdiğin adama söyledin mi, Hatalı parkederek yolu daralttığını? Videoyu tekrar incele sen bile zor sıgıyorsun yola. Otobüs şoförü ne yapsın? Karşıdan da araclar gelirken 6tonluk aracı sığdırmaya uğraşıyor.
    Amaç muhalefet olmak değil, her videoda hatalı sürücüleri gösteriyorsun ama hiçbiri tek kusurlu değil.
    Örn kırmızı minibüs... Öküzlük yaptı kırmızıda geçti, sola döndü. O ana kadar hatalı ama Artık yol onun!!! neden göre göre sağına giriyorsun, gelse de çarpsa der gibi kör noktada ilerliyorsun.
    Biraz özenti var galiba Avrupalı motorcuların kanallarını şu açıdan incele, adamlar trafikteki hataları gösteriyor ama bile isteye üstüne gitmiyor, kavga çıkarmıyor.
    Umarım iyi niyetle söylediklerimi dikkate alırsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    langdon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    videoların tamamını seyrettim. video düzenlemesi de çok güzel olmuş. yalnız çok fazla makas atıyorsun gibi geldi bana. dikkatli olmak lazım. kazasız belasız sürüşler..

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu çarpıtmayın. Park yasağı olan yere 50 araç parkedınce yasak ortadan kalkıyor mu? Dönüp plaka verdiğin adama söyledin mi, Hatalı parkederek yolu daralttığını? Videoyu tekrar incele sen bile zor sıgıyorsun yola. Otobüs şoförü ne yapsın? Karşıdan da araclar gelirken 6tonluk aracı sığdırmaya uğraşıyor.
    Amaç muhalefet olmak değil, her videoda hatalı sürücüleri gösteriyorsun ama hiçbiri tek kusurlu değil.
    Örn kırmızı minibüs... Öküzlük yaptı kırmızıda geçti, sola döndü. O ana kadar hatalı ama Artık yol onun!!! neden göre göre sağına giriyorsun, gelse de çarpsa der gibi kör noktada ilerliyorsun.
    Biraz özenti var galiba Avrupalı motorcuların kanallarını şu açıdan incele, adamlar trafikteki hataları gösteriyor ama bile isteye üstüne gitmiyor, kavga çıkarmıyor.
    Umarım iyi niyetle söylediklerimi dikkate alırsın.
    doğru diyosun çarpıp kaçan adamda da benim biraz hatam var :D benim plakayı vermem deki amaç çarpan kişinin kaçmasına gıcık olmam dı. Eğer sizin dediğiniz gibi park eden araçlar suçluysa ki 50 metre gerideki trafik polisi çıt sesini çıkarmıyordu. bulunduktan sonra zaten hatasız oldugu ıcın masrafı karşılamaz neden bu kadar taktın ki bu konuya ? ben sadece kaçan 2. tarafı belirttim gerisi devlete adalete kalmış.

gerçekten şu mesajları inanarak yazıyorsanız Allah ıslah etsin ne diyim :D gelse de çarpsa diyomuşum :D

Hiç avrupa ülkesinde bulundunuz mu merak ettim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Alıntı langdon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videoların tamamını seyrettim. video düzenlemesi de çok güzel olmuş. yalnız çok fazla makas atıyorsun gibi geldi bana. dikkatli olmak lazım. kazasız belasız sürüşler..
    teşekkür ederim size de

2yada 4 teker üstünde 1000.000 km yaptıktan sonra dön ve bu konuyu tekrar oku. Yeterince tecrübe edindiğin zman ne demek istediğimi anlarsın. Burada iki satırda anlatılacak şeyler değil. Yolun açık olsun...

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2yada 4 teker üstünde 1000.000 km yaptıktan sonra dön ve bu konuyu tekrar oku. Yeterince tecrübe edindiğin zman ne demek istediğimi anlarsın. Burada iki satırda anlatılacak şeyler değil. Yolun açık olsun...
    eyvallah dostum seninde

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel kanal, motorcu Vloggerların arttığını görmek güzel Abone oluyorum.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kanal, motorcu Vloggerların arttığını görmek güzel Abone oluyorum.
    teşekkür ederim. Daha bişey yapamadım zamanla inşallah faydalı şeyler yapıcam. Şuan nedir ne değildir bölümündeyiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Biraz da gülelim

halilom bunu beğendi.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Videoları izledim güzel takipteyim.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler. Mikrofon arıyorum tavsiyen önerin varsa sevaba girersin Orjinal egzoz var üzerinde 12-13 bin den sonra güzel ses çıkarıyor. Tek silindire açık egzoz takıp etrafa rahatsızlık vermeye gerek yok bence
    Geçen arkadaş evde bulmuş aiva'mı ne yaziyordu test ettik eskiydi baya ona rağmen iyiydi bende aramaya başladim şimdi iyi birşey bulursan sende bana haber et makbule geçer
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakın yerlerde oturuyoruz, videoları keyifle izledim.

Bazı yerlerde gereksiz münakaşaya ve riske girdiğini düşünüyorum.

Yola çıkan dobloyu gördüğün halde frenlemek yerine aracın sağından yola önce kendini atmak bir tepki sayılmaz. O dangalak virajı geniş alırsa sana dokunabilir. Veya adama arkanı dönüp tepki göstereceğim diye kaza yapabilirsin.

e5'te mecidiyeköy sapağı tarafında sağdan yola giren araç (3.videoda fluence sanırım) ile tartışmaya girmene de hiç gerek yoktu tamamen senin tedbirsizliğin.

Oynaşalım dediğin Gt250'i sapak ayrımında yakalaman komik olmuş

Gsx-r600 hastasıyım bu arada

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    hangi düzenleme programını kullanıyorsun kardeşim

Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Videolar güzelmiş devamını bekliyoruz

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın yerlerde oturuyoruz, videoları keyifle izledim.

Bazı yerlerde gereksiz münakaşaya ve riske girdiğini düşünüyorum.

Yola çıkan dobloyu gördüğün halde frenlemek yerine aracın sağından yola önce kendini atmak bir tepki sayılmaz. O dangalak virajı geniş alırsa sana dokunabilir. Veya adama arkanı dönüp tepki göstereceğim diye kaza yapabilirsin.

e5'te mecidiyeköy sapağı tarafında sağdan yola giren araç (3.videoda fluence sanırım) ile tartışmaya girmene de hiç gerek yoktu tamamen senin tedbirsizliğin.

Oynaşalım dediğin Gt250'i sapak ayrımında yakalaman komik olmuş

Gsx-r600 hastasıyım bu arada
    yakınmıyız görürsen bi el et iki muhabbet edelim dostum gsxr vurduruyomuş ama yinede sen bilirsin :D :D :D

Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi düzenleme programını kullanıyorsun kardeşim
    sony vegas pro 13 - adobe photoshop cs5 - camtasia studio

Alıntı Source53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolar güzelmiş devamını bekliyoruz
    Teşekkür ederim devamı gelecek inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen arkadaş evde bulmuş aiva'mı ne yaziyordu test ettik eskiydi baya ona rağmen iyiydi bende aramaya başladim şimdi iyi birşey bulursan sende bana haber et makbule geçer
    İyi bişey bulursam söylerim Ama önce lastikleri değiştirmediysen tavsiyem var ? :D
    MotoGlock bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Rosso2 kullanıyorum yıllar'dır senin tavsiyen hangisi merak ettim şimdi

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rosso2 kullanıyorum yıllar'dır senin tavsiyen hangisi merak ettim şimdi
    Rosso II Candır :D Bence de o yani.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakınmıyız görürsen bi el et iki muhabbet edelim dostum gsxr vurduruyomuş ama yinede sen bilirsin :D :D :D

Alibeyköy-Eminönü sahil yolundan akşam sabah gidip gelirim. Gece çalışıyorum . Motor ile kaskı denk getirsem el kol ederim.

Gsx-r her türlü kabulum

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Ya adama etmediğiniz laf kalmamış hepinizin sürüşü 4-4lük 10 numara 5 yıldız sanırım.
    Kör noktada 11 saniyeyi saymışsınız, otobüsün plakasını vermesine takılmışsınız 120ye tü kaka deyip genişten alarak attığı makaslara oldukça güzel giydirmişsiniz, eyvallah.

Amaaaa öyle bir yazmışsınız ki, izlediğim videoları unuttum ve 30 dakikalık "horror story" canlandı gözlerimde

DURUN DURUN ALINTILAMAYIN, BEN HAKSIZIM BOŞVERİN, O DA HAKSIZ Şimdi çıkabilirsiniz

Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya adama etmediğiniz laf kalmamış hepinizin sürüşü 4-4lük 10 numara 5 yıldız sanırım.
    Kör noktada 11 saniyeyi saymışsınız, otobüsün plakasını vermesine takılmışsınız 120ye tü kaka deyip genişten alarak attığı makaslara oldukça güzel giydirmişsiniz, eyvallah.

Amaaaa öyle bir yazmışsınız ki, izlediğim videoları unuttum ve 30 dakikalık "horror story" canlandı gözlerimde

DURUN DURUN ALINTILAMAYIN, BEN HAKSIZIM BOŞVERİN, O DA HAKSIZ Şimdi çıkabilirsiniz
    112ciyiz

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Oyle deme motorlariyla seritlerinde giden kimseye korna calmayan onune atlayan, skistiran insanlara pardon sen kirmizida gectin ama hata benim. Ben kör noktadayim diyen inanilmaz sakin insanlar keske. Butun dunya buna inansa bir inansa hayat bayram olsaa :D
    MotoGlock bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    dostum son eklediğin video çok güzel olmuş,böyle eğlenceli şeyleri çok seviyorum. yenilerini bekliyorum, lütfen dikkatli kullan. sağlıcakla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)