Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

28000 bütçeye motosiklet tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Arkadaşlar merhaba, 28000 liraya kadar motor düşünüyorum ama; özellikleri ikiside cam kenarı olsun ve tekerlek üstü olmasın tadında
    Kullanım şeklim genel olarak şehir içi, arada şehirler arası(uzun yol sayılabilecek şekilde) kullanacağım ve artçınında biraz konforlu olmasını istiyorum. Performanslı seside patara kütere değilde biraz daha hoş şöle gazı açtım mı sesiyle de oh oh dedirtsin(yüksek ses aramıyorum hoş bir motor sesi olmalı )tavsiyeleriniz var ise şimdiden minnettar kalırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    important22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nc750x Dtc
    | 500px.com/Arranger | Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg/videos | Flickr.com/photos/132925453@N03 |

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    arttçı konforunu saymazsak(bu arada kullanıcısı değilim yorumlar genelde o yönde) yazdıklarını kafamda canlandırınca aklıma direk mt07 geldi

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı kara_kule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arttçı konforunu saymazsak(bu arada kullanıcısı değilim yorumlar genelde o yönde) yazdıklarını kafamda canlandırınca aklıma direk mt07 geldi
    mt-07,kle-650 şuanda listeye ekli olanlar kle de 2000-4000 devir arası silkeleme olduğunu okudum. Yazdım başlığa ama cevap alamadım o yüzden en azından deneyene kadar başka motorları da gözden geçirmek istiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Söylediklerinize harfiyen uyan motor, cbr 650f. Selesi oldukça rahattır artçı içinde sürücü içinde. Sesini zaten anlatmama gerek yok vutututu. Kendimde sizinle aynı özelliklerde motor aradığım için bunu seçmiştim.
    SAMETD bunu beğendi.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Artçı konforundan emin olmamakla birlikte mt 09 dusunulebilir. Aradığınız ozelliklere sahip motosikleti ben de ariyorum ama motosiklette saglam karizma aradiginiz zaman hepsi bir arada olmuyor.

Sanki mt 09 biraz artci konfirundan fedakarlik ederek diger seyi sagliyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ooo bütçe iyiymiş ��. Şaka bir yana NC 750X diyorum. MT-07 ile uzun yol zordur, artçısı için imkansızdır.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Alıntı SAMETD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, 28000 liraya kadar motor düşünüyorum ama; özellikleri ikiside cam kenarı olsun ve tekerlek üstü olmasın tadında
    Kullanım şeklim genel olarak şehir içi, arada şehirler arası(uzun yol sayılabilecek şekilde) kullanacağım ve artçınında biraz konforlu olmasını istiyorum. Performanslı seside patara kütere değilde biraz daha hoş şöle gazı açtım mı sesiyle de oh oh dedirtsin(yüksek ses aramıyorum hoş bir motor sesi olmalı )tavsiyeleriniz var ise şimdiden minnettar kalırım
    Ahh bee, üstüne 2.000 tl daha koyaydın da 30.000tl'ye kadar motor arıyorum diyeydin ya.O zaman sana yardımcı olabilirdim. milletteki paraya bah amg.

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo bütçe iyiymiş ��. Şaka bir yana NC 750X diyorum. MT-07 ile uzun yol zordur, artçısı için imkansızdır.
    Nc750x i aea yüzünden hoş karşılayamadım orta sınıf Enduro karşılaştırması videosunda ezmiş baya sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Alıntı provaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylediklerinize harfiyen uyan motor, cbr 650f. Selesi oldukça rahattır artçı içinde sürücü içinde. Sesini zaten anlatmama gerek yok vutututu. Kendimde sizinle aynı özelliklerde motor aradığım için bunu seçmiştim.
    Ben o motorun altını çok sürterim gibi geliyo bana :s saolsun doğalgazcılar öyle bir kazıyoki sanırsın hendek... Bunun altı şehir içinde alçak kalabilir sanırım

Motosikleti
    4. motor Honda
    versys yada v-strom derim

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    650f hem şehir içinde hem de uzun yola gider, selesi gayet rahat.
    29bin tl civarında sanırım sıfırı

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    hiç o kadar bütçem olmadığı için bilemedim

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    fazer 8 .

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Fazer 8 alirdim bende

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    fazer8 cbr650f xj6 bunlara bak derım

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    v-strom derim

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    farklı bir şey arıyorsan, spor motor da olmasın diyorsan xv 950. yamaha da sport heritage diye gecer. gavur bolt diyor buna. harley davidson sportster in daha güzeli. maksat seçenek olsun.
    Zell bunu beğendi.

Panashira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kawasaki versys 650 kesinlikle tam istediğin bir motosiklet binme fırsatım oldu ve gerçekten çok beğendim...
    SAMETD bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)