Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet in bayanlar uzerindeki etkisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer çarparsanız çok etkili oluyor. Bunun dışında cruiser tip motosiklet dışında bir motosiklet kullanıyorsanız hiç şansınız yok.
    Biz denedik daha önce.
    Ben spor, bir başka arkadaş enduro, Kıvanç Tatlıtuğ diye bir arkadaşımızda cruisere binerek ortamlara aktık. Kızlar hep cruiser motorlu Kıvanç arkadaşımızla ilgilendi.
    Bize dönüp bakan bile olmadı.
    Buradan çıkaracağımız sonuç , eğer motosikletle kız tavlamak istiyorsanız, kesinlikle cruiser motosiklet alın.
    Başka bir sonuç çıkartanın kalbini kırarım.
    Tam hiç hatayı kendinde aradınmı coq yazacakken son satırı okudum ve vazgeçtim.
    HockerFz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    En komiği de motosikleti ile bayanlar uzerinde hele hele motor kullanan bayanlar uzerinde etki bırakmaya çalışma cabasidir. Adam gibi sur ışte..
    beko12345 bunu beğendi.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Hazır konusu açılmışken bende bir anımı anlatayım. Bir zamanlar dershanede beğendiğim bir kız var. Bende hafta içi her gün dershaneye motorla gidip geliyorum. Bir gün dershaneden çıktım motorumun yanına gittim kaskımı taktım ve ilerde üç tane kız gördüm. İçimden dedim şunların yanına gideyim de beğendiğim kızı sorayım. Yanlarına gittim "Bu dershanede sarışın kıvırcık saçlı, 1.60 boylarında, beyaz tenli bir kız var tanıyor musunuz" dedim. Şansa o üç kızda, beğendiğim kızın yakın arkadaşı çıktı. Telefondan fotoğrafını gösterdiler evet bu kızı soruyorum dedim. Bir şeyler konuştuk daha sonra ben eve gitmek üzere motorumun yanına gittim, kaskımı eldivenlerimi taktım tam o sıra tanımadığım iki tane kız geldi seni bayağıdır görüyoruz ama hiç yüzünü göremedik dediler. Bende dershanenin bodrumunda üstümü değiştirmeye inene kadar kaskımı çıkarmıyordum. Motoru stop ettirdim eldivenleri ve kaskımı çıkardım yanlarına gittim, "sen bu dershanede çalışıyor musun, yoksa örenci misin, hangi sınıftasın, üniversitede hangi bölüm istiyorsun, Motosikletin çok güzelmiş, nasıl memnun musun gibi sorular sordular" bu şekil 15-20 dk kadar konuştuk, daha sonra eve gittim. Aklıma takılan iki yer var ya gerçekten motosikletimi ve beni merak etmişler, ki motosikletin güzelmiş v.b şeyler diyen başka kıza rastlamadım yada benden bilgi almak için motosikleti bahane edip sorular sordular. Uzun lafın kısası önemli olan motosiklet yada otomobil değil, altına ister lamborghini ver ister s1000rr bir kızla iki kelime konuşamayacak arkadaşım da var. Hangi motorla, hangi arabayla kızları etkilerim derdinde olmayın. Önemli olan karakteriniz ve nasıl biri olduğunuzdur.
    ÇağrıGnc bunu beğendi.

VESPERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 800 GS
    Türk kadınlarının üzerinde her zaman arabanın etkisi vardır, motosikletle pek şansın yok, uydurma efsanelere inanma. Cruiser ile belki..

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Etkisi konusunda malesef açıklama yapamıyorum sebebine gelirsek kız arkadaşım forumda beni takip ediyor )

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    3000 TL'lik motorla 30000 TL'lik motorun farkını bile anlayamadıklarından hiçbir etkisi olmaz. Sadece kaskını koluna takıp 600 - 1000 cc yarış motoru kullanan paralı apaçilerden bir nebze etkilenebilirler, o da paraları olduğu için... Gerçekten motora ilgi duyan motorcu olmayan kadın sayısı parmakla gösterilecek kadar azdır.
    ÇağrıGnc bunu beğendi.

Yav bu gizlarda neykidlardan hic hoslanmiirlar. Illa supersiport olmasi lazim yani. Bide akrapovic egzoz oo. Tum kizlar oyle olunca bakiirlar

Volteria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Treme Max 150
    Çoğu kız araba da giderken gölgeliği indirip oradaki aynadan makyaj yapmayı çok sever yani o kadar rahat olması lazım yani bir kız eteğini giymiş topukluyu çekmiş saçı başı o biçim uğraşmış yapmış şimdi kask tak deyip arkaya oturmasını beklemek güç. o yüzden araba ile kız düşürme ihtimalin motora göre yüzde yüz elli daha fazla

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav bu gizlarda neykidlardan hic hoslanmiirlar. Illa supersiport olmasi lazim yani. Bide akrapovic egzoz oo. Tum kizlar oyle olunca bakiirlar
    Bakmakla üstüne binip gitmeyi istemek çok farklı şeyler, bizmotorcuların en çok düştüğü nokta "ooo bize bakıyorlar" bakıyor çünkü farklısın ve gürültülü ama bir araba konforu değilsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    motorum eski ama fena sayılmaz,ful koruma gezerken hatunların ilgisini cekiyor,kaskı çıkarıyorum "laa dedeye bak,sağlam adam,deve kadar motora biniyo kızım"diye söz ediyorlar
    Salih_T, COQ, hakikiteker ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Aslında şöyle bi durum var arkadaşlar..

Evet motor eğer maceraperest ise hatun kißinin dikkatini çekiyor. Ama aslında esas dikkat çeken yön tam olarak şudur; motorcunun kendine has bi tarzının olması.. tabiki şu klasik 125lik modellerden falan kullanmiyor göz dolduran bir model kullanıyorsan mekanin önüne park edip robokop gibi mekana girdiğinde hele azıcık da tipin yerinde ve cool takılıyorsan kaçarı yok lafı yiyorsun

Bunun her zaman hoş bir durum olmadığınıda belirtebilirim
    cenkito bunu beğendi.

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Burası Türkiye beyler tofaş bile daha çok ilgi çekiyor çoğu motordan.
    sokakbebesi bunu beğendi.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Araban güzel cüzdanın dolu ise kız var araba yok cüzdan boşsa ancak avucunuzu yalarsınız.Tabii ben ülkedeki genel olarak gördüklerime göre yorumluyorum.
    Carbondioxid ve sokakbebesi bunu beğendiler.

Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araban güzel cüzdanın dolu ise kız var araba yok cüzdan boşsa ancak avucunuzu yalarsınız.Tabii ben ülkedeki genel olarak gördüklerime göre yorumluyorum.
    İmza+mühür.

Zamanın behrinde , tofi 131'e satılmış adamım , bari mersedes olaydı aq...
    cenkito bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmza+mühür.

Zamanın behrinde , tofi 131'e satılmış adamım , bari mersedes olaydı aq...

Yurdun MALI na satmış seni bi MAL abi.. bulup motorla üstünden gecilebilir
    cenkito bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim MT-07 ile civciv baglamisligim var. Evli oldugum icin icin baska MT-07li arkadasa yonlendirdik, gercek hikayedir.
    snappy x bunu beğendi.

omer2to - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum eski ama fena sayılmaz,ful koruma gezerken hatunların ilgisini cekiyor,kaskı çıkarıyorum "laa dedeye bak,sağlam adam,deve kadar motora biniyo kızım"diye söz ediyorlar
    abi kaskı çıkarmazsan hiç problem olmayacak :D
    iptaluyelik02 bunu beğendi.
    Hepiniz çok iyi çok hızlı insanlarsınız ama yokuş aşağı

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Benim motorun yengeniz ve kızım üzerinde büyük etkisi var, sayılır mı bu?
    Zuzuuw bunu beğendi.

Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır konusu açılmışken bende bir anımı anlatayım. Bir zamanlar dershanede beğendiğim bir kız var. Bende hafta içi her gün dershaneye motorla gidip geliyorum. Bir gün dershaneden çıktım motorumun yanına gittim kaskımı taktım ve ilerde üç tane kız gördüm. İçimden dedim şunların yanına gideyim de beğendiğim kızı sorayım. Yanlarına gittim "Bu dershanede sarışın kıvırcık saçlı, 1.60 boylarında, beyaz tenli bir kız var tanıyor musunuz" dedim. Şansa o üç kızda, beğendiğim kızın yakın arkadaşı çıktı. Telefondan fotoğrafını gösterdiler evet bu kızı soruyorum dedim. Bir şeyler konuştuk daha sonra ben eve gitmek üzere motorumun yanına gittim, kaskımı eldivenlerimi taktım tam o sıra tanımadığım iki tane kız geldi seni bayağıdır görüyoruz ama hiç yüzünü göremedik dediler. Bende dershanenin bodrumunda üstümü değiştirmeye inene kadar kaskımı çıkarmıyordum. Motoru stop ettirdim eldivenleri ve kaskımı çıkardım yanlarına gittim, "sen bu dershanede çalışıyor musun, yoksa örenci misin, hangi sınıftasın, üniversitede hangi bölüm istiyorsun, Motosikletin çok güzelmiş, nasıl memnun musun gibi sorular sordular" bu şekil 15-20 dk kadar konuştuk, daha sonra eve gittim. Aklıma takılan iki yer var ya gerçekten motosikletimi ve beni merak etmişler, ki motosikletin güzelmiş v.b şeyler diyen başka kıza rastlamadım yada benden bilgi almak için motosikleti bahane edip sorular sordular. Uzun lafın kısası önemli olan motosiklet yada otomobil değil, altına ister lamborghini ver ister s1000rr bir kızla iki kelime konuşamayacak arkadaşım da var. Hangi motorla, hangi arabayla kızları etkilerim derdinde olmayın. Önemli olan karakteriniz ve nasıl biri olduğunuzdur.
    Kesinlikle katılıyorum abi insanda karakter yoksa altında en kral motor olsun bi cacık yapamaz.

Acaba boyle konulara yorum atinca şu apaci tayfaya gaz mi veriyoruz ? (Mobiletlisinden hayabusali sina kadar) bir apaci yi nasil taniriz bunu anlatmayacagim simdi, hepimiz biliyoruzdur herhalde. Ara sokakta, caddede goruruz onlari motoru redline a falan sokarlar. Veya 10 m ilerleyip ara gaz verip sagina soluna bakinirlar. Kask konusuna girmeyecegim bile . Neyse ama yinede boyle sosyal konuları seviyorum. Motosikletin kızlar uzerinde etkisi var mi ? Şayet tamamlayici etken varsa elbette var. Nedir bu tamamlayici etken ? Ekipman aga. Yazin bunu bir kenara kızlar ÜNIFORMA dan hoslanir. Bu kanitlanmistir. Yasanmistir. Şahit olunmustur. Motorcunun uniformasi da ekipmanidir. Illa bir r6 niniz veya 600 rr inizin olmasi gerekmez ve inanin bana,şayet ona ekipmansiz binip apacilik yapacaksaniz maksadiniz kiz tavlamaksa binmeyin cunku elinizde patlar. Zaten motora kiz tavlamak icin biniyorsa o adam motorcu degildir. He ama motoruna sevdigi icin biner, bir kizla tanismak ister, motorunu kullanir. Bu sıkinti degildir hatta belki en dogrusudur. "Kizim ben boyleyim, hayatim bu alet. İşine gelirse." Demektir. Çünku ya motorun ya ben gibi bir muhabbete girmek hiç hos olmaz herhalde. Reklam gibi algilanmasin ama eminim mt125 in reklamini izlemissinizdir. Şayet izlememisseniz izleyin. Ben o reklamdaki gibi giyiniyorum altimdada mt 125 var hizli bir motor degil ama karizma isimide goruyor ama kizlar motor surdugum icin benden nefret ediyor gibi bir muhabbete denk gelemezsiniz. Inanin o sekilde degil kizi erkeği bile tavlarsiniz . Tabi tavlama sekli de onemli. Gaz acip apacilik yapmayin. Motor bir aractir. Kizlar farkliliktan hoslanir. Farklilik onlarin ilgisini ceker. Yakışıklılık ve stil de ayni sekilde. Mesela yolda yüruyen bir kizin aklindan belli düsünceler gecer. Klasörler vardi anladiniz mi. Bir klasor yolda yuruyen insanlardir. Binlerce insan. Hepsi bir birine benzer. Bide yoldan gecen karizma bir motorcu vardir. Mesela atiyorum mt 125. Ekipman full ve stil mesela bastan asagi siyah deri (illa siyah olmasi gerekmez). Simdi kizin aklinda baska bir klasor daha var "gizemli motorcu" bide vizorunuzde siyah yuzunuzude goremiyor. Yoldan gecen bir erkek onun icin sadece yolcu. Binlerce erkekten biri. Ama siz. Siz o gizemli motorcusunuz. Bide sosyal yeteneginiz var mi ? (Dedigim gibi motor sadece bir aractir. Kizin size atlayacak hali yok. Siz o karizmanizla onun aklinda sadece size özel bir bölum olusturdunuz. Yoldaki o binlerce insani unutacak ama belki sizi ölene kadar hatirlayacak.) Iste bundan sonrasi konusma yetinize, samimiyetinize kalmis. Ama kimse bana demesin ki abi o yoldaki insanlarin şanşı benden daha fazla. Derim ve noktayi koyarim.
    MotoGlock bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)