Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yakitta artis

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yakıt az yaksın istiyosan 80km hızı geçmeyecen. Hızlanırken de vitesleri 5000 devirde yükselticen. Motoru bağırtırsan çok yakar. 7000 devir üzerinde devirle orantılı olarak yakıt tüketimi hızla artar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Arkadaslar sizin yakit degerleriniz cok mu fazla bana mi oyle geliyor. Bugun depoyu fulledim 48 tl benzin aldi 4,82 lira litre fiyati. 440 km yol yapmisim. Depoyu surekli fullerim hep ayni benzinlikten alirim shell nitro aldigim yakit. 2,27lt/100km ortalamam. Karburator ayarlariniza bakin fren ayarlariniza bakin vs vs

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt az yaksın istiyosan 80km hızı geçmeyecen. Hızlanırken de vitesleri 5000 devirde yükselticen. Motoru bağırtırsan çok yakar. 7000 devir üzerinde devirle orantılı olarak yakıt tüketimi hızla artar.
    Genelde 80 90 kullaniyorum ama benim bulundugum bolge cok ruzgarli onunda dezavantaji var sanirim gazi kokleyim sonuna kadar ruzgar o derece 90 gecemiyosun yeri geliyo itiyo resmen geriye gibi oluyo havaylada alakali sanirim biraz

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sizin yakit degerleriniz cok mu fazla bana mi oyle geliyor. Bugun depoyu fulledim 48 tl benzin aldi 4,82 lira litre fiyati. 440 km yol yapmisim. Depoyu surekli fullerim hep ayni benzinlikten alirim shell nitro aldigim yakit. 2,27lt/100km ortalamam. Karburator ayarlariniza bakin fren ayarlariniza bakin vs vs
    Driftmi var sendede kullanim seklin nasilki baya iyi oyleyse yaktigin yakit senin benzini ben ya bp den alirim yada opetten shellden almadim hic bp iyi diyolar ben cok fark olcagini sanmiyorum

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Ybr var ama driftte 3 litre yaksin 12 litreye 400 yapabilmen lazim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

Bazen 6 binde kullanirim bazen sikistiririm. Ama isin mantigi su motor gitmiyorsa gitsin diye gaz kolunu sonuna kadar cevirme gazi yedirdikce cevir

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    yok hocam bizim ybr ler çok az yakıyor aşağı yukarı benim kide sizin ki ile aynı

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Ybr var ama driftte 3 litre yaksin 12 litreye 400 yapabilmen lazim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

Bazen 6 binde kullanirim bazen sikistiririm. Ama isin mantigi su motor gitmiyorsa gitsin diye gaz kolunu sonuna kadar cevirme gazi yedirdikce cevir
    Aynen bazen dipgaz yapiyorum zorlaninca ondanda olabilir genellde 400 450 km yapiyorum bu sefer baya az oldu nedense bakalim ilerleyen gunlerde ne olcak

Motosikleti
    CBF 150 - CBR 125 - YZF R25
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 250 - 60 liraya 270 km gitti dibinde damla kadar vardi 60%270=22 kurus (agrasif kullanim sehirici) cbf 150 ye gore cok hocam seninki
    Sizce neden yakar bu kadar?

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Guncel herkez yazarsa kimin ne yaktigini anlayabiliriz arkadaslar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)