Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok acil yardim

Motovento
    REKLAM ALANI
    artun17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150HS-HONDA CBR 125 2011
    Arkadaslar merhaba 2 gun once motorumla bir taksiye arkadan carptim tamponun sol kosesi iceri goctu.sucumu kabul etip gerekli belgeleri verdikten sonra adamin yanindan ayrildim.doal olarak adam benden gel ustaya gidelm yaptiralim fln dedi yok dedik sigortamdan alirsin. Az evel taksici aradi ve eksper fln gelecek 15 gun surer bu is ver 120 lira halledelm dedi
    Sizce ne yapmaliyim ben adama su an icin durumum olmadini gerekli evraklari verdimi yapacak baska bir seyim olmadini soledim.
    Calistigim yerden bir arkadas da taksiye vurduysan taksinin calismadigi gunleri odiceksin dedi ama.kanun varmis bununla ilgili bana pek inandirici gelmedi
    Artun K.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    bende dün taksicinin aynasına yumruk attım ama kırılmadı malesef. birde diyorki baktım ama görünmüyosunuz. ama bakmadı aynadan onu takip ediyordm

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ver 120 lira hallet. Sigortadan yaptırsa çok fazla masraf çıkar bu da senin gelecek yıldaki sigorta poliçene 2-3 kat artış olarak yansır. Taksici vuruk tamponla çalışabilir ama, o kadar sorun değil. Sen parayı ver yazılı olarak kazayı ve anlaşmanızı belgeleyin imzalayın olay kapansın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)