Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yalnız kamp yapmak tehlikelimi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bu korkuyla bir yere gidemezsin,gitsen belliki ya sabaha kadar ayık yada erken vakit tüyersin
    En iyisini yanına bir arkadaş daha bul
    gece boyu biski içerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Merak etmeyin bi sıkıntı olmaz etrafta insanlar çoksa hayvanlar yaklasmaz diye tahmin ediyorum.
    Geriye kalıyor insanoğlu ışte en tehlikelisi onlar. Bunlardan korunmak içinde baş ucunda bi el feneri, bicak, biber gazi, şok tabancası, bunlar kesin bulunsun. Biri çadıra girmeye kalkarsa bunlardan birini seçip kullanabilirsiniz. Tevekkül çok önemli, sen elinden gelen tedbirini al gerisini Allaha bırak. (Bu heryerde geçerli.) Ayrıca motoru çadırın dibine kadar getirin. Ne olur ne olmaz. Size şimdiden iyi eğlenceler.

Hiç bir şeye cesaret edemeyen, hiçbir şeye ümit beslemesin.
    Schiller

Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.
    Yavuz Sultan Selim

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "gemide" filminden bir replik geldi aklıma.
    "çoluğumuz çocuğumuz okuyo bu forumu, terbiyesiz" diyecekler diye yazmıyorum

Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etmeyin bi sıkıntı olmaz etrafta insanlar çoksa hayvanlar yaklasmaz diye tahmin ediyorum.
    Geriye kalıyor insanoğlu ışte en tehlikelisi onlar. Bunlardan korunmak içinde baş ucunda bi el feneri, bicak, biber gazi, şok tabancası, bunlar kesin bulunsun. Biri çadıra girmeye kalkarsa bunlardan birini seçip kullanabilirsiniz. Tevekkül çok önemli, sen elinden gelen tedbirini al gerisini Allaha bırak. (Bu heryerde geçerli.) Ayrıca motoru çadırın dibine kadar getirin. Ne olur ne olmaz. Size şimdiden iyi eğlenceler.

Hiç bir şeye cesaret edemeyen, hiçbir şeye ümit beslemesin.
    Schiller

Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.
    Yavuz Sultan Selim
    pıçak ile adamı öldürürsem ne olacak

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "gemide" filminden bir replik geldi aklıma.
    "çoluğumuz çocuğumuz okuyo bu forumu, terbiyesiz" diyecekler diye yazmıyorum
    panpa sus

Motosikleti
    BURGMAN UH 200
    Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    milli kamplara, çadır kamplarına gidersen bir sıkıntı yaşamazsın.
    gideceğin yeri oranın işletme şefliğine ve jandarmaya telefonlar bildir.
    gece yatarken yediğin şeylerin artıklarını ya çöpe at ya da ağacon birine as.
    ayrıca çadırının çevresine 4-5 metre daire çapında işe.
    bulunduğun ili yazarsan kamp alanlarını ve daha önc gittiğim yerleri söyleyebilirim.
    Eğer arkadaş bu kadar çapta işeyecekse Allah kolaylık versin diyorum :D
    Mübarek itfaiye gibi :D
    obarey bunu beğendi.

Alıntı sardokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hançer alıcam yanıma hapse düşersemde allah yardımcım olsun
    obarey bunu beğendi.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Alıntı sardokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek seferde değil hoca 2 3 seferde işeyebvilir hoş ben bizzat tek seferde koşarak işiyorum tüm çadırın etrafına:D
    Green Arrow, sardokar ve kanucan bunu beğendiler.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Abi bıçak kesin vardır zaten, meyve sebze kesmek için falan. insanlarin çoğu şerefsiz olmuş, neler olabileceğini hiç tahmin bile edemezsin. Bizimki tedbir.
    Size tatar ramazan gibi geleni deşin demiyorum. Neyse : anladınız siz onu.
    Saygılar.

Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bıçak kesin vardır zaten, meyve sebze kesmek için falan. insanlarin çoğu şerefsiz olmuş, neler olabileceğini hiç tahmin bile edemezsin. Bizimki tedbir.
    Size tatar ramazan gibi geleni deşin demiyorum. Neyse : anladınız siz onu.
    Saygılar.
    hapis yermiyim

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bu korkuyla bir yere gidemezsin,gitsen belliki ya sabaha kadar ayık yada erken vakit tüyersin
    En iyisini yanına bir arkadaş daha bul
    Bence bu yalnız kamp konusunda oyunageldim abimizin bir gezi fotolarına bak derim. O kadar keyifle yapıyorki bu işi belki sanada ilham gelir.
    Bir garip yolcu

fazla kuşkulanmak yerine dene yavaştan ben de hazırlanıyorum bakalım.

RidetoLive. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 Raceblue
    dostum ben kuşadasında yaşıyorum.Öncelikle milli parta kamp yapmak yasak diyebiliyorum çünkü aksam jandarmalar boşaltıyo tüm sahilleri.ve şunuda söyliyim orada her türlü hayvan bulunur.seinin insanlardan çok domuzlardan endişe etmen lazım.biz eşyalarımızı masaya brakıp denize giremiyoruz domuz sürüsü gelip masanın üstünde ne varsa bosaltıyor.Ayıptr söylemesi geçen hafta piknik sepetinin içindeki poşeti alıp saklama kabının içindeki dolmalarımızı yemişler kabın içinde prinç tanesi bile bulamadık.Hele ki yavruları olan bir dişi ve kocaman bi erkege denk gelirsen çadır alanını dağıtırlar.Bu kadar uzun yazdım ama çok büük ihtimal içeride kamp yaptrmazlar.Milliparkın grişinde lazoğlu kamping var geçen baktım baya kalabalıktı orayı dşünebilirsin.Saygılar iyi tatilller

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

buda domuzcuklardan bir fotograf.bu ve bunun gibi yüzlerce footoğraf var elimde.ellerimle domuz beslediğimi biliyorum

Alıntı RidetoLive. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben kuşadasında yaşıyorum.Öncelikle milli parta kamp yapmak yasak diyebiliyorum çünkü aksam jandarmalar boşaltıyo tüm sahilleri.ve şunuda söyliyim orada her türlü hayvan bulunur.seinin insanlardan çok domuzlardan endişe etmen lazım.biz eşyalarımızı masaya brakıp denize giremiyoruz domuz sürüsü gelip masanın üstünde ne varsa bosaltıyor.Ayıptr söylemesi geçen hafta piknik sepetinin içindeki poşeti alıp saklama kabının içindeki dolmalarımızı yemişler kabın içinde prinç tanesi bile bulamadık.Hele ki yavruları olan bir dişi ve kocaman bi erkege denk gelirsen çadır alanını dağıtırlar.Bu kadar uzun yazdım ama çok büük ihtimal içeride kamp yaptrmazlar.Milliparkın grişinde lazoğlu kamping var geçen baktım baya kalabalıktı orayı dşünebilirsin.Saygılar iyi tatilller

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

buda domuzcuklardan bir fotograf.bu ve bunun gibi yüzlerce footoğraf var elimde.ellerimle domuz beslediğimi biliyorum
    http://i.hizliresim.com/rVBoya.jpg
    çok rahatlar panpa domuzcuklara bak açılın uleyn burası bizim bölge ifadesi var

Hiç bir şey olmaz ufak tefek önlemler alıp yapın kampınızı

Alıntı Djhaylaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir şey olmaz ufak tefek önlemler alıp yapın kampınızı
    muhakkak benim bilmediğim yerler vardır bilgisi olanlar yazssın lütfen olmadı sabah 5te dağ yolundan bgidip iki dağ aşıp aynı yoldan dünücem o zamanda birşeyler atıştırıp içemem bir çare yokmu

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek seferde değil hoca 2 3 seferde işeyebvilir hoş ben bizzat tek seferde koşarak işiyorum tüm çadırın etrafına:D
    Sanki ilaç kullanıyor tek seferde değil 2-3 dozda :D. İkinci kısmı hayal etmeye çalıştım vazgeçtim neyse :D

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Hazır kampçılar toplanmışken, bende bayramdan 10 gün sonra falan Antalya İncekum Campingde veya İncekumda başka bi yerde kamp düşünüyorum bilen vs fikri olanın fikrini alırım ?

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Çadır almak yerine silah edin bence

Alıntı Bozüyüksporl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır kampçılar toplanmışken, bende bayramdan 10 gün sonra falan Antalya İncekum Campingde veya İncekumda başka bi yerde kamp düşünüyorum bilen vs fikri olanın fikrini alırım ?
    tam yerine geldin panpa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)