Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

TVS Apache RTR 150 2014 Hyper Edge

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar TVS Apache RTR 150 2014 Hyper Edge Kasada Vibrasyon ( Motor Titreşimi ) Varmı ?

Satış Bayisini Aradım 2014 Kasalarda Öyle Bir Problemle Gelen Olmadığını Söyledi.
    tunahanist bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Çok iyi titriyor, titremiyor diyen bayi vibratör müptelası herhalde.
    AttilaXtreme, imtarky ve Mamba09 bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Titresin ne olacakki.. motor dedigin az titreyecek kendini hissettirecek..
    efendy06 bunu beğendi.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    2014 kasasını bu gün bi biniyim tur atayım dedim aman allahım nasıl bir titreme var motor bloğunun oynayışına şahit oldum. Altındaki motosiklet değil Hilti Mübarek yok böyle bir titreme. kim titreme yok diyorsa halt etmiştir.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Diğer kasalarla aynı şekilde titreşim var.. Bi cbr125 kdr olmasada var Rahatsız oluyormuyuz.. Hayır.. Zevk renk meselesı..
    designserhat bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Bitane Video Buldum Azıcık Suyla Kımıldamıyor Bardak

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titresin ne olacakki.. motor dedigin az titreyecek kendini hissettirecek..
    f650 ye biniyorsan apache sana pamuk gibi gelir zaten.
    efendy06 bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı byzirvex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=a0cM59dMQtM

Bitane Video Buldum Azıcık Suyla Kımıldamıyor Bardak
    bizim çektiğimiz video arkadaşım sen millete bakma bayiye de bakma Tek silindir her motorda titreşim olur ama abarttıkları kadar titreşim yoj bu motorda 26000 km kullandım ve hiçbir zaman rahatsız olmadım ben ve artçım.
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim çektiğimiz video arkadaşım sen millete bakma bayiye de bakma Tek silindir her motorda titreşim olur ama abarttıkları kadar titreşim yoj bu motorda 26000 km kullandım ve hiçbir zaman rahatsız olmadım ben ve artçım.
    hayatımda kı iyiki dediğim şeylerden apache sahibi olmak.. satınca çok pişman olmuştm..tekrar kavuştk gerçi ama bu segmentte apache benım için bambaşka..
    designserhat bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatımda kı iyiki dediğim şeylerden apache sahibi olmak.. satınca çok pişman olmuştm..tekrar kavuştk gerçi ama bu segmentte apache benım için bambaşka..
    Hocam size zahmet olmazsa su vibrasyonu para ve bir bardak suyla deneye bilir misiniz video 1 tane var ama ayrıntılı yok pek anlaşılmıyor

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı byzirvex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam size zahmet olmazsa su vibrasyonu para ve bir bardak suyla deneye bilir misiniz video 1 tane var ama ayrıntılı yok pek anlaşılmıyor
    Vibrasyonu çok takan biriysen zaten apacheye bulaşma.. Cbf senın ıcın alternatif olsun.. yok takmam dıyosanda takılma buna.. rahatsız edicek bi vibrason yok motorda.. parayla suyla anlaşılcak şey değil bi apache bulup kendın görmelisin..

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vibrasyonu çok takan biriysen zaten apacheye bulaşma.. Cbf senın ıcın alternatif olsun.. yok takmam dıyosanda takılma buna.. rahatsız edicek bi vibrason yok motorda.. parayla suyla anlaşılcak şey değil bi apache bulup kendın görmelisin..
    Ben karabük bölgesinde hiç görmedim yeni kasalardan ondan hiç test edemedim

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    f650 ye biniyorsan apache sana pamuk gibi gelir zaten.
    Aynen 2012 cbr 125 'imde titriyordu ama.. f650 altinda bir ayi aldugunu hissettiriyor ben seviyorum valla
    efendy06 bunu beğendi.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    ben almayı düşündüğüm için denk gelen birinin motoruyla öyle bir tur attım devir saatini zorlayacak devirlere çıkmadım ama onun haricinde indiğimde "bir de bu motorda titreşim var diyorlar" dedim. yani anlamadım insanlar ne olsun istiyor?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ybr de aldım sattım cbf te aldım sattım yeni kasa tvs de aldım sattım.
    cbfteki rahatlık kücük cc de bulamazsın.
    ama sana şunu derim
    tvs nin yeni kasası gibi hiç bişi beni memnun etmedi küçük cc de
    yakıtı gidişi hissiyatı yakışıklı olması . bir de tiger egzoz yapacaksın
    yeni kasalar eski kasalara göre az titriyor.
    benim gözümde tvs geri kalan 2 motorun önünde 1 adım önde.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    alacam inşallah bir tane

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşım bak ben sana söylüyorum karar senin "BİR APACHE SAHİBİ OLARAK" motorumun çok ama çok titrediğini belirtiyorum bu öyle 30 saniye gaz verip bak bardak devrilmedi demeyle yada iki tur attım titremedi demeyle olacak iş değil, çıkacaksın otoyola yada uzun yola açacaksın gazı devir saati 8 bini geçecek o şekilde 10 dakika sür ben sana garanti veriyorum indiğinde avuç içini hissetmeyeceksin.

Ben bu motorla kız arkadaşımın yanına gitmeye açıkçası üşeniyorum kollarım kopuyor e5' e çıkınca ne yapayım 60 la gidip üstüme mi çıkartayım arabaları yoksa kızdan mı ayrılayım sen söyle

Bu motor titremiyor diyen varsa istanbul avrupa yakasındayım bir gün tur attırayım arkamda görsün bakalım yüksek devirde nasıl titriyor. İşe gidip gelen bi insan eğer benim gibi yolu müsaitse bu motorla gazı açar açtı mı da her yanı tutulur olay bu. He ben motorumdan memnunum iyi ki almışım diyorum ama şunu da belirteyim yaz mevsiminde ben bu motorla şehirler arası yolculuk yapamam öldürür beni o yüzden çift silindir bi makinaya geçeceğim yaz başında Allah' ın izniyle.

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bak ben sana söylüyorum karar senin "BİR APACHE SAHİBİ OLARAK" motorumun çok ama çok titrediğini belirtiyorum bu öyle 30 saniye gaz verip bak bardak devrilmedi demeyle yada iki tur attım titremedi demeyle olacak iş değil, çıkacaksın otoyola yada uzun yola açacaksın gazı devir saati 8 bini geçecek o şekilde 10 dakika sür ben sana garanti veriyorum indiğinde avuç içini hissetmeyeceksin.

Ben bu motorla kız arkadaşımın yanına gitmeye açıkçası üşeniyorum kollarım kopuyor e5' e çıkınca ne yapayım 60 la gidip üstüme mi çıkartayım arabaları yoksa kızdan mı ayrılayım sen söyle

Bu motor titremiyor diyen varsa istanbul avrupa yakasındayım bir gün tur attırayım arkamda görsün bakalım yüksek devirde nasıl titriyor. İşe gidip gelen bi insan eğer benim gibi yolu müsaitse bu motorla gazı açar açtı mı da her yanı tutulur olay bu. He ben motorumdan memnunum iyi ki almışım diyorum ama şunu da belirteyim yaz mevsiminde ben bu motorla şehirler arası yolculuk yapamam öldürür beni o yüzden çift silindir bi makinaya geçeceğim yaz başında Allah' ın izniyle.
    Hocam bi bulabilsem işte burda tvs bulamadım şöyle sorayım jawa 250 bilirsiniz tek silindir 2 zamanlı motor gerçekten binmekten zevk aldığım motorlardan biri o motorda titriyor ama sen onun üstüne çıktığın zaman unutturuyor o titremeyi jawa kadar titreme varmıdır o motorda

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2011 kasayla tek günde 1070km yapmış , aynı gün içinde artçılı 600km yapmış biri olarak tvs ile.. bu tamamen kişisel bi durum.. Ztn titreşimi takan biri cbf hariç tek silindir hiçbir makinaya yaklaşmasın.. alayı titrer.. apache bunların içinde kabul edilebilir olanlarındandır.. uzun yolda çokta güzel ypaılır.. çokta zevkli kullanılır Apache sahıplerı ıcın tıtresım ınan dert degıldır ztn..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Apachemi satmasaydim basip gelcektim karabuge. Okadar istedim yani apache denemeni.. Ne de guzel olurdu 10000 devirden inmeden nonstop karabuk apache candir can.. Pulsar aldim cok daha iyi hizlaniyor ama apachenin hissettirdiklerini hissettiremiyor.
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)