Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayram için maksimum 300 KM'lik rota öneriniz var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Selamlar. Bu bayramda 3 günlük bir gezi planlıyorum.

önce çanakkale eceabat diye düşünüyordum ancak biraz haber sitelerinde araştırma yaptığımda korkunç bir bayram trafiği olduğunu gördüm o tarafta Malum motosiklet gezilerinin asıl amacı yoldan zevk almak. o yüzden o rotayı rafa kaldırdım.

İstanbul'dan yola çıkıp maksimum 300 km yolu olan yalnız ve güzel vakit geçirebileceğim bir rota tavsiyeniz olur mu?

Kırklareli tarafı hakkında yorumları alabilirim mesela.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Edirneye kadar yol alırsın, Karaağaçta gezer geri dönersin.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bizde bayramda 4 motor İzmirden çanakkaleye gidecegiz. Eceabata trafik oluyormuş özellikle gidiş feribotunda çünkü istanbula baglanan yol olmasından ötürü ama bu bayramın son günleri olur diye düşünüyorum. Zaten Eceabata çadır atacagız. Motosıklet için trafik dert edilmemeli . Feribotta Zaten kapladıgımız yer belli.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayramda birkaç arkadaşla keşan gökçetepe tabiat parkına gidiyoruz. Tavsiye ederim güzel biryer giriş 35 tl. Facebook sayfası var. Gecen yil bayramda daha aşağıdaki güneyli köyüne gitmiştik, sosyal tesis falan biseye benzemiyor ama sakin biyer.
    alkadras bunu beğendi.

svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramda birkaç arkadaşla keşan gökçetepe tabiat parkına gidiyoruz. Tavsiye ederim güzel biryer giriş 35 tl. Facebook sayfası var. Gecen yil bayramda daha aşağıdaki güneyli köyüne gitmiştik, sosyal tesis falan biseye benzemiyor ama sakin biyer.
    Bayramda bende Erikliye Ordan da Uzunköprüye gidim diyorum ama henüz çok tecrübeli Değilim tek yolculuk yapmak istemiyorum en azından giderken tarihler denk gelirse Erikliye kadar sizinle gelsem olur mu bu arada Gökçetepe güzel gerçekten

Alıntı svgblg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramda bende Erikliye Ordan da Uzunköprüye gidim diyorum ama henüz çok tecrübeli Değilim tek yolculuk yapmak istemiyorum en azından giderken tarihler denk gelirse Erikliye kadar sizinle gelsem olur mu bu arada Gökçetepe güzel gerçekten
    Memnuniyetle eşlik ederiz, ben bayramın 1 yada en geç 2.günü çıkmayı düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Memnuniyetle eşlik ederiz, ben bayramın 1 yada en geç 2.günü çıkmayı düşünüyorum
    Bayramın 2.günü kesinleşti,tarih uyuyorsa mesaj atabilirsiniz.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bayram arefesinde çıkıcam inşallah yola satılmadan son kez sakaryaya yazlığa gitmeyi düşünüyorum. Belki gaza gelirsem oradan da ankara yapabilirim ama bi yandan da aklım oğlum otur oturduğun yere bayramda yollar trafik canavarı kaynıyor diyor düşünceliyim açıkçası.

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Edirne'ye gidip Selimiye Karaağaç Kapalı çarşı yapıp ardından; Enez Erikli Mecidiye Sultaniçe yapabilirsin. Mecidiye tavsiye ederim.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Biraz araştırdım. Şu an en mantıklısı senin keşan kökçetepe tavsiyen gibi görünüyor. Çadır kiralama gibi bir imkan olması da çok güzel. yolun uzunluğu da tam istediğim gibi..

Her ihtimale karşı Yol boyunca bir iki noktadaki motosiklet tamircilerinin adresini ve telefonunu araştırıp kaydetmeyi planlıyorum.
    Ayrıca gitmişken çevrede görülebilecek güzel yerler de varsa oraları da gezmek gerekir herhalde. var mı o konuda bir fikriniz.

Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz araştırdım. Şu an en mantıklısı senin keşan kökçetepe tavsiyen gibi görünüyor. Çadır kiralama gibi bir imkan olması da çok güzel. yolun uzunluğu da tam istediğim gibi..

Her ihtimale karşı Yol boyunca bir iki noktadaki motosiklet tamircilerinin adresini ve telefonunu araştırıp kaydetmeyi planlıyorum.
    Ayrıca gitmişken çevrede görülebilecek güzel yerler de varsa oraları da gezmek gerekir herhalde. var mı o konuda bir fikriniz.
    Dilerseniz çanakkaleye kadar körfez boyunca sürersiniz,yol zaten baştan sona güzel,bahsettiğim güneyli köyünün arka tarafında küçük koylar var (deniz kestanelerine dikkat ama)

Motosikleti
    pcx

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

nü kesinleşti,tarih uyuyorsa mesaj atabilirsiniz.

Teşekkürler ama ben arafe günü yarım çalışıyorum ve o gün çıkıp gideyim diyorum zaman uymuyor malesef.
    Osırıs bunu beğendi.

Teşekkürler ama ben arafe günü yarım çalışıyorum ve o gün çıkıp gideyim diyorum zaman uymuyor malesef.
    Tavsiyem arefe günü yola çıkmamanız yönünde olacak,yollar berbat ve tehlikeli olur (hele ki akşam saatlerinde) Mümkünse bayramın 1.günü sabah erkenden çıkın yola. Biz trafiği göz önüne alarak 2.günü erkenden çıkıyoruz

Motosikleti
    pcx
    Arefe günü 1 gibi çıksam dedim ama çıkmım mi :/

Arefe günü 1 gibi çıksam dedim ama çıkmım mi :/
    Arefe günü sadece siz çıkmayacaksınız,sizin gibi yarım gün çalışıp öğleden sonra tatil heyecanıyla yüzbinlerce insan yollarda olacak. Yani o gün yola çıkmak mantıklı değil En azından 1.gün sabah erkenden çıkmalısınız. (yada arefe günü sevmediğiniz birini önden gönderebilirsiniz )
    hasanrs bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)