Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ANKARA daki motorcu arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba ankarada yaşıyorum 21 yaşındayım kaç yıldır hayalini kurduğum motosikleti alacagım 10 bin lira gibi nakitim var hyosun gt250r 2014/2015 düşünüyorum yalnız ufak tefek sürüşler harici hiç tecrubem yok tanıdığım usta motorcu arkadaşda yok ankarada oturan arkadaşlar temiz bi hyosung almamda bana yardımcı olursanız çok makbül geçer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Araştırdım buldum uygun mudur ilandaki?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2014-gt-250r-217549916/detay

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    hocam aradım onu cevap vermdi telefona ayrıca güzelim motora sticker falan yapıştırmış pek güvenemdim

Konu yukarda kalsın ben motordan anlamam faydam dokunsun :D

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    eyvallah kardeşim çok sağol

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    nasıl?

http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-hyosung-gt-250-r/o-sezona-hazir-ya-siz/5549900?ref=bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

4-44 Motorun Hyosung bayiliği var

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Tecrube yoksa hyosung 250 de yok kardesim, CBR 125 bakmani ineririm hem CBR in canida ciksa yolda birakmaz ama hyo..

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    hocam 2014 den aşağı olsun istemiyorum forumda satan falan yok mudur acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

4-44 ü aradım 2,el gt250rı yokmuş elinde bajaj rs200ü tavsiye etti onunda gidonu pek hoşuma gitmedi

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrube yoksa hyosung 250 de yok kardesim, CBR 125 bakmani ineririm hem CBR in canida ciksa yolda birakmaz ama hyo..
    Geçen gün oturdumda ustune harbı sanarsın 600 cc - 1000 cc arası kılosu olsun depo olsun :D

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı ak.emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba ankarada yaşıyorum 21 yaşındayım kaç yıldır hayalini kurduğum motosikleti alacagım 10 bin lira gibi nakitim var hyosun gt250r 2014/2015 düşünüyorum yalnız ufak tefek sürüşler harici hiç tecrubem yok tanıdığım usta motorcu arkadaşda yok ankarada oturan arkadaşlar temiz bi hyosung almamda bana yardımcı olursanız çok makbül geçer
    Usta konusunda, 4-44 motora gösterebilirsin, yahut bulduğun motorun mevkiine göre usta tarif edebiliriz. Kullanmayı da bilmiyorum, biri alıp evime getirebilir mi diyorsan, uygun güne denk gelirse yardımcı olurum.
    Alacağım motor hakkında fikir beyan et, kontrol et, beğen alayım diyorsan hiç işim olmaz. Riske girmem. Basıyorlar yağ katkısını, gram ses yok. İlk yağ değişimde traktöre dönüyor motorlar.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    hocam fazla tecrubeniz yok bence ikinci el bi ybr alin eylul sonuna dogru satip ondan sonra hysung alin biraz tecrube edin dusun kalkin ybr az masraf cikarir
    ama once kask mont pantolon eldiven vs once alin

13yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600F
    Sen bakma ybr cbr al süremezsin diyenlere. Canın ne istiyorsa git onu al temkinli sürersin kapalı alanda antreman yaparsın olur biter birazda cesaretin aklın varsa tamamdır.
    İkinci olarak 2.el alacaksan mutlaka anlayan güvenebilceğin birini bul sakın acele etme sonra pişman olma.
    Ve sana şahsi tavsiyem gt250r alacağına git sıfır pulsar al hem senin elinde eskir huyunu suyunu bilirsin hem bakımı için çok masrafın olmaz. Sonuçta 2. el ne çıkacağını bilemezsin sonrasında, güvendiğin bi ustan tavsiye etmediyse. Pulsarda benim hoşuma gitmezdi ama yakın bi arkadaşım aldı sonradan sonraya alıştıkça motora gözüm kaymıyor değil açıkcası.
    Sana birde usta tavsiye ediyim, Batıkente yakınsan başkent sanayi bölgesine git GO adında bi benzinlik var hemen arkasındaki sokağın sonunda mütevazi bi motor ustası var kendisi aynı zamanda yarışlarda hakemlik yapmış işini bilen efendi bi insan çokda yardım severdir öyle çakal motorculara benzemez zaten yaşını başını almış bi adam. Yeri ufak falan ama motor bilgisi çok yüksek bi adam. ona güvenirim alacağın motoru ona gösterebilirsin tecrübesinden faydalanabilirsin. Adı Nail dir. motorcu Nail usta nın yeri diye sorarsan civarda gösterirler sana.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    özel mesaj attım

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    tavsiyen için çok teşekkür ederim 07,07,2015 2014 model 2,binde mavi renk bajaj pulsar aldım

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Nereden nereye Hayırlı olsun,, Ekipman Unutmayın! Ehliyet durumları?

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    kardeş napcan hyosung muyosung, vitesli motorla ne uğraşcan bendeki daelim s3 Advance 250 yi veriyim, ama ehliyetin yok gibi yazmışsın önce ehliyet al, diycektim , almışsın , hayırlı olsun

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    sıkıntı yok ekipmanlar da eskiğim var tamamlıycaz onuda bi şekilde

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    ben alırken baya bir bakmıştım ankaradaki motorlara 2014 diye yola çıkıp temiz olduğu için 2012 sini aldım. Şimdi Baktım da bir tane daha temiz motor vardı satılmış. Özelden iletişime geçersen beğendiğin motora beraber bakmaya gidebiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)