Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAWASAKİ ER-6N HAKKİNDA

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu motor hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim ne dir ne değildir sorunları varmı irsi yada parcalari nasildir kolay bulunurmu istanbulda oturuyorum ben biraz bilgilendirrimisiniz beni bide stunt motoru yapıcam bu motoru egerki alirsam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    er 5 bak daha yaygın düşünce parça aramazsin bi ay

Alıntı mücahit1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er 5 bak daha yaygın düşünce parça aramazsin bi ay
    Görüntü olarakta e-6 daha cok hoşuma gittigi için onu tercih ettim yoksa 5 de bakmadım değil.

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Parçasını bulursun ve kronik derdi yok, kendini kanıtlamış güvenilir bir motor bloğuna sahip ancak stunt motoru olmak için şöyle dezavantajları var:

1. İlk 2 vites için gaz tepkisi güvenlik nedeniyle tekere gelmeyecek şekilde ayarlanmış.

2. Kawasakinin parçası pahalı, düşüp kalkmaya gelmez.

3. Muadillerine göre ağır bir motor.

4. Stok lastikler seni yarı yolda bırakacaktır.

Bu 4 durumda da MT-07 veya MT-07 Motocage sana daha uygun gibi duruyor, tercihini gözden geçirmeni önerimim.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Er6n ile arkadaşım kaza yaptı. Ön maşa yamuldu. Ön çamurluk kırıldı, ön jant hafif ezildi, kafa karenajı, kuyruk karenajı kırıldı, gidon yamuldu falan... bir kac ufak ıvır zıvır daha. Sağlıklı bişey olsun diye z-moto'ya bıraktı motoru. Ertesi gün gelen mailde toplam ücret "16.000" tl yazıyordu.....internette orijinal ön jant 525 avro. Adamlar 4200 tl yazmış. Ön far ve kafa karenajına 3750 tl.... maşaya da 3800. iki tane sitikıra bile 355 tl.

İşin tuhafı blokta ve elektrik elektronikte hiçbişey yok. birde onlar çıksa motorun sıfır fiyatından pahalıya gelecek tamiri...
    :bus: ve bilginozi bunu beğendiler.

Alıntı plegus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parçasını bulursun ve kronik derdi yok, kendini kanıtlamış güvenilir bir motor bloğuna sahip ancak stunt motoru olmak için şöyle dezavantajları var:

1. İlk 2 vites için gaz tepkisi güvenlik nedeniyle tekere gelmeyecek şekilde ayarlanmış.

2. Kawasakinin parçası pahalı, düşüp kalkmaya gelmez.

3. Muadillerine göre ağır bir motor.

4. Stok lastikler seni yarı yolda bırakacaktır.

Bu 4 durumda da MT-07 veya MT-07 Motocage sana daha uygun gibi duruyor, tercihini gözden geçirmeni önerimim.
    Yani mt lerede baktim hocam fakat biraz pahali geldiler bana benım butceme yanı yoksa motorun hakkı o paradir ondan bir şüphem yok peki bu şekil bu tasarim gibi bi motor varmı kafanda bana önerebilcegin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Er6n ile arkadaşım kaza yaptı. Ön maşa yamuldu. Ön çamurluk kırıldı, ön jant hafif ezildi, kafa karenajı, kuyruk karenajı kırıldı, gidon yamuldu falan... bir kac ufak ıvır zıvır daha. Sağlıklı bişey olsun diye z-moto'ya bıraktı motoru. Ertesi gün gelen mailde toplam ücret "16.000" tl yazıyordu.....internette orijinal ön jant 525 avro. Adamlar 4200 tl yazmış. Ön far ve kafa karenajına 3750 tl.... maşaya da 3800. iki tane sitikıra bile 355 tl.
    Hocam er6n zaten 12 bin den başlıyor 16.000 tl nedir

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    ER6N 12.000'den mi başlıyor?

Hangi kurda bu fiyat üstad?

Kısacası

fz6_fazer bunu beğendi.

Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ER6N 12.000'den mi başlıyor?

Hangi kurda bu fiyat üstad?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-kusursuz-25.000-de-sahibinden-219976039/detay örnek 12 binede var

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Alıntı Mert.T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani mt lerede baktim hocam fakat biraz pahali geldiler bana benım butceme yanı yoksa motorun hakkı o paradir ondan bir şüphem yok peki bu şekil bu tasarim gibi bi motor varmı kafanda bana önerebilcegin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Hocam er6n zaten 12 bin den başlıyor 16.000 tl nedir
    Ben 2. el baktığını anlayamamıştım ama gösterdiğin örnekteki motosiklet tam bir külüstür. Bu kadar eski makinelerin hiçbir yerine güven olmaz. Muhtemelen 5. sahibi falandır, geçmişini de bilemezsin. Bir defa onun 25K da olmasının imkanı yok. Kimsenin günahını almak istemem ama er-6 kullanan bir insanın yılda 2500KM yapması mantıklı değil.

Stunta ilk defa başlayacaksan, al bir tane duke 200, değiştir arka dişliyi yardır gitsin.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Eski kasalarda yağ yakma sorunu var. 3 motordan 1i yağ yakar...

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    2006 modelini yıllarca kullandım n modelini muhteşem bir motosikletti ondan sonra ve öncesinde çok fazla motosiklet değiştirdim hepside ya çift silindir ya dört silindir hacimli motosikletler ama hiç birinden er 6 n den aldığım torku gücü gaz tepkisini alamadım . inanılmaz az yakıp kısa mesafede tam bir drag şampiyonu 180 den sonra kesilen bir nefese sahip . en fazla gideri 217 falan yaptım ben . kimininki çok yağ yakıyor kimininki yakmıyor . ama bozulmayan tek bloğa sahip kawasakinin hiç bırakmadığı şu anki versys 650 lerde kullanılan motor bloğunun birebir aynısı . o fiyata alabileceğiniz en başarılı ve güzel motosiklet.
    afu35 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    kullanmıyanların yorumlarına takılma arkadaşım.. 2006-2008 arası modeller genelde yağ eksiltir. eklersin devam edersin. yıllardır piyasada olan cbf 150 ler gibi yani. arıza çıkarmaz.. sağlam.. torklu.. kalıbına göre cok iyi giden bir makina. fiyat performans açısından suan en mantıklı makinalardan biri.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanmıyanların yorumlarına takılma arkadaşım.. 2006-2008 arası modeller genelde yağ eksiltir. eklersin devam edersin. yıllardır piyasada olan cbf 150 ler gibi yani. arıza çıkarmaz.. sağlam.. torklu.. kalıbına göre cok iyi giden bir makina. fiyat performans açısından suan en mantıklı makinalardan biri.
    Motor süper zaten. Ona lafımız yok.Tam şehir makinası. Gücü kuvvetide yerinde. Ama bence stant için kesinlikle olmaz. Her ne kadar sağına soluna korumalar, topuzlar falan da taksan mutlaka biyerleri kırılır. O zamanda işte fiyatlar adamın canını yakıyor.
    ...ADAMLIK, CİNSİYETLE DEĞİL ŞAHSİYETLE ALAKALIDIR...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kısa süreli er-5 sahibi olarak parça fiyatları çok çok fahiş bilginiz olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)