Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk defa kullanacağım Cruiser Motosiklet Tavsiyesi İstiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

niye sl 200 düşünülmüyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    Boyum 192 kilom 103 cunku.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Mondialin 180lik bir modeli vardı, o ideal gelebilir. Hem daha yeni olmuş olur.

korkmazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ucuz yollu:

Mondial Vulture MR150 162cc (jantları çirkin, egzozu da)
    Asya Elegant (görüntü birebir aynı, motor biraz farklı, jantlar fena değil, egzoz güzel, boyası kötü)
    Falcon Crown (görüntü aynı ama boya vs berbat. "Crown" yerine "clown" yazsalar yeri... Jantları ve egzozu güzel)

Kısacası Vulture alıp jant ve egzozu değiştirirsen görüntü mükemmel olur.

Biraz daha pahalısı:

Keeway/Kuba Superlight 200:

www.youtube.com/watch?v=XAvkJwF0LPY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    şubatı bekleyebilirsen tavsiye edrim.
    http://www.haojue.com.tr/TR150.asp?s=3

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    mondial vulture tipi güzel bence, şık bir motor ama sana küçük gelebilir..mondialin mcx roadracer sana uygun bir model bence..vulture göre selesi daha yükse.. roadhttp://www.mondialmotor.com.tr/model/touring-motosiklet/150-mcx-roadracer,

Motosikleti
    Mondial 250mct
    Abi mondial icin soylediginiz modeller cok cok ciliz kalir bana. Bayagi iri bi motosiklet ariyorum. Suan falcon freedom kafamda yerlesti ama su subati beklememi isteyen arkadas o motosiklet japon mu? Fiyati ne aralikta olur ortalama? Cok guzel modern bi modele benziyor.

ucuz iri sanırım rks cruiser olur. regal,hyosung biraz pahalı ama bakımlı km-yüksek bulursun o başka.

CamelBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı TanerPasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyum 192 kilom 103 cunku.
    Kardeşim selam. 1.97 boyunda 110 kiloyum 3 aydır küba sl200 kullanıyorum gayet memnunum boyda sırıtmıyor. Motora hakim oluyorsun. Bence ön yargıların var çevrende sl200ü deneyebilecek yer varsa test sürüşü yapmanı tavsiye ederim. Ben pişman değilim

Motosikleti
    Mondial 250mct
    Kullanan bi iki kisi var motorun uzun boylularda kotu durdugunu israrla soyleyen. Eger siritmasa ben seve seve hic tavsiye istemeden direkt alir bi iki ayar ceket olene kadar kullanirim. Cidden sorun olmuyor mu? Bak kafam seyoldu ha. Yarin bi kuba satis magazasina ugrayip bineyim bakayim bi. Sag ol.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı TanerPasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanan bi iki kisi var motorun uzun boylularda kotu durdugunu israrla soyleyen. Eger siritmasa ben seve seve hic tavsiye istemeden direkt alir bi iki ayar ceket olene kadar kullanirim. Cidden sorun olmuyor mu? Bak kafam seyoldu ha. Yarin bi kuba satis magazasina ugrayip bineyim bakayim bi. Sag ol.
    hiç bir sıkıntısını görmedim rahat rahat sürüyorum kimseye aldırış etme sürüşe çıktın mı? Rahatsan ve istediysen etrafı çok dinleme

ehliyet sonrasında ben gv250 aldım, alıştım. güzel,dolgun ve kuvvetli motor. tek sıkıntısı yedek parça, servis vs. sym motor anlaşmış getirmeye başlamış sanırım ama tavsiye ederim.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı CamelBiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim selam. 1.97 boyunda 110 kiloyum 3 aydır küba sl200 kullanıyorum gayet memnunum boyda sırıtmıyor. Motora hakim oluyorsun. Bence ön yargıların var çevrende sl200ü deneyebilecek yer varsa test sürüşü yapmanı tavsiye ederim. Ben pişman değilim
    188 boy 110 kg yum ay sonu nasipse ehliyetimi alabilirsem sl200 almayı düşünüyorum

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Alper.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    188 boy 110 kg yum ay sonu nasipse ehliyetimi alabilirsem sl200 almayı düşünüyorum
    Hayırlısı olsun pişman olmassınız

Motosikleti
    Mondial 250mct
    Evet sl200 e bi binme firsati buldum sonunda.hosuma gitti. Gidonu biraz asagida kaldi ama yukseltilir o sorun degil. CameBiker tesekkur ederim aydinlattigin icin. Suan kararim sl200.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Kesinlikle Kanuni Tiger 250 liliği tavsiye ederim.Alalı 3 gün oldu motor hem görünüş hem ses olarak hem motor performansı olarak çok iyi..Ekstradan soracağın bişey olursa ulaşabilirsin..

Motosikleti
    Mondial 250mct
    Mesaj attim abicim yardimci olursan sevinirim suan Cin mali motosikletlerde bakim yaparsan asla sorun cikarmayacagina inaniyorum cok arastirdim. Kanuni caracal/tiger ve sl200 arasindayim. Caracal ve tigera cok sicak bakiyorum sl200 un fiyati aldi basini gidiyor bilemiyorum.

korkmazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim yedek parça konusunda çinlilerin en iyisi Mondial. Bir defa bütün yedek parçalarının fiyatı sitesinde var. Stokta olup olmadığını da görebiliyorsun.

www.mondialyp.com

Kanuni'nin de yedek parça sitesi var, bir açıp bak istersen yedek parça fiyatlarına. Özellikle de Kanuni Tiger'ın yedek parça fiyatlarına. Sırf bu fahiş yedek parça fiyatlarından ötürü Kanuni'den uzak durmak gerekir.

Çelik Motor/Falcon'da yedek parça sitesi fiyat listesi vs de yok.

STEWARD26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Tiger ın parçaları pahalida olsa en azından var birader.Şu keeway land cruiser ı övenler acaba parçalarıni nerden buluyor merak ediyorum.
    (Kardeşim bi tiger kullanicisi olarak ayrica bu 5. Tigerim bu paraya bu performance da baska makine yokkkk....Tiger al derim boy 1.87 kilo 90)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)