Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

artık yaşamaktan korkar olduk

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panashira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin yazından birkaç alıntı. Eğer bu şöför sessiz sakin yadda ilahsız olsa idi ne olacaktı? Sen hem iki kişi olmanın hemde yanında seni sağlam yapan her ne ise onun verdiği güven ile adamın üstüne yavşak diye yürüyünce herşey normal oluyorda. Elin adamı silah çekince nerde bu devlet mi oluyor. Sen nasıl yanında taşınması yasak şeyler taşıyorsan başkaları da aynı şekilde taşıyor işte.

İnsan mantığı nasıl oluyorda bu kadar tek taraflı düşünebiliyor anlamıyorum. Atalarımız ne de güzel söylemiş
    Dinsizin hakkından imansız gelir. Şahsım adına memleketin bu hale gelmesine üzülüyorum.

yahu ben dinsizim kardeşim inançsızım bu suç mu oluyor? ve ya kötü birisi mi? oluyorum.. bu mu? hoşgörü dini?
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    evet valla :D istanbuldan hendek e geldim şimdi dedim burdakıler daha ıyı olur istanbulun gözünü yiyem ya bunedir aıck ogretım ımı hallettım koye gelıyoru mtma koye gırıcem koy yolundayız baktım bı mıtsubıshi durmus u donusu yapcak 69 la fılan gıdıyorum fırene bı asldım zaten cakıl yollar vızz yapa yapa durduk devam et dedi eliye ettim sonra aynadan bakıyordum sonra baktım korna caldı durdum kafayı gerı cevırdım baktım lavuk gaza bastı dip gaz geliyor ustume aman tanrım dedim gaza bastım köye girdim :D o bişey değil ezicekti beni :D altıma sıctım tövbe daha durursam burdakıler istanbuldan daha AYI :d

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunlar hep memlekette idam cezası olmamasından kaynaklanan şeyler. Trafik kavgasında adam vuranı asacaksın ki o silahı çıkarırken on kere düşünsün. Öyle yatarım çıkarım, beni mahkemede savucak şerefsiz avukatım bin tane yalan bulur beni kurtarır olmayacak. Böyle vahşilerin yaşadığı memlekette neden silah satışına izin verilir onu da anlamıyorum ? O sebepten ABD'de, Meksika'da elinde silahlı adamı sorgusuz sualsiz vuran polislere bayılıyorum. Hadi idam olmasın ama burada da keşke böyle olsa. Düzgün vatandaşın silahla işi olmaz.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabaya binmeden önce silah gösterme kaçıyolar
    GTA5 Online'da da oynuyosan beraber takılalım, ben hatta Motosiklet.net grubu kurmak istiyorum GTA5 online için
    Bilgisayar mı Konsol mu ?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    iyi olmuş sana.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Bigün benimde arkadaşlarımla beykoz ormanına ava giderken başıma garip bi olay gelmişti. Adamın biri kavşakta motorlu arkadaşlardan birini sıkıştırıyo bizimkide tepki olsun diye aynasına vuruyo adamın, arkamda bi korna sesi bağrış falan duydum bi baktım lavuk camdan cıkartmış beyzbol sopasını motora vurmaya çalışıyo yolda Şeytan diyo dur in motordan 4 kişiyiz 3 kişide av tüfeği birinde pompalı var delik deşik et şerefsizi, neyseki hiç dalaşa girmeyip kaçıp gitmiştik adamdan. Maalesef ki trafikte her gün böyle magandalarla uğraşmak zorunda kalıyoruz. Dicem o ki lütfen çok büyük sıkıntılar yaşamadıkça insanlarla laf dalaşı bile etmeyin. Dikkat edin

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Laminon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgisayar mı Konsol mu ?
    Ben bilgisayarda oynuyorum ama PS3 veya PS4 konsolda da GTA5 Online'a girebilirsin.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Seni kovmadılar mı daha forumdan

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    sana yaramadı ehliyet almak bence bırak sen motosikleti :/
    sp83 bunu beğendi.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Klasik Apaçi muhabbetleri
    112ciyiz

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)