Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Boş Alanda Pratik

Motovento
    REKLAM ALANI
    Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Merhabalar,

Forumda bakındım ama boş alan arayanlar var hep soruma cevap bulamadım. Ehliyete yazıldık. Babam bir ara sürücü kursunda çalıştığı için kursun motosikletini alıyoruz. Cumartesi günü 1 saat otoparkta motosiklete alıştım. Sonra babam önde ben arkada Beylikdüzü çarşamba pazar alanına gittik. 4 saat civarı orada kendi çapımda çalıştım. Slalom, kontra, yokuşta kalkış, vites düşürmek, bakış... Motosiklette cb125ace.

Sınava kadar motosikleti bir çok kez alırım. Fakat ne çalışacağımı nasıl çalışacağımı bilmiyorum. Ehliyet sınavı zaten çok kolay. Benim sizden istediğim boş alanda kendimi geliştirmek için neyi, nasıl çalışabilirim. Lastikleri nylon olduğu için ani fren çalışmak istemiyorum.

Not: Teorik bilgim okuduklarımdan, izlediklerimden ötürü var gibi. (Twist of Wrist izliyorum şuanda) Fakat pratikte sadece 4-5 saat vitesli motosiklet kullandım. Boş alanda stoppie, wheelie gelene kadar (bunlar hariç) ne varsa çalışmak istiyorum. Bu motosikletle ne olursa artık zaman çok.

Teşekkür ederim şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Direksiyon sınavının yapılması muhtemel güzergahın trafik kurallarını yala-yut önce: tek yönler, ışıklar, geçitler vb. Sonra kendini geliştirmeye kafan rahat başlarsın.
    Berkay* bunu beğendi.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyon sınavının yapılması muhtemel güzergahın trafik kurallarını yala-yut önce: tek yönler, ışıklar, geçitler vb. Sonra kendini geliştirmeye kafan rahat başlarsın.
    Direksiyon sınavının yapılacağı yerler çok sık geçtiğim yerler. Sınav yaklaşınca motosikletle de bir giderim fakat nerde ne var hepsini biliyorum.

Konuma yazmayı unutmuşum yakında zamanda bir eğitime de gideceğim. Yazmazsam muhakkak eğitime git diyen bir forumdaş çıkar.

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    ilk baş git bi nerde sınava gırıcegını ogren bak sonra benım gıbı parkuru geçer trafıge cıkınca tepedekı kırmızı ısıgı gormeyıp kalırsın :D
    Berkay* bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)