Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

artık yaşamaktan korkar olduk

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Bu işler sakat her'an b*k yoluna gitme ihtimali var
    obarey ve sezer0696 bunu beğendiler.
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    sj4000 olsa silah cekebilirmiydi acaba??
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Alıntı sezer0696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    silahı cıkarttı
    ..
    bende bos degilim
    ...
    harbiden adam benden saglam cıktı
    ...
    bir de baslikta "artık yaşamaktan korkar olduk " demissin!!!

eee biz naabalim sevgili kardesim...???
    bos bos, Allaha emanet dolaniyooz ortalikta.
    snnykt, obarey, efendy06 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

obarey, Onurhan D, TEKNECI ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

akanmf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Aylardan ramazan arkadaşlar. Hepimizin çok çok dikkatli olması lazım. Başkalarında suç aramak motor üstündeyken anlamsız. kolu bacağı kırdıktan sonra adam haklı olsa ne haksız olsa ne...

Teker böle patlatılır ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=M5E9ByVKYzg
    obarey ve sezer0696 bunu beğendiler.

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Sabah işe gelirken kavşakta bir doblo önüme atladı. Sert bir frenle durdum. Herkes baktı. Durup dövsen ne yazar arabada ailesi de var. Büyük ihtimal turistler hayatımda bir daha görmeyeceğim. Başıma bela almaya gerek yoktu el sallayıp yoluma devam ettim.
    obarey, burakragaa ve sokakbebesi bunu beğendiler.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Dün gece motorcunun biri ustume cıkacaktı sanki motoruyla, indi nabıyonla sen dedi, suslan dedim, ne diyonla sen dedi durdu indi, inla bakıyım sen dedi, elini belime koyarak indim. Nabıyonla sen yavsak dedi itekledi abiside var yanımda... üstüme yürüdüler 2 kişi olunca bende silahı cıkarttım dogrulttum, oda bos degili sanırım çakısı kelebeği falan vardı.
    Ama silahı cıkartınca bi tuhaf oldu Geri vites yapıp buda bi can dedi, biraz adam gibi sur, bin arabana git oyle silah dogrultmayla delikanlılık taslanmaz dedi...
    Bayağı geri vites yaptı silahım olmasa ya dövecekti 2 kişi ya bıçaklanacaktım.
    Basın gidinlan dedim. Ucuz yırttık Allahtan bu devlet nasıl izin veriyo milletin 2 kişi bıçak taşımasına anlamıyorum hiç bu kadar olacagını beklemiyodum harbiden Allahtan ruhsatlı silahım vardı yanımda.
    Onurhan D, MD.Murat, nines ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Defalarca, buna benzer her başlıkta, sıkılmadan, bıkmadan yazdım. Arkadaş sokakta gördüğünüz 10 kişiden 3'ü ateşli silah taşıyor. Bu büyük şehirlerde. Kırsalda durum daha vahim. Bunun üzerine cehalet eklenince çakma kabadayı doluyor sokaklar. Bunun bıçağı var, levyesi, bijon anahtarı var. Var oğlu var.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    dalaşmamak lazım baktınız kavga çıkacak yine de ilk ılımlı adımı siz atın suçunu kabul edecektir harbiden terörist değilse, hepimiz anlık patlamalar yaşıyoruz malesef.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabaya binmeden önce silah gösterme kaçıyolar
    GTA5 Online'da da oynuyosan beraber takılalım, ben hatta Motosiklet.net grubu kurmak istiyorum GTA5 online için
    Ben silahı çekersem o şoförü vurmadan kabzasına sokmam o silahı Silahı sadece elinde tutman yetiyor o zaman arabanın kapısını açtığında silahı gösteriyor adam araçtan iner inmez kaçıyor

Bu arada motosikletlilere de çarpmamaya büyük özen gösteriyorum hatta bi kaç kere ağır kaza yaptım camdan uçtum motorsiklete çarpmamak için

Benim GTA korsan olduğu için online giremiyorum maalesef şimdilik sadece campaign takılıyorum. En son dün akşam bi trenin üstünde kross motosiklet sürüp tarihi eser çaldık Trevor ve saz arkadaşlarıyla

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Kaç konuda yazdım bunu hatırlamıyorum.
    Dedim ki, "iki kere motordan indim ikisinde de bıçakla karşılaştım. Şanslıymışım ki silah çekmediler."
    Sen de şanslıymışsın ki adam mermiyi ağzına sokmamış

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    uzun uzun felsefe yapmaya gerek yok. gerçekten insani açıdan tükenmiş ve berbat bir toplumda yaşıyoruz. medeniyetin süratle geriye gittiği az sayıda ülkeden biri burası. kıçı kırık sırbistan, çek cumhuriyeti bile burayla kıyaslanmayacak halde maalesef.
    Mengu16, TAYFUNBORA ve tozluklu bunu beğendiler.

ocbedir93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r 65
    adamın taşıdığı ama kuru sıkıdır ama değil, ama ruhsatlı ama değil ya da '' nasıl taşır yaa'' tartışmasından önce bence yapılması gereken ''sen naaabion laaa, adam gibi sür şunu'' vb. diyaloglara girmeden uzamak. ben her Allah'ın günü sokaklarda, trafikte, toplu taşımada orada burada ya kavga ederken ya da sözlü tartışma içerisine girmiş bir sürü tip( bazen bende yapıyorum ) görüyorum. senelerdir de kimsenin kimseyi terbiye edebildiğini, değiştirebildiğini görmedim. tartışarak ancak başa bela alınır. motorla isen eğer bir kaza gerçeklemiş ise açıp gazı uzamalı.

Selamlar,
    Ömer

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Bilerek surdu uzerime sizde olsanız olsan ayı tepkiyi verirsin kaldırırma kadar dayadı adam beni nerdeyse motor surttu surtecek dusecem o sinirle öyle bi olay yaşadım işte geri vites yapmadım demiyom zaten evde bekleyen anamız babamız var dalga gecmeyin geri vites yapmısın diye

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    ------- Nokta (.)

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bigün biri de bana silah çekti böyle salon oğlanı tipli biri muhtemelen kuyumcu falan babasının arabası babasının silahı ama yanındaki kendi sevgilisiydi.
    küfür ettim sonra bastım 100mt sonra kenara çektim işim vardı hemen önümde durdu indi arabadan cool cool.
    özür dilicek misin polis çağırayım mı dedi. işim gücüm var diye ben de kusura bakma abi canım sıkkın biraz ağzımdan çıktı öyle dedim (yanında kadın var gerek yok şov yapmaya) neyse bu biraz inatlaştı ya özür diledim ya aga çağırcaksan çağır polis dedim. sonra bu belindeki silahı gösterdi bana "seni vursam vururum hiç de canım acımaz" dedi. ben dellendim

vur lan madem öyle sen vurmazsan biri üstüme çıkcak kamyon aldında kalcam skimde olmaz benim nasıl öldüğümün. vur sen görürsün belanı dedim. bi kaç kere daha bağırdım vur lan madem diye. bi de bostanlıda kafelerin ortasında sahil tarafında. bindi arabasına gitti sonra. haaa ama belinden çıkartsa yine korkmazdım ama mermiyi ağzına verse korkardım muhtemelen. şerefsizler illa ben de yanımda mı taşiyim silah? biri delirttiğinde çekiyim mi? yok arkadaş yok ben de yanımda el bombası taşicam ya olmuyor böyle.
    Vay anasını bostanlıda bile varmış böyle piçler

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Bizde r yok gerekirse ilerden döneriz
    mubumu bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    ben böle şeylere durmam hep aklıma cocuğum geliyor.insanlar artık çok tahmmülsüzler ALLAH'a havale et olmadı bas küfrü kaç

Motosikleti
    MT-25
    yasamaktan degil insanlardan korkun

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Bende bos degildim
    Adam benden saglam cikti.

Ahahhah
    sp83 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)