Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Senin Gençliğini Söndürürüm Çocuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://webtv.hurriyet.com.tr/haber/s...4?hid=29408980

Şampiyon amca gazeteye de çıktı. Hayırlısı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda spacy alpha
    An itibarı ile video Show tv ana haberde

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Oðuz39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    An itibarý ile video Show tv ana haberde
    aynen motosiklet surucusunun hakliligi ile alakaliydi haber

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Öküz, başka bir şey değil

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Fox tvde haberlere çıktı adamın tüm sülalesi izlemiştir :DD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    an itibari ile Fox ana haber bülteninde gördüm videoyu

Bazı arkadaşlar orucu bahane etmiş.
    Bahane oruç olmaz olamaz, böyle şeylerin arkasına sığınılmaz günahtır.
    Millete saldırılacaksa, ateş püskürtülecekse o orucun hayrıda, sevabıda tam olmaz.

Tebrik ederim sabrınız için. Suçu sizde aramak değil asla yazacağım ancak belki yanındayken uzun bir korna belki adamı biraz çekindirirdi.
    Birebir temastansa uzun korna bol küfür basıp gitmekte yarar var. tabancayla inende mümkün güzide ülkemde.
    akbird bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Boş beleş birşey için çıkan sonuca bak yaa hayret valla

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    fox tv de sanki motorcuyu suçlar şekilde yapmış yavşaklar haberi biraz....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Haberlerde çıkması pek iyi olmadı bence bunu izleyen insanların %90ı araba sürücüsünün sağına soluna bakmadan yola fırladığını ve mahkemelik olabilecek tehditler ettiğini göz ardı edecek hatırlayacakları tek şey bir motorcunun kavga çıkarmaya çalıştığı olacak malesef

haber kanalları motosiklet ile ilgili neredeyse hiç olumlu haber sunmuyorlar

"dikkatsiz motorcu ölümden döndü"

"motosiklet kazası sonrası can pazarı yaşandı"

"sorumsuz baba 2 çocuğu ve eşi ile aynı motosiklette yolculuk ederken kamereya yakalandı"

"çılgın motorcuların yarışı ölümle bitti" (Genellikle mobiletlerin üstüne yatan apaçileri gösterirler)

haberlerin sonuna doğru bolca boş zamanınız olmuyor mu kardeşim koy Kenan Sofuoğlunun yarış videolarını
    haberin sonuna

millet bıktı rusyadaki araba kazalarını izlemekten

kesinlikle motosikletin bu ülkedeki geleceği için Barkın Bayoğlu tekrar televizyon programı yapmaya başlamalı
    srkn.ks bunu beğendi.

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    fox tv de gördüm bu videoyu

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Yabu eksisozluk ergen gerilerine aklım ermiyor. kendilerine bir klavye ve yazı yazma/saçmalama amacıyla bir yer verilmiş bunlarda kendini entelektüel sanmış... Bir çoğu diyor ki almış kamerayı hata yapan avına çıkmış yayınlama derdinde... Ama bunu diyen dingil bilmiyor ki o kameralar sayesinde motorcuların trafikte neler çektiğini yeni yeni görebiliyorsunuz... Bre akılları nerelerinde kalmış adamlar motosiklet kullanıcıları zaten bunları yaşıyor kamera olsa da olmasa da yaşıyor. Olmasını ve böyle hataların sürekli olarak yayınlanmasını ben açıkçası destekliyorum... Artı bu olaydan çıkarılacak bir şey daha var bu tür sözlüklerde kendini entelektüel sanan cahili cühelayı da ortaya çıkartmış ne güzel... Neden mi senin basit küçük bir hata dediğin motosikletçinin hayatına mal oluyor. Motosiklete binmeye cesaret edemeyen insanların motosiklet sürücüleri hakkında atıp tutması ne kadar kolay... Ve her hata en azından uyarılmayı hakkediyor. Hakediyor ki bir sonraki sefere can almasın...
    draggy ve Source53 bunu beğendiler.
    Bütün Sosyal Medya Mecralarında DoganLokman işte... lokmandogan.com

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ

Senin Gençliğini söndürürüm Çocuk (Haberlere ve medya sitelerine düştü)

Az önce Hürriyet.com.tr Sitesine düştü haber Badiye tam destek. beter olsun ihtiyar

LİNK: http://webtv.hurriyet.com.tr/haber/s...4?hid=29408980

Yan yoldan gelen aracın önüne çıkmasına sinirlenen motosiklet sürücüsü tepki gösterdiği adamın aynı şekilde sinirli cevabı sonrası motorundan indi. Otomobilden inen yaşlı sürücünün ani saldırısı ile şaşkına dönen motor sürücüsü bir süre tartıştıktan sonra araya giren kişilerin sakinleştirmesiyle yoluna devam etti.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Yan yoldaki aracın dikkatsizce yola çıkması ve adamın terbiyesizce yaklaşımı yazmalılardı bence.Bu konudaki amcayı ve onu savunanları gördükçe deliriyorum. 💥🔫
    draggy bunu beğendi.

iki gündür şu olay için yazılıp çizilenler o kadar çirkin ki,yok geçiş üstünlüğü amcanınmış,yok motorcu kavga edecek yer aramış,yok amcayı arabadan indirmiş sonra korkup geri vites yapmış.

ya hu gidin Allah aşkına,amca cinayet işler gibi yola çıkıyor hiç kontrol etmeden,motorcu kibarca uyarıyor hiçbir hakaret yok küfür yok,amca sen kimsin ulan gibisinde hareket çekip adamı tahrik ediyor,sonrasında motorcu genç gel buraya gel diyor adamla konuşmak için (çünkü o hareket zoruna gidiyor)kavga etmek için adam öyle çağrılmaz,in ulan bilmem ne çocuğu dersin kavga başlar,anladınız mı Allah ın ergenleri.önce en az 3 tane sağlam kavga edin ondan sonra bu motorcuya laf edin.

adam konuşmak isterken amca direkt darp ediyor ve hakaret etmeye başlıyor.motorcu arkadaş biraz sabırdan birazda korkudan(çünkü iki kişiyle kavga etmek pek heveslenilecek bişey değildir) olay araya girenler sayesinde bitiyor.
    yani amca bu kadar çok suç işlemişken,motorcu arkadaş haksız duruma düşmüş ya pes diyorum.
    draggy ve ceydamer bunu beğendiler.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar büyütülmeyecek bir olay gün içerisin'de birçok kez insanların başına gelebilen bir şey kornanı bas lafını söyle git birde dur deyip durmanın motordan inmenin anlamı yok eğer'ki vurmayacak isen uzatmanında gereği yok.

Neyse bir de şu açıdan bakın meşhur oldunuz belki bir dizi teklifi alırsınız

hocam iyi sabretmişsin valla...hem suçlu hem güçlü bide el kaldırıyo...benim motorsikletin direksiyonuna sarılı zincir kilidim var.böyle durumlarda çekiyorum emaneti s... adaleti anladınız siz 😉
    [IMG][/IMG]

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı burac45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam iyi sabretmişsin valla...hem suçlu hem güçlü bide el kaldırıyo...benim motorsikletin direksiyonuna sarılı zincir kilidim var.böyle durumlarda çekiyorum emaneti s... adaleti anladınız siz ��
    http://<a href="http://hizliresim.co...OW.jpg</a></a>
    beğendim. bende kilit almayı planlıyordum. böle bişi alayım..
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

2SALLA1BAĞLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SALCANO Tiger Speed
    Konuyla ilgilenicem

Merhaba

Kavganıza birşey diyemem, çok geçmiş olsun ama, şayet o araç ile karşılaştığınız yol kontrolsüz kavşak ise araç haklı malesef.
    Kontrolsüz kavşaklarda sağdan gelene yol ver kuralı geçerlidir.
    siz ve araç neredeyse aynı anda kavşağa giriyorsunuz. o aracı geçiş üstünlüğü var..
    gereksiz bir tartışma olmuş bence..

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)