Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Senin Gençliğini Söndürürüm Çocuk

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    600F
    kardesim turkiyede motosiklet kullanıyorsan bu tip seylere alıskın olman lazım.
    analiz yapalım kısa kısa.
    1-o arabanın doneceğini kestiriyorsun. ver yolu gitsin. yok yol benim,gecis üstünlugu cart curt gibi kurallar medeni ülkelerde gecerli. senin GÖRÜNMEZ oldugunu varsayarak kullanman lazım bu aleti. altında ybr gibi sesi solugu cıkmayan bi alet var. farkedilmen zor.
    2-sol tarafta kacabileceğin bir bosluk var. ver gazı gec oraya arabadan sıyrıl. oyle atla deve degil bu yapacagın is.
    3-adam sana bagırıyor,sende el kol hareketi yapıp tepki goster,eyvallah. ama saga cekip gel gel diye tahrik etmek ve adeta kavgaya cagırmak nedir arkadasım?
    psikopatın teki cıkar mermi manyagı yapar. hukuk mu var la bu ulkede?
    4-amca aractan indikten sonra ayıp etmis. bi an galeyana gelmis,saldırmıs. burda acık ve net kusurlu. sonradan gormemis olabilirim diye yumusamıs ama bu bastaki hatasının kabul edilebilir bir tutum oldugunu gostermez.
    5-hukuken adamın sana saldırması senin dava acmanı ve tehdit sucundan adamı mahkemeye vermeni engellemez.
    6-yeşil tişortlu arkadas her kimse Allah razı olsun ondan. sukuneti,sakinliği takdire şayan.

velhasıl bu memlekette yıllardır motor kullanırım,ne badireler atlattık. bu videodaki mevzunun 10 kat daha beterlerini istanbul,ankara gibi metropollerde insanlar sürekli yasıyor.
    sana kardes,abi tavsiyesi. sinirlenme,gec kenara,yak sigarını,iki nefes al sonra pasa pasa yoluna devam et.
    bugun bu yaslı amca cıkar,yarın manyagın,psikopatın,hayatta kaybedeceği biri olmayan biri cıkar üzülürsün.

gecmis ola.
    [Turan], chcts1, bilginozi ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Amcam itfaiyeden emekli galiba...
    Söndürüp duruyor...

Fantazi niyetine dalacaksın...
    Zaten en fazla 2 tane sallarsın...3. sü boşa gider...
    Al başına belayı ondan sonra....
    bilginozi bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Kimseyle tartismaya girmeyin birakin gitsinler sağ duyulu olun pompalı tüfekle öldürülen 2 kardeşi gordünuz tartışmaya girdiğimizde aracından silahla çıkan bir caniye denk gelebiliriz herkes bu dayı gibi sözde kabadayilik yapmayabilir

Yazık Günah Ya! Adama Şer.szler Birde Ekşi Sözlükte Kötü Laflarla Adamın Konusunu Açmışlar.Yazıktır Yanındaki Oğlu Galiba.Adam Biranlık Sinirle Demiş Olabilir,İnsanlık Hali Sizin Babanızda Yapmış Olabilirdi.Bu Adam Bu Kadar Kötü Kelimeleri Haketmedi Bence.Yaptıkları Doğru Demiyorum Ama Yaşa Hürmet Kardeşim.Hani Adama Atıp Tutuluyor Ama O Arabada İri Kıyım Bir Adam Olsa Bu Tepkileri Hanginiz Verebilecektiniz.İnanın Kaskta Kurtarmazdı Sizi!

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Kim haklı kim haksızını geçtim Amcanin uslubuna karşılık dovse bile hakliymis motor ile giden arkadas.Ayrica kimse kaaasinda kamera var diye kavga edeyim olay cikarayim vs sacma sapan dusunmez eksi sozlukteki *avsaklar bos bos konusmus delirdim resmen ya bu nedir kardesim bu videoda bile amcayi hakli bulan varsa harbiden yaziklar olsun !
    bilginozi bunu beğendi.

alisoylu38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1000 RR 07
    Son cümlesine katılıyorum..
    Düne ait ne varsa, dünde kaldı cancağızım.
    Bügün yeni şeyler söylemek lazım.

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Eski mahalle bitirimleri vardı cebinde çakı vs gezip sağa sola laf atar bela ararlardı,şimdide bu kameralılar peydahlandı!!!Kamerayı takan ya biranda önüne gelene sövüyor yada biranda akşama nasılsa bu videoyu paylaşıcam diye efeleniyor,burdada en az 65 yaşındaki adama gel gel diye laf ediyor tahrik ediyor sonra yok sabırlıymışta adamı dövmemişte yok motorculuğa yakışır hareket etmişte bir sürü içi boş laf ediliyor,herşeyden önce o yaştaki adama gel gel demek ayıp en az babası yaşında o motorcunun babasına birisi aynı davransa ne yapar acaba ??? size kıssadan hisse anlatayım gözümün önünde yaşanmış olaydır.İstanbul Bostancı köprüsünde bir yolcu minübüsü arabayı sıkıştırdı adam bu videodaki amca yaşlarında minübüsçü indi arabadan adamın üzerine gidiyor saldırıyor vs adam sadece git başımdan başımı belaya sokma diyor,bizde seyrediyoruz aracın içinden minübüsçü genç ya amca alttan aldıkça dahada artisleşti durdu,adam hala oğlum yoluna git diyo minübüsçüye ama nafile en son minübüsçü dahada deli hareketler yaptı lafta erkek ya genç ya işte o anda olan oldu o sakin amca amca bi anda çekti silahı ve tam 3 kurşun sıktı minübüsçünün bacaklarına ardındanda şimdi ananın.......kadar yolun var dedi ve hiç bişey olmamış gibi bindi gitti arabasına!! etrafta herkes şokta adamın kimse plakasını bile alamadı olan minübüsçüye oldu.yani kısaca kimin ne olduğu belli olmaz kamerada artislik yapıcam bunuda yok internette paylaşıcam diye durumları daha kötüye sokmanın bir anlamı yok,bir sürü laf edilmiş motorcuya yakışanı yapmışsın diye eğer motorcuya yakışşan gibi davranmak istiyosan ozaman sen efendi ol..
    GB79, Murat.K. ve spectre bunu beğendiler.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı Yanagisawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski mahalle bitirimleri vardı cebinde çakı vs gezip sağa sola laf atar bela ararlardı,şimdide bu kameralılar peydahlandı!!!Kamerayı takan ya biranda önüne gelene sövüyor yada biranda akşama nasılsa bu videoyu paylaşıcam diye efeleniyor,burdada en az 65 yaşındaki adama gel gel diye laf ediyor tahrik ediyor sonra yok sabırlıymışta adamı dövmemişte yok motorculuğa yakışır hareket etmişte bir sürü içi boş laf ediliyor,herşeyden önce o yaştaki adama gel gel demek ayıp en az babası yaşında o motorcunun babasına birisi aynı davransa ne yapar acaba ??? size kıssadan hisse anlatayım gözümün önünde yaşanmış olaydır.İstanbul Bostancı köprüsünde bir yolcu minübüsü arabayı sıkıştırdı adam bu videodaki amca yaşlarında minübüsçü indi arabadan adamın üzerine gidiyor saldırıyor vs adam sadece git başımdan başımı belaya sokma diyor,bizde seyrediyoruz aracın içinden minübüsçü genç ya amca alttan aldıkça dahada artisleşti durdu,adam hala oğlum yoluna git diyo minübüsçüye ama nafile en son minübüsçü dahada deli hareketler yaptı lafta erkek ya genç ya işte o anda olan oldu o sakin amca amca bi anda çekti silahı ve tam 3 kurşun sıktı minübüsçünün bacaklarına ardındanda şimdi ananın.......kadar yolun var dedi ve hiç bişey olmamış gibi bindi gitti arabasına!! etrafta herkes şokta adamın kimse plakasını bile alamadı olan minübüsçüye oldu.yani kısaca kimin ne olduğu belli olmaz kamerada artislik yapıcam bunuda yok internette paylaşıcam diye durumları daha kötüye sokmanın bir anlamı yok,bir sürü laf edilmiş motorcuya yakışanı yapmışsın diye eğer motorcuya yakışşan gibi davranmak istiyosan ozaman sen efendi ol..
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamda anlatmak istediğim buydu ������
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Kamerayi takmayla ne alakasi var anlamadim beyler bu konuda beni aydinlatir misiniz?Adam kamera var diye mi boyle bi dialoga girdi bu akla mantiga uyuyor mu? Sizin ve eksi sozluktekilerin dedigine bakilirsa

"motorcular kafasina kamera takip trafikte hata yapan insan arayip o anda olay cikartmak için kavga cikartmak icin yer ariyorlar" HARBİDEN HELAL OLSUN YA 👏🏻👏🏻👏🏻

YAZİK

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık Günah Ya! Adama Şer.szler Birde Ekşi Sözlükte Kötü Laflarla Adamın Konusunu Açmışlar.Yazıktır Yanındaki Oğlu Galiba.Adam Biranlık Sinirle Demiş Olabilir,İnsanlık Hali Sizin Babanızda Yapmış Olabilirdi.Bu Adam Bu Kadar Kötü Kelimeleri Haketmedi Bence.Yaptıkları Doğru Demiyorum Ama Yaşa Hürmet Kardeşim.Hani Adama Atıp Tutuluyor Ama O Arabada İri Kıyım Bir Adam Olsa Bu Tepkileri Hanginiz Verebilecektiniz.İnanın Kaskta Kurtarmazdı Sizi!

İri kıyım olsa nolcakki ne değişecek zayıftan kork zayıftan , iri = şişko birde sigara içiyorsa tam 30 saniye kösülecek dinlene dinlene döv sonra . Gel bizim spor salonuna zayıf diye dışarda üstüne yürüdüğün adam spor yapmaktan yağ tutmuyorsa yörüngeden çıkartır , bizim boksörlerin hepsi zayıf

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamerayi takmayla ne alakasi var anlamadim beyler bu konuda beni aydinlatir misiniz?Adam kamera var diye mi boyle bi dialoga girdi bu akla mantiga uyuyor mu? Sizin ve eksi sozluktekilerin dedigine bakilirsa

"motorcular kafasina kamera takip trafikte hata yapan insan arayip o anda olay cikartmak için kavga cikartmak icin yer ariyorlar" HARBİDEN HELAL OLSUN YA ������������

YAZİK

Konuşuyor işte kardeş , allah ağız vermiş
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Acayip sabırlı adammışsın izlerken bile tutamadım ben kendimi.

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bir yorumda altindaki motor sesinsolugu cikmayan fiti fiti giden ybr demis sonra ac gazi solundan kac demis ne guzel kendinle celisiyorsun sen oyle. Ulkemizde sadece laf olsun diye muhalefet olmak moda oldu
    Mitoqondri bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki burgman an 400
    geçmiş olsun kardesım ülkemızın sag duyusu kaybolmus artık kımsenın kımseye saygısı tahammulu kalmamıs artık bu ulkede sınırlenecek kendını kaybedecek okadar cok olaylar varkı vursanız bır dert vurulsanız ayrı bır dert o yuzden herzaman dıkkatlı sakın sukunetı elden bırakmayıp onumuze devam etmelıyız hele hele bıde motordaysak sakınlıgı ve guvenlıgı kat kat elden bırakmamak lazım. kazasız belasız sürüşler dılerım cumleten...

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yorumda altindaki motor sesinsolugu cikmayan fiti fiti giden ybr demis sonra ac gazi solundan kac demis ne guzel kendinle celisiyorsun sen oyle. Ulkemizde sadece laf olsun diye muhalefet olmak moda oldu
    Aynen oyle forumda aşırı var o tiplerden laf olsun diye muhalefet olan ve durduk yere ezmeye laf sokmaya çalışan arkadaşlar.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Yemin ediyorum iftardan beri evde beyaz tv açık sırf bu haberi izleyebilmek için 2 film izledim (sıkıysa yakala ve yıldırım günler di sanırım) en sonunda 5 dk. önce ana haberin tekrarında gördüm artık rahat rahat sahurumu yapıp yatabilirim yaşasın.
    Mitoqondri bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Haberlere mi çikmis hocam

lllRepSoLlll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    seneye inşallah
    Alıntı Extron1943@c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en komiği de 15 yaşında velet çıkmıs ben dalardım diyor asdasdasd yavaş dal da saçın başın dağılmasın.
    Ben çok sabırlı olduğunu anlatmak istedim yani ama dalarımda sorun yok :D şaka şaka

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Bu dayı muhtemelen cahilliğinden böyle davranmış. Bir insanın yaşlı olması onun cehaletini kapatmıyor. Bir taraftan da bizim insanımızın psikolojisinin ne kadar bozuk olduğunu bir kez daha gördük. Ben böyle cahillerle fazla uğraşmıyorum, çünkü gerçekten bilerek yapmıyor. Bu gibi insanlara kızmak, çoğunlukla ters tepiyor ve hatalı olduğunu bildiğinden büyük bir tepki veriyor. Ben herkesi böyle zannediyordum ki, bu gece başıma gelen bir olayda, motosikletlerin, üzerindeki sürücülerin ölmesi pahasına yok edilmesini isteyen bir insanın gerçekten var olduğuna tanık oldum. Caddebostan-Bostancı sahilyolunda Migros ışıklardan kalktım ve bir an önce gazı açıp arkamdaki arabalara mesafe koymak istiyorum, en sağ şeritteyim. Bunu gören arkamdaki araba sinirlendi ve solum bomboş olmasına rağmen, gazı kökleyerek, en sağ şeritte ilerlemekte olan benim sağımdaki iğne deliğinden neredeyse teğet geçti, bir karış sağda olsam veya hafif sağa gitsem belki de bu satırları şu an yazamıyor olacaktım. Araba beni geçtikten sonra da artistlik hareketlerle önümde slalom yaptı ve işte o an kendimi kaybettim, ondan sonraki 2-3 dakikada yapmamam gereken ama kendime hakim olamayarak olan olaylar gelişti. Herif hatalı olduğunu bildiği için gazı kökleyip kaçtı, ben de yapmamam gereken bir şey yaptım ve onu takibe koyuldum. Tabii ki yetişemedim ama kırmızı ışıklarda durursa yetişeceğimi biliyordum. Işıklarda durduğunda aynadan beni kesiyordu, bunu yapan insanın laftan anlamayacağını bildiğimden bir ders vermek istedim ve aynasına bir tekme attım, ayna kırılmadı sadece geri doğru esnedi. Ben de hemen soldaki sokağa daldım, bir baktım bu da arkamdan beni takibe başladı, işte o an kalp atışlarım hızlanmaya ve hayatımdan endişe duymaya başladım. Muhtemelen bana çarpacak, ezecek, belki de düşürüp ondan sonra ölesiye dövecek, belki de kurşun sıkacaktı. Sahilyoluyla cadde arasındaki o ara sokaklarda kaçla gittiğimi bilmiyorum ama o can havliyle gözüm hiçbir şeyi görmedi. Adamdan kaçarken, kendi canımın yanında başka suçsuz birinin de canını yakabilirdim, o yüzden bu hareketimden büyük pişmanlık duyuyorum. Sanırım yapacak çok fazla bir şey yok, böyle cinayet teşebbüsleri karşısında soğukkanlılığımızı koruyup yolumuza bakmaktan başka çaremiz yok, sağlıklı kalabilmek için şansa ihtiyacımız var, sinirlendikçe kendimize daha çok zarar veriyoruz.

Newbie2015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Hehehe efsane sabir varmis ama video 10 numara 😀

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)