Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rks cruiser 250 ????

Motovento
    REKLAM ALANI

Nasıl bir motor sürüşü yol tutuşu uzun yolu yedek parcası yakıtı başlangıç motoru olarak tavsiyesi cin değil bildiğim kadarıyla macar sanırsam kullanan varsa küçük bir bilgi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=XAvkJwF0LPY

Galiba Forumda Rks kullanan yok

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı H3RG3L3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba Forumda Rks kullanan yok
    Elbette var ama görmemişlerdir yada nete girmemişlerdir.. Bende yok ama bi aralar araştırmıştım.. tipini çok sevdiğim bir motosiklettir kendileri..

Nasıl bir motor; Biraz ağır, gidon açısı dar şehir içinde biraz zorlar, aralardan falan öyle kolay geçilmez...

sürüşü yol tutuşu: Lastikler malum, illaki değişmesi lazım..değişmese olurmu? olu.. dikkatli kullanmak lazım, düşünce insanın canı çok yanıyor..

uzun yolu: son hızı öyle aman aman değilmiş.. Oturuşu keyifli ama öyle 130-140 la stabil gidiyim diye bekleme derim. Birde Jantlardan dolayı yandan gelecek rüzgarlar etkili oluyormuş..

yedek parcası; virago kopyası, motor parası ve birtakım elektriksel parçalar falan bulunur.. sadece bu modele özgü depo, çamurlukta falan zorlanırsın belki.. ama ayrntısını bilemiyorum.. belki onlarda kolay bulunuyordur..

yakıtı; ortalama 3,5 - 4 lt yakar, gerçi kullanıma görede değişir. Azalır-çoğalır..

başlangıç motoru; bana göre olmaz.. ağır, dönüş açısı dar.. Misal yokuş yukarı fren yaptın..Acemi adam motosikleti hareketsiz durdurmakta ve hareket ettirmekte zorlanır.. Ben 125 kğ salcanoda bile zorlanıyordum.. şimdi sıkıntı yok..

cin değil bildiğim kadarıyla macar sanırsam; yok öyle bir şey. Aslen çinlidir..
    H3RG3L3 bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbette var ama görmemişlerdir yada nete girmemişlerdir.. Bende yok ama bi aralar araştırmıştım.. tipini çok sevdiğim bir motosiklettir kendileri..

Nasıl bir motor; Biraz ağır, gidon açısı dar şehir içinde biraz zorlar, aralardan falan öyle kolay geçilmez...

sürüşü yol tutuşu: Lastikler malum, illaki değişmesi lazım..değişmese olurmu? olu.. dikkatli kullanmak lazım, düşünce insanın canı çok yanıyor..

uzun yolu: son hızı öyle aman aman değilmiş.. Oturuşu keyifli ama öyle 130-140 la stabil gidiyim diye bekleme derim. Birde Jantlardan dolayı yandan gelecek rüzgarlar etkili oluyormuş..

yedek parcası; virago kopyası, motor parası ve birtakım elektriksel parçalar falan bulunur.. sadece bu modele özgü depo, çamurlukta falan zorlanırsın belki.. ama ayrntısını bilemiyorum.. belki onlarda kolay bulunuyordur..

yakıtı; ortalama 3,5 - 4 lt yakar, gerçi kullanıma görede değişir. Azalır-çoğalır..

başlangıç motoru; bana göre olmaz.. ağır, dönüş açısı dar.. Misal yokuş yukarı fren yaptın..Acemi adam motosikleti hareketsiz durdurmakta ve hareket ettirmekte zorlanır.. Ben 125 kğ salcanoda bile zorlanıyordum.. şimdi sıkıntı yok..

cin değil bildiğim kadarıyla macar sanırsam; yok öyle bir şey. Aslen çinlidir..
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)