Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yüksek Kilometrelerde Scooter Almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Arkadaşlar selamlar,

Şu aralar kafamda sürekli motosikleti değiştirmek var. Yüksek hızlarda gözüm yok ama yasal limitlere daha iyi bir ivmelenmeyle çıkabilmek hayalim. Malum E5teki tempoya 150cc ile uyulmuyor.

Bu durumda da 250cc motorlara bakıyordum. Uygun fiyatıyla Hyosung GT250 gözüme çarptı. Sonra bir gün arkadaşımın maxi scooter rahatlığını görünce aklım tamamen o tarafa kaydı. İşe motosikletle geliyorum, yağmur çamur demeden binebilme faktörü önemli. Bagaj da aynı şekilde,
    elimde kask taşımak epey zor geliyor çünkü.

Daelim S3 Advance ve Kymco Downtown 300i gayet hoş modeller gibi duruyorlar. Ama bütçem gereği neredeyse 20bin devirmiş makinelerle ilgilenmek zorundayım.

Vitesli motosiklet olsa kafam rahat olur, bakımlı bir bloğun 100bin görmesi gerektiğine inanırım. Scooterda da durum böyle midir? Alırken kilometre limiti koymalı mıyım kendime?

Herkese iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    250 cc sym ler güzel km çok dediğin umarım 20000 km değildir çünkü bu motosikletler Çin malı değil ne kaporta nede mekanik öyle 2 senede dağılmaz

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Aslında doğru söylüyorsunuz hocam. Koreli malzemeler genel olarak, çok kötü olacağını ben de düşünmüyorum. Kullananlardan duymak daha da içimi rahatlatacak.

SYM'lerden GTS 250i EVO modelini çok övmüşler ama o 3 kollu ön tekerini görür görmez motordan soğudum diyebilirim. Bütün tasarımı alt üst etmiş o jant.

Daelim S3 Advance'e günden güne -biraz da duygusal sebeplerden - kanım kaynıyor, hayırlısı bakalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)