Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İş Arıyorum, Kuryelik - BurgerKing vs McDonalds? Öneri?

Motovento
    REKLAM ALANI
    melihbesikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt - 09 / Forza 250
    Arkadaşlar selam.

Başlıkta belirttiğim gibi iş arıyorum. Okuduğum için part time iş bakınmaktayım. Daha önceden çalışıyordum ancak koskoca bir profesörün "gel benim işlerimi yap, sana okulu bitirene kadar burs vereceğim" diyerek beni istifa ettirmesi, 1.5 ay her denileni hatta fazlasını yaptıktan sonra "vazgeçtim burstan, anahtarı bırak kolay gelsin" diyerek beni ortada bırakması sonucu işsiz kaldım. Eski yerim de geri almadı normal olarak. Bu kısım biraz dertleşme kısmıydı

Şu an nispeten daha rahat ve ehliyet dolayısıyla biraz daha kalifiye gibi bakılan kuryelik işlerine bakıyorum. Part time çalışacağım. Burger kingle görüştüm, mcdonalds ile de görüşeceğim. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Ortalama maaşlar ne kadar, elime ne geçer, mutfak masa sandalye siler miyim?

Ya da onu yapma bunu yap, düzgün adamsın tanıdığımın şu işi var bir ona bak diyeceğinlz tavsiyelerinlz olursa da çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HayırsızOğul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Tehlikeli diyorlar ama bilemiyorum bende düşünüyorum dostum bilgi aldıkça haberleşelim

http://www.motosiklet.net/forum/konu...e-kazanir.html konu açmadan önce bir araştırma yapmayı unutmayalım lütfen..

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    src firmalarında moto kuryelik...
    nerde olursan ol çicekçilerle anlaşıp özel günlerde çicek servisi.

Motosikleti
    Mt - 09 / Forza 250
    Örnek verdiğin konu yaklaşık 10 sene öncesine ait.

Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    2 side yaramaz neden ?
    1 senin yapacağın işde bahşiş ön planda tutulur 2 firmada sodexo ticket kullanıcılarının tercih ettiği firmalar. bahşiş yattı kuru maaşa talim.
    2 yer bilmediğim için tavsiye edebileceğim tek şey büyük restaurantlar veya büfeler mesela marmaris büfe namlı kebap nusret bu tarz yerlerde bahşiş sayesinde 2 lira olan ücretin 2.8 veya 3 lira olur.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Dostum Mc de ben içerde çalışıyorum. Paketçiler 9 saat günlük çalışır. Yoğunluğa göre uzar. Partsan Allaha emanetsindir sipariş e adam yoksa mecbur kalırsın. Çalışma şartları zor biraz, çok aşırı sıkıcı. Ayrıca çok az eleman, çok fazla iş olarak çalıştırıyorlar. İnsanın canını alıyorlar yani. 9 saat olan çalışma süren 10 saat 11 saat olduğu oluyor. Maaş sıkıntılı yaptığın işe deymiyor başka seçenekler ara daha iyi edersin. Sigortaya önem vermiyorsan gir kafana göre bi yere günlük paranı al paketçilik yap.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    SAKIN DOMİNOS'A GİRME PAKETÇİ DİYE GİRER TUVALET YIKARSIN

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    30 dakikada gelmezse beleş servisi dışındaki tüm firmalarda çalışabilirsin bence

victors43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha Yok
    istanbul cekmekoy litle sezar da is var

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    kfc'de full 8 saat akşamlarıda dominosta 5 saat part olarak çalışıyorum piyasa şu şekide dominosta kutu yaparsın sipariş alırsın temizlik yaparsın 25 kuruş paket başı az maas verir burger kıng'te çok paket atarsın 50 kuruş paket başı verir hiç bi iş yapmassın kfc 75 kuruş paket başı var paket dışında hiç bir iş yapmassın littleda da paket başı 50 kuruş verir odada fazla iş yaptırmazlar illa yapıcam diyosan şubeye gir hangi firma olursa olsun dominos bulursanda 30 dk olayını kafana takma kolay kolay bedava verilmiyo 40 yılda bir verirsin senden kesinti yapılmaz little veya dominos bölge küçüktür digerleri biraz daha büyüktür tavsiyem kfc veya little pizza olsun şartlar digerlerine göre daha iyi daha fazla bilgi istersen özelden yaz kardeşim hadi eyvallah

Motosikleti
    Mt - 09 / Forza 250
    Daha çok merak ettiğim, kurye diye girip masa sildirirler mi? Burger'a başvurdum, olmadı KFC ve little caesar'a da bakacağım. Dominos'a hiç bakmadım zaten kimse tavsiye etmiyor.

İlk tercihim hangisi olmalı? Little caesar's, KFC veya Burger?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)