Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Xcg 150 Kullananlar baksın..

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaslar iyi aksamlar
    motorum kuba xcg 150 silindiri 200 cc ön dişli 17 arka 38.
    simdi ibre 135 e denk geliyor ama gerçekten hızımın kac olduğunu merak ettiğim icin internetten google play storeden gps hız ölçer indirdim ye çıktım düz ve boş yola.
    biraz rüzgar eşliğinde açtım programı gps de ki hizim 114 gösterdi ama ibre 130 daydi.
    simdi sizde bulunan motorlar hakkinda bilgi alabilir miyim.ben gercekten internetten indirilmiş programa gore 114 km hiz mi yaptim yoksa ibreye göre 130 mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    hızını boşver ,yağ yakıp yakmadığını kontrol et zira motorun yağ sekmanlarından 1 tanesini eksik koyuyorlar motor yatak sarıyor ( baaşıma geldi o yüzden hatırlatayım dedim) birde arka eşik çabuk yamuluyor 2 kişi binmemeye çalış bir süre sonra gidon sallantısından anlarsın. bunun dışında zangırtıdan çok sık eşik saplama vidası gevşiyor yanında 1 adet lokma taşı arada sıkarsın. hayırlı olsun.zaten 6 aya kalmaz bunlardan sonra satarsın..

Alıntı MELİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hızını boşver ,yağ yakıp yakmadığını kontrol et zira motorun yağ sekmanlarından 1 tanesini eksik koyuyorlar motor yatak sarıyor ( baaşıma geldi o yüzden hatırlatayım dedim) birde arka eşik çabuk yamuluyor 2 kişi binmemeye çalış bir süre sonra gidon sallantısından anlarsın. bunun dışında zangırtıdan çok sık eşik saplama vidası gevşiyor yanında 1 adet lokma taşı arada sıkarsın. hayırlı olsun.zaten 6 aya kalmaz bunlardan sonra satarsın..
    2013 yilindan beri bu motor bende.2013 yilinda ilk ciktiginda sifir almistim.hic satma girisimim olmadi
    Motosiklet Hata Affetmeyen Bir Tutkudur.

Mecnun Bir Bilseydi Motosiklet Sevgisini,Hiç Severmiydi Leyla Zillisini..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı MELİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa etek piston mu var ondan mı tek yağ sekmanı ? Normalde yağ sekmanının kanalı geniştir oraya 2 sekman ve arasına yay konur. Kanalın genişliğini azaltmadan tek sekman koyamazsın. 5 km hızlı gidecek diye motorun ömrünü yiyecekse saçma olmuş yaptıkları.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa etek piston mu var ondan mı tek yağ sekmanı ? Normalde yağ sekmanının kanalı geniştir oraya 2 sekman ve arasına yay konur. Kanalın genişliğini azaltmadan tek sekman koyamazsın. 5 km hızlı gidecek diye motorun ömrünü yiyecekse saçma olmuş yaptıkları.
    bende arkadasin dedigi sorunlarla hic karsilasmadim.2.5 senedir bu motor bende ama daha anahtar degmedi motora.yag degistirip gittim isteditim yere.az titreşim vardi onuda ön dişliyi 17 yaparak bitirdim.
    Motosiklet Hata Affetmeyen Bir Tutkudur.

Mecnun Bir Bilseydi Motosiklet Sevgisini,Hiç Severmiydi Leyla Zillisini..

Motosikleti
    XXX
    merhaba, benim ilk motorlarımdandı, çok severdim, ve cok kullandım,daha sonra yukseltmeye kalkınca değiştirmek zorunda kaldım,ilk aldıgımda o motoru km ibresi bozuktu bende tabi bilmiyordum,ibre 150-160 diyordu bende ucuyorum sanıyordum ohaa dıyordum içimden, fakat daha sonra kırılıp değiştirinceye kadar gercegi anlamıstım 120 ye cok rahat oturur düz yolda,biraz asagı megilli yolda 130-135 görürsün,eger bunun haricinde düz yolda ve rüzgara karsı ibren 130 un üstüne cıkıyorsa sıkıntı vardır o sürati görmez.!!! bir servise ugramanı tavsiye ederim.!!!

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısa pistonlarda da cift sekman var sadece sekmanların et kalınlığı ince daha az alana sürtünüyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)