Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Böyle Rüya Olamaz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    Merhaba Sayın motosiklet.net ailesi ;
    Dün gece gördüğüm rüyayı sizlerle paylaşmak istiyorum hem de biraz goygoy unu yaparız
    (Anlatacaklarım tamamen rüyamda geçenlerdir)

Ankara'da kurtuluş kavşağından diş hastanesine doğru çıkıyorum yukarı doğru o arada ekmek almak için fırına yanaştım ve motordan indim kaskımı motorun üzerine bıraktım disk kilidine gerek olmaz dedim ekmek alıp geleceğim ne olsa girdim fırına. Fırın zaten tanıdık o arada sohbet muhabbet laf lafı açtı ama içimde bi tedirginlik oluştu. Döndüm motora baktım ve ne göreyim biri motoru kurcalıyor ama motor eksilmiş resmen. Koştum tam fırının kapısından çıkarken motoru düz kontak yaptı üstüne binecekken yakaladım yakasından kafasında kask üzerinde yeşil tulum vardı ve ilk darbede yumruğu salladım vizörünün camını kırdım sonra aldım elime ama nasıl giriyorum adama elim kaskının içine giriyor resmen o derece. Bu arada da ara ara motora bakıyorum kafa grenajı yok kuyruk yarım depo yok alıp alıp götürmüşler resmen içim acıyo göz ucuyla baktıkça. Adamı en son ayağa kaldırdım dedim "Bu motoru nasıl söktüysen toplayacaksın" tamam abi dedi o an elimden kurtuldu gitti bi anda motorun başında kaldım öylece. Adam da gitti parçalar da gitti psikolojim nasıl bozuldu. Bi anda yine tulumlu 4-5 kişi motoruma doğru koşarak geldiğini fark ettim ellerinde parçalar var ama hani böyle benim parçaları modifiye etmişler o derece Sonra biri geldi yanıma " Abi kusura bakma senin motorun olduğunu bilmiyorduk hemen topluyoruz motorunu" dedi. İyi tamam dedim izlemeye başladım ben. İşte biri kafayı yerleştiriyo biri depo takıyo biri zincir takıyo hummalı bir çalışma sürüyo. Sonra kırmızı dorseli tırlar yanaşmaya başladı sağımıza solumuza çoğaldılar bi anda. Birisi bana seslendi yan taraftan ona baktım bi an benim motor yerinde yok kırmızı dorseli bir tıra yüklemişler ama hangisi olduğu belli değil hepsi birden hareket etti. Haydiiiii kafayı sıyırmaya başladım ben. Hepsi bir yöne ama içlerinden bir tanesi başka tarafa yöneldi işte bu dedi. Hemen köşede taksi durağı var koştum oraya " Abi hemen taksi hayat memat meselesi çabuk olurmsun" dedim adam bana "çay içiyorum gardaş çayım bitsin gideriz" demesin mi adama da girdim durakta sinirle anahtarını aldım taksinin düştüm yola tırı yakaladım takip ediyorum ama tırda maşşallah nasıl gidiyor sabah ilk uyandığımda plakaları bile hatırlıyordum ya polise bildirmeyi bile düşündüm. Sonra tırın peşinde giderken ben çevre yolu tarafında tır beni virajda sıkıştırdı arabam takla attı ve ben uyandım.
    Uyandım ama beynimden aşağı kaynar sular döküldü benim hemen kalktım yataktan pijamalarla fırladım apartmana kapalı garajımız var hemen indim garaja. Baktım kimseler yok ışıklar sönük yaktım ışığı gittim motorun yanına sapa sağlam duruyor nasıl bir oh çektim atladım üstüne deponun üstüne doğru yattım içim bir huzurla doldu Normalde garajda kilit takmam hemen çıkardım disk kilidini motoruda garajda sote bir yere çektim görünmeyen içim rahat etmedi giderken ışığı kapatmadan gitti sabah indiğimde garaja hala yanıyordu ışık...

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim birisine anlatmam gerekiyordu.
    Saygılar kalın sağlıcakla...
    Bune ve fusuy364 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Ayazda kalmışsın kardeşim
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayazda kalmışsın kardeşim
    Sivas geceleri çok soğuk oluyor mümkün

Motor götünü yırtıyor ama gidemiyor

Alla alla sinemaya bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

motosiklete binince kangal gezdir yanında gece rahat uyursun gardaşşş

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Hocam Hollywood aksiyon filmleri izleyip üstüne forumdaki çalıntı motorlar konularını okuyunca böyle oluyor demek ki

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Severim boyle ruyalari arada denk gelince film gibi oluuor uyaninca siritiyorum istemsiz

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Çay içiyom gardaş Hollywood filmlerinde oluyor ya öndeki aracı takip et diye taksicinin içinden bi yarışçı çıkıyor düşünsene burda olduğunu;

- Öndeki aracı takip et
    - Çay godum demlensin giderik gurban olduum.

fusuy364 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    senin iş karışık kardeşim fırından hangi ekmeği aldın

Rüyada ekmek görmek için yorumlar değişik şekilde yapılır. Beyaz ekmek, kolaylıkla gelen ve hazmı kolay olan rızka ve bol geçime yorumlanır. Siyah ekmek, yaşayış ve geçimde darlığa yorumlanır. Acı ekmek, güçlükle geçinmektir.
    Ekmek eğer bal ve şeker gibi tatlı olursa, piyasanın pahalılığına yorumlanır. Ekmeğin yorumca en mükemmeli, fırında kızartılmış olanıdır.
    Ekmek, ilme dinin direği olduğundan islamiyete, bazen hayat ve hayati idame ettiren mala yorumlanır. Bazı kere yufka ekmek, terbiye edici anaya yorumlanır.
    Pak ve temiz undan yapılmış halis ekmek, güzel ve hoş geçime, halis ilime, güzel veya yakışıklı eşe yorumlanır.
    İnsanlara yahut zayıflara ekmek dağıttığını gören kimse talebeyse, ilimden muhtaç olduğu şeye sahip olur.
    Bir kimse rüyada bir ölünün kendisine ekmek verdiğini görse, o kimseye ümit etmediği yerden gelecek mal ve rızıktır.
    Ekmeği, bulutların yahut evin üzerinde görmek, ekmeğin pahalı olmasına yorumlanır. Diğer yiyeceklerin yorumu da böyledir.
    Rüyada ekmeğin ayaklar altında çiğnenir görülmesi çok refah veren bolluk ve ucuzluğa yorumlanır.

İslami rüya tabirleri açısından rüyada ekmek görmek
    Ekmek pişirdiğini gören kimse, daimi menfaat ümidiyle geçimi için çalışır.
    Tandırı soğutmamak için ekmeğin aceleden pişirildiğini gören kimsenin tandırdan çıkan ekmek miktarı kadar eline mal geçer. Kendi yanında ayrı öğütülmüş undan yapılmış yufka ekmek gören kimsenin güzel geçimine ve dininin orta halli olmasına yorumlanır.
    Ekmeğin arpadan olması veya kuru olması geçim darlığıdır.
    Kendisine rüyada verilen ekmekleri hemen yediğini gören kimsenin geçimi temiz olur.
    Ekmekten bir lokma aldığını gören kimse tamahkar olur.
    Bekar için yufka ekmek, zevcedir.
    Darı ve nohut ekmeği, darlığa ve piyasanın pahalılığına yorumlanır.
    Ekmeğin çöplüklerde görülmesi ucuzluk ve bolluktur.
    Geniş yufka ekmek, bol rızık ve uzun ömürdür.
    Rüyada ekmek görmek , üzüntü ve kederin gitmesine yorumlanır.

Rüyada ekmek görmek ile ilgili diğer yorumlar
    Küçük ekmek kısa ömür ve az rızıktır.
    Yemesi adet olmayan kimse için arpa ekmeği, geçim sıkıntısına ve piyasanın pahalı olmasına yorumlanır. Çünkü arpa ekmeği, kitlik ve pahalılık zamanında yenilmektedir.
    Sıcak ekmek, nifak ve şüpheli rızıktır. Çünkü kendisinde ateş vardır.
    Bozulmuş ve küflenmiş görülen ekmek, sahibine faydası olmayan ve zekatı verilmemiş maldır.
    Sıcak kül ekmeği, yiyen için geçim darlığıdır. Çünkü onu ancak aciz kalan adam pişirir.
    İnce ekmek yemek, bol rızıktır. Bazı yorumcular, ekmeğin inceliği ömrün kısalığı, bazıları da çok gibi görünen cüzi bir faydadır, dediler.
    Çörek az kazanç, yufka ekmek, çok kazançtır.
    Ekmeğin kanatlanıp uçtuğunun görülmesi, kitlik ve pahalılıktır.
    Kızartılmış ekmek, bolluk, rızkın genişliği ve kolay kazançtır. Yufka ekmek, zevce, yahut maldır. Kuru ekmek rahat yasayanlar için sıkıntı ve ihtiyaçtır.
    Yufka ekmek yolculuğa, bazen de, güç şeyleri kolaylaştırmaya yorumlanır. Yufka ekmeğin tazesi, izzet ve şeref, kurusu kötülüktür.
    Kokmuş ve çürümüş ekmek, dinde fesada ve islamdan dönmeye, esin veya evladın malinin bozukluğuna yorumlanır.

Rüyada ekmek görmek konusunda yukarıdaki yorumlara dikkat edin.. Çok sık görülen bir rüya olmakla beraber yorumlamak son derece uzmanlık işidir. Yorumlar kısmında kendi rüyanızı paylaşabilirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çay içiyom gardaş Hollywood filmlerinde oluyor ya öndeki aracı takip et diye taksicinin içinden bi yarışçı çıkıyor düşünsene burda olduğunu;

- Öndeki aracı takip et
    - Çay godum demlensin giderik gurban olduum.

Çok heyecanlı bir rüyaydı nasıl heyecan yaptıysam uyandığımda ellerim sıkılıydı yumruk yapmışım böyle bir sinir var üzerimde

Allah kimseye göstermesin ama böyle birşey, korktum gece gece

Motosikleti
    bu taksicinin çayı

Çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire, Çayı tarlasında yeşil görmek sevince, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir . Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay ikram etmek o insanın çevresinin genişleyeceğini belirtir. Rüyasında çay içen kimse, iş ve toplum yaşamında başarılı olur demektir. Pakette çay görmek yeni hayaller ve beklentiler olduğunu anlatır. Çayı devirip dökmek bazı planlarınızın sonuca ulaşmayacağını işaret eder. Rüyada çay içmek, beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.Rüyada içilen çay, iş yaşamında ve toplum yaşamında da başarı anlamına gelir.Rüyada çay içtigini görmek iyiye yorumlanir. Bir kahvehanede arkadaslariyla birlikte çay içtigini gören, isinde ve hayatinda mutlu bir ömür sürer. Evinde misafirlerine çay ikram ettigini veya böyle bir yerde kendisine ikram edilen çayi içtigini görmek, herkes tarafindan saygi gören bir kisi olduguna ve bütün tanidiklari tarafindan sevildigine delalet eder. Bir dükkandan paketle çay satin aldigini görmek, uzak bir akrabasinin gönderdigi kiymetli bir hediyeyi alacagina, veya bir büyük adamdan menfaat görecegine isarettir. Eline aldigi bir çay fincanini veya bardagini kaza ile üzerine döktügünü görmek, yap-mak istedigi önemli bir isi yapamayacagina, bunun için büyük bir engelle karsilasacagina delalet eder. Rüyada çay görmek iyiye yorumlanir. Rüyada çay görmek, is ve duygusal hayatinizda iyi yolda oldugunuza isarettir. Bir misafir-likte veya kahvede size çay ikram edildigini görmek, yeni bir is ve-ya memuriyet veya büyük bir kismete ulasacaginiza delalet eder. Çay bardaginizi kasikla karistirdiginiz halde sekersiz oldugunu fark ettiginizi görmek, yapacaginiz her hangi bir iste size en-gel olacak birilerinin bulunduguna, limonlu çay içtiginizi görmek, bir kisiden yardim göreceginize isarettir. Bazilarina göre rüyada çay içmek, zevke, neseye ve keyfe isa-rettir. Billur bir kadehte berrak çay içmek hayir ve menfaate delalet eder. Bir rivayete göre iyi bir esten hayirli bir evlada delil-dir. Çay bulanik ve çok koyu renkte olursa keder ve akintidir. Ça-yin çok sicak olmasi hastaliga, sekersiz olmasi kedere, toprak ça-nakta çay içmek, rizkta darliga, adi bir kapta çay içmek fakirlige delalet eder. Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

bu taksici

Rüyada Taksici GörmekRüyada taksici görmek, hayırlı ve güzel olarak tabir edilir. Yakın zaman içinde çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine işaret eder.Rüyada Taksici OlmakSıkıntıların, sorunların ve zorlukların kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, aile hayatının kötüye gideceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkta ihanete uğranacağına rivayet eder.Rüyada Taksici Olduğunu GörmekKişinin, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.Rüyada Taksicilik YapmakSevinçli ve güzel bir hayata merhaba denileceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına tabir edilir.Rüyada Taksiciyle Kavga Etmekİş hayatında ve eğitim hayatında büyük başarılara imza atılacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorumlanır. Aynı zamanda, yeni bir çalışma ortamına girileceğine alamet eder.

bu hırsızlar

Rüyasinda bir esyasinin çalindigini görmek ve kimin çaldigini bilmemek, yaptigi bir isten do-layi büyüklerinden söz isitecegine hirsizin bir esyayi çalip götürdügünü görmek haram bir mal sahibi olduguna hirsizla birlikte bir yerden bir mal çaldiklarini görmek isinden atilacagina hirsizi bir sey çalarken yakalayip karakola götürdügünü görmek yaptigi bir isten dolayi pisman olduguna delalet eder.

Rüyada evinize bir hirsiz girdigini ve sizin de onunla dövüstügünüzü görmek, manevi bir aci çekeceginize kendinizi hirsizlik için bir eve girdiginizi veya bir yerden bir sey çaldiginizi delalet aile efradindan birinin basina gelecek bir felaket ve-ya musibetten ötürü sizin aci çekeceginize delalet eder.

Çocuklarindan birisinin hirsiz olarak karakola çagirildigini veya tutuklanarak hapishaneye götürüldügünü görmek, bir hastasi varsa ölecegine veya bir yerden büyük bir zarara ugrayacagina işarettir.

Bir eve hirsiz girdigini, fakat bir sey çalip götürmedigini görmek orada ölüm derecesinde birinin hasta olup sonra iyilesecegine delalet eder.

Bir kimse hirsizin bir eve girdigini ve oradan bir sey almadigini görse, o evde bulunan hastanin hastaligindan kurtulmasina işaret eder.

Kısa kısa tabirler ve yorumlar:
    ◦ Rüyada evine hırsız girdiğini görmek o eve gelecek misafire veya hayırlı bir iş için gelecek misafire delalet eder.
    ◦ Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, düşmanlarınıza galip geleceksiniz.
    ◦Cafer-i Sadik'a göre ; rüyada hirsiz görmek dört seye yorulur : Hastalik, hapis sefalet yalancilik.
    ◦ Hirsiz, tavuk ve güvercin avlayan bir kimse olarak yorumlanır.
    ◦ Hirsizlarin ona saldirarak bir çok esyasini aldiklarini gören, sevdigi bir insana bir felaket geldigini isiterek üzülür.
    ◦ Hirsiz, hilekar bir kimse ile tabir edilir.
    ◦ Rüyada hırsızın bir şey çaldığını görmek, katil ve gaddar bir insanı görmeye işarettir.
    ◦ Yine hırsız, zina yapan bir kimseye de işarettir.
    ◦ Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız.
    ◦ Eğer hırsızı kovalıyor ve sonunda onu yakalıyorsanız, düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz.
    ◦ Hirsiz giybet eden, kötüleyen ve kendisinde bulunmayan seyi isteyen bir kimsedir.
    ◦ Tahsil çağındaki bir gencin rüyada hırsız olduğunu görmesi, iyi bir ilime ulaşacağına delâlet eder.
    ◦ Bir hirsizin evine girerek en kiymetli bir esyasini çaldigini görmek çocuklarindan biri-nin hasta olacagina delalet eder.
    ◦ Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra amaçlarınıza ulaşacaksınız anlamına gelir.
    ◦ Hirsizin bir sey çaldigini görse, katil bir insani görmeye işaret eder.
    ◦ Hirsiz, zina yapan bir kimse ile tabir edilir.
    ◦ Bazı kere de hırsız görmek, yırtıcı ve yabanî hayvana yılana şeytana ve nefse alâmettir.
    ◦ Bir başka rivayete görede: Rüyada hirsiz görmek, hastalik ve derttir.
    ◦ Evlenme çağında bir kızı olan kimsenin rüyada hırsız görmesi, kızına dünür geleceğine işarettir.
    ◦ Birtakım düşmanlarınız var.
    ◦ Bazı hasımlarınız var anlamına gelir.
    ◦ Rüyasinda evine bir hirsiz girdigini ve esyasinin bir kismini çalip götürdügünü görenin evinde bir kisi vefat eder.
    ◦ Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz altüst olacak.
    ◦ Evinde hasta bulunan bir kimse bir hirsizin kendi evine girdigini ve bir sey al” digini görse, o hastanin ölecegine işaret eder.
    ◦ Bazan hırsız, Azrail (as)’a misafirin gelmesine ve nikah yapmak isteyen bir adamın gelmesine delâlet eder.
    ◦ Içinde bekar bir kiz bulunan bir eve hirsiz girse, o kiz için bir dünür çikacagina işaret eder.
    ◦ Bazen de hirsiz, yirtici ve yabani hayvan yilan seytan ve nefis olarakta tabir edilir.
    ◦ Hasta birisinin rüyasında hırsızı öldürdüğünü görmesi de şifaya kavuşacağına işarettir.
    ◦ Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz ters gidecek.
    ◦ Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız.
    ◦ Rüyada bir hırsızın minareye çıkıp ezan okuduğunu görmek, insanlar arasında şöhretle anılmaya delâlet eder.
    ◦ Hasta bir adamın rüyada hırsızı öldürdüğünü görmesi, hastalıktan kurtulmaya delâlet eder.
    ◦ Kendini hırsız olarak gören kimse, başkalarından bir kısmet alır.
    ◦ Bazen de hirsiz zina etmeye, sunun bunun agzindan söz çalmaya işaret eder.
    ◦ Rüyada hırsız görmek, hastalık ve illet ile tâbir olunur.
    ◦ Rüyada hırsız görmek hastalığa işarettir.
    ◦ Eğer hırsız yakalıyorsanız düşmanlarınıza galip geleceksiniz.
    ◦ Evine gelen hirsizlarin bir sey götüremeden evden kaçtiklarini görmek, basina gele-cek bir felaketin önlenecegine işarettir.
    ◦ Bir hırsız olduğunuzu görürseniz, işleriniz alt üst olacak.
    ◦ Eviniz soyulursa, bazı problemler yaşadıktan sonra amacınıza ulaşacaksınız.
    ◦ Bazı düşmanlarınız var.
    ◦ Rüyada bir hirsizi öldürdügünü gören kimse hastaliktan kurtulur.
    ◦ Başkasını hırsız olarak gören kimse ise zarara uğrar.
    ◦ Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip geleceksiniz anlamına gelir.
    ◦ Hırsız, hilekâr bir kişi ile de tâbir edilir.
    ◦ Tahsil yapan bir insan kendisinin hirsiz oldugunu görse, iyi bir ilim öğrenir

buda yaptığın kaza

Rüyada kaza yapmak , kan çıkmadığı taktirde kaza iyiye yorulur.
    Kaza yaşamda iyi değişiklik demektir.
    Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı için ve daha isabetli kararlar verir.
    Rüyada kaza geçirmek, başınızda birtakım uğursuzlukların döndüğünün işaretidir.
    Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre seyahate çıkmayın.

Rüyada Kaza Yapmak ile ilgili diğer Yorumlar:
    Rüyada Kaza yaptığını görmek Olumlu, iyi değişikliktir.
    Rüyada hafif bir kaza geçirdiğinizi ve yaranızı bir eczanede sardırdığınızı görmek, yüzünüze baska, arkanizdan baska davranin iki yüzlü bir dostunuz tarafindan ihanet göreceginize, fakat bunu size bagli bulunan bir baska arkadasiniz önüne geçerek bu yarayi kapatacagina isarettir.
    Rüyada kan çıkmaması koşuluyla her kaza iyi sayılır.
    Kaza, olumlu değişiklik, yenilik olarak alınır.
    Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı değişir. Olgunlaşır ve kendi yaşantısı hakkında daha iyi kararlar verebilir.
    Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı değişir.
    Olgunlaşır ve kendi yaşantısı hakkında daha iyi kararlar verebilir.

baştada dediğim gibi senin iş karışık hepsini oku bizede anlat hayırmı şermi bizde öğrenelim
    ellaksakir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu taksicinin çayı

Çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire, Çayı tarlasında yeşil görmek sevince, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir . Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay ikram etmek o insanın çevresinin genişleyeceğini belirtir. Rüyasında çay içen kimse, iş ve toplum yaşamında başarılı olur demektir. Pakette çay görmek yeni hayaller ve beklentiler olduğunu anlatır. Çayı devirip dökmek bazı planlarınızın sonuca ulaşmayacağını işaret eder. Rüyada çay içmek, beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.Rüyada içilen çay, iş yaşamında ve toplum yaşamında da başarı anlamına gelir.Rüyada çay içtigini görmek iyiye yorumlanir. Bir kahvehanede arkadaslariyla birlikte çay içtigini gören, isinde ve hayatinda mutlu bir ömür sürer. Evinde misafirlerine çay ikram ettigini veya böyle bir yerde kendisine ikram edilen çayi içtigini görmek, herkes tarafindan saygi gören bir kisi olduguna ve bütün tanidiklari tarafindan sevildigine delalet eder. Bir dükkandan paketle çay satin aldigini görmek, uzak bir akrabasinin gönderdigi kiymetli bir hediyeyi alacagina, veya bir büyük adamdan menfaat görecegine isarettir. Eline aldigi bir çay fincanini veya bardagini kaza ile üzerine döktügünü görmek, yap-mak istedigi önemli bir isi yapamayacagina, bunun için büyük bir engelle karsilasacagina delalet eder. Rüyada çay görmek iyiye yorumlanir. Rüyada çay görmek, is ve duygusal hayatinizda iyi yolda oldugunuza isarettir. Bir misafir-likte veya kahvede size çay ikram edildigini görmek, yeni bir is ve-ya memuriyet veya büyük bir kismete ulasacaginiza delalet eder. Çay bardaginizi kasikla karistirdiginiz halde sekersiz oldugunu fark ettiginizi görmek, yapacaginiz her hangi bir iste size en-gel olacak birilerinin bulunduguna, limonlu çay içtiginizi görmek, bir kisiden yardim göreceginize isarettir. Bazilarina göre rüyada çay içmek, zevke, neseye ve keyfe isa-rettir. Billur bir kadehte berrak çay içmek hayir ve menfaate delalet eder. Bir rivayete göre iyi bir esten hayirli bir evlada delil-dir. Çay bulanik ve çok koyu renkte olursa keder ve akintidir. Ça-yin çok sicak olmasi hastaliga, sekersiz olmasi kedere, toprak ça-nakta çay içmek, rizkta darliga, adi bir kapta çay içmek fakirlige delalet eder. Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

bu taksici

Rüyada Taksici GörmekRüyada taksici görmek, hayırlı ve güzel olarak tabir edilir. Yakın zaman içinde çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine işaret eder.Rüyada Taksici OlmakSıkıntıların, sorunların ve zorlukların kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, aile hayatının kötüye gideceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkta ihanete uğranacağına rivayet eder.Rüyada Taksici Olduğunu GörmekKişinin, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.Rüyada Taksicilik YapmakSevinçli ve güzel bir hayata merhaba denileceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına tabir edilir.Rüyada Taksiciyle Kavga Etmekİş hayatında ve eğitim hayatında büyük başarılara imza atılacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorumlanır. Aynı zamanda, yeni bir çalışma ortamına girileceğine alamet eder.

bu hırsızlar

Rüyasinda bir esyasinin çalindigini görmek ve kimin çaldigini bilmemek, yaptigi bir isten do-layi büyüklerinden söz isitecegine hirsizin bir esyayi çalip götürdügünü görmek haram bir mal sahibi olduguna hirsizla birlikte bir yerden bir mal çaldiklarini görmek isinden atilacagina hirsizi bir sey çalarken yakalayip karakola götürdügünü görmek yaptigi bir isten dolayi pisman olduguna delalet eder.

Rüyada evinize bir hirsiz girdigini ve sizin de onunla dövüstügünüzü görmek, manevi bir aci çekeceginize kendinizi hirsizlik için bir eve girdiginizi veya bir yerden bir sey çaldiginizi delalet aile efradindan birinin basina gelecek bir felaket ve-ya musibetten ötürü sizin aci çekeceginize delalet eder.

Çocuklarindan birisinin hirsiz olarak karakola çagirildigini veya tutuklanarak hapishaneye götürüldügünü görmek, bir hastasi varsa ölecegine veya bir yerden büyük bir zarara ugrayacagina işarettir.

Bir eve hirsiz girdigini, fakat bir sey çalip götürmedigini görmek orada ölüm derecesinde birinin hasta olup sonra iyilesecegine delalet eder.

Bir kimse hirsizin bir eve girdigini ve oradan bir sey almadigini görse, o evde bulunan hastanin hastaligindan kurtulmasina işaret eder.

Kısa kısa tabirler ve yorumlar:
    ◦ Rüyada evine hırsız girdiğini görmek o eve gelecek misafire veya hayırlı bir iş için gelecek misafire delalet eder.
    ◦ Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, düşmanlarınıza galip geleceksiniz.
    ◦Cafer-i Sadik'a göre ; rüyada hirsiz görmek dört seye yorulur : Hastalik, hapis sefalet yalancilik.
    ◦ Hirsiz, tavuk ve güvercin avlayan bir kimse olarak yorumlanır.
    ◦ Hirsizlarin ona saldirarak bir çok esyasini aldiklarini gören, sevdigi bir insana bir felaket geldigini isiterek üzülür.
    ◦ Hirsiz, hilekar bir kimse ile tabir edilir.
    ◦ Rüyada hırsızın bir şey çaldığını görmek, katil ve gaddar bir insanı görmeye işarettir.
    ◦ Yine hırsız, zina yapan bir kimseye de işarettir.
    ◦ Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız.
    ◦ Eğer hırsızı kovalıyor ve sonunda onu yakalıyorsanız, düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz.
    ◦ Hirsiz giybet eden, kötüleyen ve kendisinde bulunmayan seyi isteyen bir kimsedir.
    ◦ Tahsil çağındaki bir gencin rüyada hırsız olduğunu görmesi, iyi bir ilime ulaşacağına delâlet eder.
    ◦ Bir hirsizin evine girerek en kiymetli bir esyasini çaldigini görmek çocuklarindan biri-nin hasta olacagina delalet eder.
    ◦ Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra amaçlarınıza ulaşacaksınız anlamına gelir.
    ◦ Hirsizin bir sey çaldigini görse, katil bir insani görmeye işaret eder.
    ◦ Hirsiz, zina yapan bir kimse ile tabir edilir.
    ◦ Bazı kere de hırsız görmek, yırtıcı ve yabanî hayvana yılana şeytana ve nefse alâmettir.
    ◦ Bir başka rivayete görede: Rüyada hirsiz görmek, hastalik ve derttir.
    ◦ Evlenme çağında bir kızı olan kimsenin rüyada hırsız görmesi, kızına dünür geleceğine işarettir.
    ◦ Birtakım düşmanlarınız var.
    ◦ Bazı hasımlarınız var anlamına gelir.
    ◦ Rüyasinda evine bir hirsiz girdigini ve esyasinin bir kismini çalip götürdügünü görenin evinde bir kisi vefat eder.
    ◦ Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz altüst olacak.
    ◦ Evinde hasta bulunan bir kimse bir hirsizin kendi evine girdigini ve bir sey al” digini görse, o hastanin ölecegine işaret eder.
    ◦ Bazan hırsız, Azrail (as)’a misafirin gelmesine ve nikah yapmak isteyen bir adamın gelmesine delâlet eder.
    ◦ Içinde bekar bir kiz bulunan bir eve hirsiz girse, o kiz için bir dünür çikacagina işaret eder.
    ◦ Bazen de hirsiz, yirtici ve yabani hayvan yilan seytan ve nefis olarakta tabir edilir.
    ◦ Hasta birisinin rüyasında hırsızı öldürdüğünü görmesi de şifaya kavuşacağına işarettir.
    ◦ Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz ters gidecek.
    ◦ Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız.
    ◦ Rüyada bir hırsızın minareye çıkıp ezan okuduğunu görmek, insanlar arasında şöhretle anılmaya delâlet eder.
    ◦ Hasta bir adamın rüyada hırsızı öldürdüğünü görmesi, hastalıktan kurtulmaya delâlet eder.
    ◦ Kendini hırsız olarak gören kimse, başkalarından bir kısmet alır.
    ◦ Bazen de hirsiz zina etmeye, sunun bunun agzindan söz çalmaya işaret eder.
    ◦ Rüyada hırsız görmek, hastalık ve illet ile tâbir olunur.
    ◦ Rüyada hırsız görmek hastalığa işarettir.
    ◦ Eğer hırsız yakalıyorsanız düşmanlarınıza galip geleceksiniz.
    ◦ Evine gelen hirsizlarin bir sey götüremeden evden kaçtiklarini görmek, basina gele-cek bir felaketin önlenecegine işarettir.
    ◦ Bir hırsız olduğunuzu görürseniz, işleriniz alt üst olacak.
    ◦ Eviniz soyulursa, bazı problemler yaşadıktan sonra amacınıza ulaşacaksınız.
    ◦ Bazı düşmanlarınız var.
    ◦ Rüyada bir hirsizi öldürdügünü gören kimse hastaliktan kurtulur.
    ◦ Başkasını hırsız olarak gören kimse ise zarara uğrar.
    ◦ Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip geleceksiniz anlamına gelir.
    ◦ Hırsız, hilekâr bir kişi ile de tâbir edilir.
    ◦ Tahsil yapan bir insan kendisinin hirsiz oldugunu görse, iyi bir ilim öğrenir

buda yaptığın kaza

Rüyada kaza yapmak , kan çıkmadığı taktirde kaza iyiye yorulur.
    Kaza yaşamda iyi değişiklik demektir.
    Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı için ve daha isabetli kararlar verir.
    Rüyada kaza geçirmek, başınızda birtakım uğursuzlukların döndüğünün işaretidir.
    Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre seyahate çıkmayın.

Rüyada Kaza Yapmak ile ilgili diğer Yorumlar:
    Rüyada Kaza yaptığını görmek Olumlu, iyi değişikliktir.
    Rüyada hafif bir kaza geçirdiğinizi ve yaranızı bir eczanede sardırdığınızı görmek, yüzünüze baska, arkanizdan baska davranin iki yüzlü bir dostunuz tarafindan ihanet göreceginize, fakat bunu size bagli bulunan bir baska arkadasiniz önüne geçerek bu yarayi kapatacagina isarettir.
    Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı değişir. Olgunlaşır ve kendi yaşantısı hakkında daha iyi kararlar verebilir.
    Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı değişir.
    Olgunlaşır ve kendi yaşantısı hakkında daha iyi kararlar verebilir.

baştada dediğim gibi senin iş karışık hepsini oku bizede anlat hayırmı şermi bizde öğrenelim

Hocam şimdi düşüne düşüne okudum ince detayına kadar ama, neresinden tutsam elimde kalıyo bi tarafı iyi bi tarafı kötü baya karışmış frekanslar benim yorgan temelli üstümden düşmüş heralde

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    En uzun rüya 7 saniyeymiş siz Hızlı ve Öfkeli serisi çıkarmışsınız beyler.
    fusuy364 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    oda bişeymi ben 600rr kullandım hemde debriyajsız 4 bin devirde vites atıyodum

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oda bişeymi ben 600rr kullandım hemde debriyajsız 4 bin devirde vites atıyodum
    Ezdin mi gene birilerini kanka :D Bir at olur fil olur bir şey yok mu? :D
    Morphin bunu beğendi.

Biyeybaraküs böyle devam edersen yakında rüya yorumcusu olabilirsin bu arkadaşın rüyası yorumlamaya değecek bir rüya değil adam motorunun çalınmasından korktuğu için tek odaklandığı şey üzerine rüya görmüş

Motosikleti
    Alıntı MiRiM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biyeybaraküs böyle devam edersen yakında rüya yorumcusu olabilirsin bu arkadaşın rüyası yorumlamaya değecek bir rüya değil adam motorunun çalınmasından korktuğu için tek odaklandığı şey üzerine rüya görmüş
    Kopyala yapıştır yaptım googleden anlamam rüya yorumundan falan

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kopyala yapıştır yaptım googleden anlamam rüya yorumundan falan
    ilgi duyduğunu gösteriyor dikkat et rüya yorumlarının ilk başlarında söylediklerim yazar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)