Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha Yzf R25 top speed

Motovento
    REKLAM ALANI

söyleyeyim de top speedi rampa çıkarken yapsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

yakuş aşağı düz yol fark etmez önemli olan bence son hıza ulaşmasıdır ki koyduğunuz video düz yolda rüzgara karşı çekilmiş bir video ki yine de 180 km hıza ulaşmış
    kbR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söyleyeyim de top speedi rampa çıkarken yapsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

yakuş aşağı düz yol fark etmez önemli olan bence son hıza ulaşmasıdır ki koyduğunuz video düz yolda rüzgara karşı çekilmiş bir video ki yine de 180 km hıza ulaşmış
    Motosiklet mükemmel kesinlikle lafım yok.. R dizaynda sınıfının birincisi. Hatta bende ciddi anlam da niyetlenmiştim o zaman içerisin de araştırırken videolarının hepsini izledim. Almama sebebim 1.86 boyumla motorun üzerinde bayrak gibi dalgalanmamak. 170 - 180 km sürat bile o motosiklet te çok çok iyi.
    Oysa canı çıkana kadar sevmeliydi insan,,, Elbiseleri çıkana kadar değil !!

maşallah gerçekten hakkını vermişler ses olsun gidiş olsun güzel

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    250 cc motora eziyet etmeye gerek yok. Amaç hız ise, ikinci el bir fz600 alınır, gazlanır.
    Mitoqondri, kbR, beko12345 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Bursa dan inegol e giderken rampa asagi kadran 196 goruyor. Fakat denemenizi tavsiye etmiyorum. Benim hosuma giden yonu bayir asagi 196 gormesi degil, ayni yolun cikisini 153 ile devirmesi. Bu arada ben 70 kiloyum.
    kbR ve Ümit IŞIK bunu beğendiler.

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc motora eziyet etmeye gerek yok. Amaç hız ise, ikinci el bir fz600 alınır, gazlanır.
    Amaç eziyet etmek değil tabi ki motorun performansini merak edenlere paylasimim

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Amaç eziyet etmek değil tabi ki motorun performansini merak edenlere paylasimim
    Hocam yokuş aşağı o motoru o kadar zorlamak eziyet etmek oluyor bence. Onun fiyatına temiz bir 600 cc alınır. Gazlanır falan. Ama 250 cc motor elinizdeki sonuçta. Benim bindiğim motor yokuş aşağı zorlasam kadranı tamamlar. Ben düzde yaptığı 110 km hızı bilirim.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Güzel gidiyor maşallahı var.
    İnşallah sürücü arkadaş böyle güzel hızlandığı kadar durma kabiliyetine de sahiptir.
    efendy06 bunu beğendi.

MustafaErdur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    https://www.youtube.com/watch?v=A0j7L_X_3RE

Benim cbr 250r bacımı ezmişler buyrun bizimkide bulmuş 180'leri
    Yiğidi öldür hakkını yeme çok güzel motor R25

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Ya ben anlamıyorum bu 250 cc deki kavgayı çok merak ediyorum 160 la bu şekilde çıkılan 180 arasında nasıl bir fark var ? Kesinlikle bence de r 25 250 cc deki en iyi makina bunu yeni bir gtr250 kullanıcısı olarak söylüyorum. Arkadaşların dediği o krank problemi falan çok eskilerde kaldı. 2011 den sonrasında neredeyse hiç bir sorun yok. Ben 600 cc bir makinaya geçmeden önce bir süre 250 cc illaki kullanmak istediğim için aldım. cbr yzf inazuma ve r25 ninja hepsine baktım. r25 i Almama sebebim hiç bir bayide olmamasıydı onun dışında diğer motosikletleri beğemedim 1 83 97 kilo kalıplı falan biriyim . Cbr bile çok küçük geldi bana. Gtr 250 cc ikici el düzgün birşey alıp kısa süre sonra satayım diyenler için uygun bir makina. Yoksa bmw hastası şahincilerle bir tutulmak istemem.

Yamaha Yzf r25 top speed 194 km depo üstü çekim
    https://youtu.be/MmgjpYWGVRc

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Yamaha Yzf r25 top speed 194 km depo üstü çekim
    https://youtu.be/MmgjpYWGVRc
    Video nun sonlarında kaç,kaç???
    yüzdoksandört-geçmedi ya lan!!!...
    The Power of The Dreams.

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    r25 iyi gerisi tü kaka.
    tamam bizde beğeniyoruz çok cici alet ama bu neyin kanıt çabası anlayamadım ? 194 ü ne koşullarda gördü ? rüzgar, sürücü ağırlığı, asfalt eğimi, asfalt kalitesi benimde bir arkadaşım cbr 250 ile 189 gördüğünü iddia ediyor, biride ninja 250r'la 198 millet boşuna 600cc alıyor. Azıcık oynayın 250 görürsünüz sonuçta 125 cc 125 yapıyorsa 250cc de 250 yapmalı değil mi ?
    Herkesin motoru kendine güzel ve özeldir. Biz istersek 300 basalım 250cc aletlerle inazuma kullanan bir adamın diyeceği tek kelime " dötünüze kuvvet" ...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Zaten kimsenin başka motor laf attığı yokki, top speed videoları iyidir motorun o yönünün ispatıdır. Sürekli yapılmaz ve zarar verir motoru yorar evet.

Bu arada stock halde cbr 250r 189, ninja 250r 198 yapamaz.

Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 iyi gerisi tü kaka.
    tamam bizde beğeniyoruz çok cici alet ama bu neyin kanıt çabası anlayamadım ? 194 ü ne koşullarda gördü ? rüzgar, sürücü ağırlığı, asfalt eğimi, asfalt kalitesi benimde bir arkadaşım cbr 250 ile 189 gördüğünü iddia ediyor, biride ninja 250r'la 198 millet boşuna 600cc alıyor. Azıcık oynayın 250 görürsünüz sonuçta 125 cc 125 yapıyorsa 250cc de 250 yapmalı değil mi ?
    Herkesin motoru kendine güzel ve özeldir. Biz istersek 300 basalım 250cc aletlerle inazuma kullanan bir adamın diyeceği tek kelime " dötünüze kuvvet" ...
    Burda hiç bir şeyi kanitlamaya çalışıyoruz sadece performansını merak ettiğimiz içi böyle bir çalışma yaptık ayrıca stock bir cbr250r 182 kesiciye giriyor

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Megelli bile GPS ile 177 görüyor çok büyütmeye gerek yok aslında

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Ne yazık ki son hız konusundaki takıntılara ve hislerinize katılamıyorum. Motorun üzerine yatıp bayır aşağıya mobiletle de yüksek hızlara çıkıyorlar, çıkıyorlar da ne zevk alıyorlar? Önemli olan ivmelenme değil midir? Viraj değil midir? Tıngır mıngır bayır aşağıya zorlaya zorlaya o hıza çıkmanın ne anlamı var ki?

Benim motorda da kesici var, maximum 199 görüyor. Ben kaç kere çıktım o hıza? Sadece 1 kere. Çünkü gerek yok, zaten konforlu olmuyor. 200le gitmektense 80den 160a 3 saniyede çıkabilmeyi tercih ederim - ya da 0 dan 100'e. Takılmayın son hıza bu kadar, büyüyünce pistte yaparsınız.
    newmoto76, beko12345 ve UNdocab bunu beğendiler.

elalemin şeyiyle gerdeğe girmek bu olsa gerek.

türk milletinin tipik özelliği, her üründe-araba,motosiklet,otobüs,tır,traktör vs..- var bu olay.

adam kalkmış yapmış etmiş,icat etmiş,ar-ge'sini yapmış, milyon dolarlar harcamış; biz de türk milleti olarak boş beleş hava atıyoruz sadece."ooo bak benim bir r25'im var 194 basıyor"; "oooo kanka yeni mitsubishi lancer aldım,istanbul-ankara yolunda bi bastım kadran 2 kere ters döndü,395'i gördüm"

bi bitmediniz..

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ninja performansı...
    Bu hızı Hyosungta yapıyor fakat ts denemesine çıkmadan önce grankın siparişini verirseniz.
    Önemli olan son hız değil oraya kaç sn içinde geldiğidir. + 10hp gücü olan bir motordan bahsediyoruz.

Hyosungun atağı çok zekiceydi tam bir para tuzağı nedeniyse şudur:

Milletimiz ne istiyor? Doğan parasına ferrari yani bir r1 görüntüsünü ufak fiyatta istiyorlar Hyosungta kaslı bir motor yaptı ve sürdü piyasaya fakat gözardı edilen şeyler vardı kronik hastalıklar...

Devir kesici eksikliği,krank kırma problemi gibi tonla şey. Göz doyuruyordu ve ucuzdu ardından Kanuni bir atğa kalktı ve sonuç hüsran...
    8 yıldır üretilen Hyosunglarda devir kesici var.
    Kanuni bir atağa kalmkadı. Global motorun sadece 1 şubesi olan İstanbul motorun 3 ayda sattığını kanuninin bütün şubeleri 1 yılda satamadı.

Megelli bile GPS ile 177 görüyor çok büyütmeye gerek yok aslında
    GPS de 177 %10 sapma payı ile Göstergede 200km ye yakın bir değer yapar.
    Hız ve beygir karesel orantılıdır.Fizik denen birşey var bu motorun teknik bilgileri ile mümkün değil.

Mantıklı birşey sayamayınca saçmalamışsın. İllaki bir laf söylemek zorunda değilsin.
    ver gazı... ver çoşkuyu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler