Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 125 R VE APRİLİA RS4 125 4T ARASINDA KALDIM YARDIM LÜTFEN

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    aprilia rs4 125
    cbr 125 r ve aprilia rs4 125 4t arasında kaldım biraz yardım edin hangisini tercih edeyim sıfır alacam..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    hmmmmm Ybr al
    telike bunu beğendi.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı mert s. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 r ve aprilia rs4 125 4t arasında kaldım biraz yardım edin hangisini tercih edeyim sıfır alacam..
    Aprilla Türkiye de çok kullanılan bi motor değil. Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız 2.el piyasası olana yönelin derim

Aprilia RS4 125 4T kullandım. İnanılmaz güzel ve sürmesi bir o kadar zevkli bir motor.
    CBR 125R ile kesilikle kıyaslama. Gerek malzeme kalitesi gerekse oturuş poziyonu olarak aralarında dağlar kadar fark var.
    Aprilia gidonu çok aşağıda. Tam bir racing oturuş poziyonu var. Ayaklıklar (pagler) çok geride. Alışman zaman alacaktır. CBR alırsan bisiklet sürer gibi rahat rahat gezersin. Hız konusunu merak ediyorsan Aprilia ile 128Km/Hz ile kesiciye girdim. Oturunca o kadar yukardasın ki viraj alışı mükemmel
    Eğer ilk motorun olacaksa CBR almanı öneririm. Yok ben racing meraklısıyım sürecem viraj yapacam dersen kesinlikle Aprilia RS4.
    En güzel rengi sarı Sormak istediğin soru olursa cevap vermeye çalışırım. Ama dediğim gibi iki motorda birbirinden çook farklı. Ben racing kullanmatan zevk alıyorum. Oturuş pozisyonu yormuyor. Şahsi tercihim Aprilia olurdu. İmkanın varsa ikisine de otur bir bak derim ;)

Motosikleti
    aprilia rs4 125
    aynen motor çok hoşuma gidiyor baya araştırdım öneriyolar ama yakıtta parçada filan biraz tuzlu gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aprilia RS4 125 4T kullandım. İnanılmaz güzel ve sürmesi bir o kadar zevkli bir motor.
    CBR 125R ile kesilikle kıyaslama. Gerek malzeme kalitesi gerekse oturuş poziyonu olarak aralarında dağlar kadar fark var.
    Aprilia gidonu çok aşağıda. Tam bir racing oturuş poziyonu var. Ayaklıklar (pagler) çok geride. Alışman zaman alacaktır. CBR alırsan bisiklet sürer gibi rahat rahat gezersin. Hız konusunu merak ediyorsan Aprilia ile 128Km/Hz ile kesiciye girdim. Oturunca o kadar yukardasın ki viraj alışı mükemmel
    Eğer ilk motorun olacaksa CBR almanı öneririm. Yok ben racing meraklısıyım sürecem viraj yapacam dersen kesinlikle Aprilia RS4.
    En güzel rengi sarı Sormak istediğin soru olursa cevap vermeye çalışırım. Ama dediğim gibi iki motorda birbirinden çook farklı. Ben racing kullanmatan zevk alıyorum. Oturuş pozisyonu yormuyor. Şahsi tercihim Aprilia olurdu. İmkanın varsa ikisine de otur bir bak derim ;)
    benimde kafamda aprilia varda piyasası pek yok gibi tip desen cok agresif ama çok yakıyor ve parçası pahalı gibi .

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aprilla Türkiye de çok kullanılan bi motor değil. Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız 2.el piyasası olana yönelin derim
    aslında tam tersi uzun yıllar kullanmayı düşünmüyorsanız ikinci el piyasası olana yönelin. ama muhtemelen kısa bir süre sonra satacağınız için cbr diyorum ben

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Kısacası: zenginsen Aprilia,ekonomik düşünürsen cbr. Bu kadar basit.

11kasım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250SR,BUMOTO CALİBRE 250,RKS BLAZER XR50
    Cbr al aprilla üzer seni cbr aprilla dan daha bilindik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)