Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Motorcu arkadaslar. Baska ne tür kabiliyetleriniz var ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çizim,tasarım ...Bunu dışında yemek yaparım(yaşıtlarıma göre...)Yalnız yaşarım(buda yaşıtlarıma göre deişik)
    Bodrum'da büyüdüğüm için su kuşu gibiyimdir..İyi yüzerim[hocam öyle dedi falla),dalarım....İskeleden artistik atlama konusunda iyiyimdir...(ama aabimin [boy] üstüne tanımam)
    Çok pis sahilde sabahlarim...(pagos+winston+bodrum)
    yanlış seçimler konusunda üstüme yoktur...çok pis yanlış seçim yaparım ...(yanlış tercih yüzünden bir senedir aciktayim...MÜGSF yi kacirdim...bu sene gircem)
    Mountinbiking delisiyimdir...dere tepe tanimam...
    Bir süre bateri çaldım, amatör grubum vardı Bodrum'da...24 saat müzik dinlerim...televizyon seyretmem...

Öyle yane...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    Ben çok iyi bowling oynarım. Maket araba motosiklet kolleksiyonum var. İnternette sörf yapmaya bayılırım.
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Hayati dolu yasarim , cok iyi dovme tasarlarim , keskin nisanciyimdir (askerlikte odulum bile var) her seyi tamir ederim ozelikle de araba ve motoru hic korkmam dalar parca parca ederim. Aido ustasiyimdir (bilmeyene Japon kilic sanati) evde iki tane kilicim var. Super iyi yemek yaparim , bilgisayar oyun kurduyum , tum dunyayi dolasirim , yabanci lisan deposuyumdur. Gusel icerim gusel iserim

ama en onemlisi Turkiyede Motosiklet Kullaniyorum ve Halen Hayattayim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı
    hicte bilemene! hepisi gercek.
    oricinal.
    Şaka şaka şakşuka

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler