Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çok acil bir fikir yada öneriye ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Basit bir rampa. Herhangi bir demirci 50-60 tl'ye yapar. Yahut yukarda görseli olan engelli rapması.
    Not: Sen çıkarırken çizilir diye çıkartamazsın ama hırsızın umurunda olmaz. Kapı kilitlidir umarım.

Bahçemin arkasına çekip önüne de araba çekiyorum. Arabanın üzerinden geçmek haricinde geçilebilir nokta yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basit bir rampa. Herhangi bir demirci 50-60 tl'ye yapar. Yahut yukarda görseli olan engelli rapması.
    Not: Sen çıkarırken çizilir diye çıkartamazsın ama hırsızın umurunda olmaz. Kapı kilitlidir umarım.

Bahçemin arkasına çekip önüne de araba çekiyorum. Arabanın üzerinden geçmek haricinde geçilebilir nokta yok.
    cevap için çok teşekkürler öncelikle

arkadaşların da rampa önerisi oldu ama ben oradaki araziye inmek istemiyorum aşağıdaki mesajlara iki fotoğraf atmıştım yol asıl olarak o beton olarak sola doğru devam ediyor ve çıkış orası.fotoğraflarda çok net anlaşılmıyor sanırım ama zaten düzensiz çukur engebeli ve yoldan fazlaca aşağıda bir yer olduğu için rampayla anca oraya inerim yani onun da bi faydası olmaz bana

hırsız konusuna gelirsek de demir kapı ve kilitli.tabii adamların umrunda olmaz çizilmiş vurulmuş,gözü dönmüş zaten milletin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)