Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Avcılar Yokuşu (Yatır var nenesini silkelediğimin yokuşunda)

Motovento
    REKLAM ALANI
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Küçükçekmece düzlüğünü bitirdikten sonra Avcılar istikametine çıkan yokuş. Akşamları o hattı kullananlar bilir yatır var o yokuşta. Uzun yıllardır Esenyurt'ta oturuyor ve hemen hemen her gece 21.30 ile 23 saatleri arasında o yokuşu tırmanmak zorunda kalıyorum ve size yemin ederim her akşam tam yokuşun ortalarına doğru ya kaza oluyor ya da arızalı bir araba sağa çekiyor. İnançlı birisi değilim ama uzun zaman önce oralarda bir yatır olduğuna ve bu nedenle her akşam bu durumla karşılaştığıma kanaat getirdim.

Son olarak üç gün evel üç araba birbirini parçalamıştı. Kamyonlar trlar filan derken yavaşladık ama fanının içine hortum parçası kaçması nedeni ile hararete neden olduk. O yokuşu çıkmadan sağında bir yan yol var. Şimdi onu keşfettim yokuşa girmeden oradan kaçıyorum.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abi nefret ediyorum oradan. Hele birde trafik oldumu aman aman. Önceden ne güzeldi halbuki. (kokuya rağmen) İstanbul insan dolmaya değil taşmaya başladı. Özellikle Beylikdüzü ve Esenyurt geliştikçe, İstanbul içiyle bağlantı olarak tek istikamet orası kaldı sayılır. Bırak İstanbuldan kaç bence
    AttilaXtreme bunu beğendi.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçükçekmece düzlüğünü bitirdikten sonra Avcılar istikametine çıkan yokuş. Akşamları o hattı kullananlar bilir yatır var o yokuşta. Uzun yıllardır Esenyurt'ta oturuyor ve hemen hemen her gece 21.30 ile 23 saatleri arasında o yokuşu tırmanmak zorunda kalıyorum ve size yemin ederim her akşam tam yokuşun ortalarına doğru ya kaza oluyor ya da arızalı bir araba sağa çekiyor. İnançlı birisi değilim ama uzun zaman önce oralarda bir yatır olduğuna ve bu nedenle her akşam bu durumla karşılaştığıma kanaat getirdim.

Son olarak üç gün evel üç araba birbirini parçalamıştı. Kamyonlar trlar filan derken yavaşladık ama fanının içine hortum parçası kaçması nedeni ile hararete neden olduk. O yokuşu çıkmadan sağında bir yan yol var. Şimdi onu keşfettim yokuşa girmeden oradan kaçıyorum.
    yani bundan anladıgım inançlı birisin atilla abi=)
    AttilaXtreme ve fearlesboyy bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    O yojkuş öyle evet ben hayatımda hiç o yol kadar duran araba kaza olan vs yol görmedim acayip biryer bu aralar sakin ama geçtiğimiz ay çok gormustum

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    abi sorma esenyurtta oturuyorum bende aynı dertten muzdaribim

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    İyide inanışa göre yatır insanlara şifa sağlayan kimse, yani varlığının zarar olarak nitelendirildiği hiç bir inanış yokken 2015 yılında yatırın arabaları bozuyor, kazaya sebebiyet veriyor olmasına inaniyor olma düşüncesi nasıl ilişkileniyor onu anlamadım.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide inanışa göre yatır insanlara şifa sağlayan kimse, yani varlığının zarar olarak nitelendirildiği hiç bir inanış yokken 2015 yılında yatırın arabaları bozuyor, kazaya sebebiyet veriyor olmasına inaniyor olma düşüncesi nasıl ilişkileniyor onu anlamadım.
    Abicim o bir deyim! Takma bu kadar detaya kafayı
    MotorKafa, SizofrenMacaPapazi ve ogzcngdk bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

byossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Bende yaklaşık 13 senedir Esenyurt ta oturuyorum ve motorla 1 1,5 aydır metrobusle arabayla 5 yıldır gidip geliyorum potansiyel bir kaza alanı orası benim kendi kanımca Küçükçekmece den kaptırarak gelen insanlar yamada yavaşlıyor ve arkadan gelen insanlar o hızla gelip bir sağ bir sol şeride dağılıyor ve olay orada patlıyor herkes kaçışma içerisindeyken birileri patlıyor, tabi ki biz ve motorcu arkadaşlarımızı hiç bir araba o hengamede görmeyip sinek gibi yapıştırıyorlar.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Abicim o bir deyim! Takma bu kadar detaya kafayı
    Eyw. Abi niye bu kadar gerçekçi yaklaşıyorum bende anlamadım, sabahki kaza yüzünden hala moralim cok bozuk ve mutsuzum.

Motosikleti
    Honda 650F
    Bende orada kaza yaptım. birden bire direksiyon kitlendi. Allahtan hızım 80 90 bana bir şey olmadı.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Suçu yatırda değil katırda (belediye) arayınız...
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    3 ay once o yokusta onumde araba frenledi ve bende hafif dokundum frene gercekten cok eminim sadece dokundum ve noldugu bilmeden dustum ve suruklendim en sol seritte ve her aksam kesin bi pustluk oluyor orda kaza vs ariza ve hep trafik oluyor katiliyorum

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    İnançlı birisi değilim ama uzun zaman önce oralarda bir yatır olduğuna ve bu nedenle her akşam bu durumla karşılaştığıma kanaat getirdim.
    inançsızlığın da hurafesi oluyomuş demek ki attila başkan

yol değiştirmekten ziyade; sıvı haldeki Pb elementini su içinde hızlıca soğutmak suretiyle oluşan formun yetkin kişilerce değerlendirilmesini tavsiye ediyorum

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Olaya bak, yolun mağdurları bile çıktı bir sürü. Şaşkınlık içindeyim.. Yatır olmasa bile bi i..nelik olduğu kesin.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8

Abi şimdi benden sonra tekrar et "Eşhedu enlâ ilâhe illallah ve eşhedu enne muhammeden abduhu ve resuluhu" bunu her gün o yokuşa çıkmadan önce üç kez tekrar et en kısa sürede de ayetel kursi ezberle bak ne kaza kalıyor ne hararet

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    'EKONOMİ' gelmeden kapatalım bu konuyu burda beyler
    Mengu16 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler