Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Tek Teker Serhat&Emrah (YORUMSUZ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    helal be son fotolarda süper yani
    bu arada show için yolumu kapatdınız
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    yok be aydın abı yolu falan kapatmadık arabaların olmadıgı zaman cekılmeye calıstık zaten dıkkat et emrahın lastık yakma sahnesı var bı resımde arkadan focus gelıyo adam bızı gorunce durdu basladı ızlemeye
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

TekTekerArif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r1
    selam tek serhat ve zx10r aferin size resimlerinizi bende beyendim hadi bakalım sizde istikbal var görünüyor
    sadece SİNO nun dediği gibi deri elbise olmadan hele hele eldiven olmadan kesinlikle yapmamaya çalışın hatta çizmede olsun i:
    biliyorsunuz benim büyük lafımdır DÜŞMEZ KALKMAZ ALLAHTIR bu yüzden insan kendisine nekadar güvenirse güvensin ufacık hata veya anlıyamadan bile iniveriyor aşşağı insan
    bu yüzden bu uyarıları dikkate alın allah göstermesin bi zarar görmiyelim yoksa faturaları ağır oluyor
    sevgilerimle çocuklar (T.T.Arif)

gerçekten çok güzel hareketler ve resimleri çeken arkadaşta güzel yakalamış, iyi çıkmış resimler.

daha önce yazan diğer arkadaşlar gibi hakikaten bende de daha ilerde çok daha iyi şeyler yapabileceğiniz kanaati uyandı.en güzelide kaskınızın montunuzun üzerinizde olması.geri kalanlarıda en kısa zamanda tedarik etmeye çalışacağınızı söylüyorsunuz.güvenlik bilincine sahip olmanız çok iyi.
    tek tekerde dönme hareketi benim en sevdiğim hareket .yaparsanız doya doya izleriz artık.hadi kolay gelsin.

Motosikleti
    su an yok
    arıf abı saol aynen dedıklerınıze katılıyoruz emrah ıle o gunu ınanın aceleye geldık resımlerı cekmek ıcın hatta o gunu ruzgar bıle vardı zor cekıldık resımlerı yoksa vaktımız olsaydı motorcu arkadaslarımızdan alıcaktık elbıselerı komple ınsallah bır daha olmaz zaten java emrah ıle bırlıkte tek tekerde donmeye calısıyoz ama havalar elverıslı olmuyor her zaman ınsallah yaza bu hareketıde kesfetcez bır vıdeoda ızledık avrupada bır adam tek tekerde tıtanla donuyo dedık bunu bızde deneyelım su an calısmalar asamasındayız ınsallah yaza olur bızım neyımız eksık donenden motosıkletlere korumalık falan yaptırıyoz ve arkaya basaklık neyse yaza pıstlerde ve draglarda gorusmek dılegı ıle racınglı gunler

tebrikler valla ii iş çıkarmışınız.Ama itiraf edeyim ben fotolara bakarken bile tüylerim diken diken oluyo aman dikkat edin.Serhat güzelim seni İzmit filan kesmez artık hala oğlunla seni yarış pistlerinede transfer ederler.
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

Motosikleti
    su an yok
    İNŞALLAH cikolata kız bu tarafa yolun duserse beraber tek teker yaparız ıstersen neyse saglıkla kal

zx-10r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet,otomobil
    teşkürler arkadaşlar.inşallah sizlere layık olacağız.sizden şimdiden özür dileyim çünkü videomuzda bir aksilik olmazsa pazertesi veya salı siteye yüklenecek ve ordada tam korumalarımız yok.ama özür dilemekte pek mantıklı değil çünkü sonuçta bizim sağlığımız ve hayatımız.biz bu videoda ramzey tanıtımı için antalyada şov yaptık.onlar her elbisemizi vereceklerini söylediler ama bi gittik ne elbise nede bişi.sağolsun orda İLHAN GELEŞ abimiz bize yardımcı oldu ve kask buldu en azından mont ta vardı ama tabıkı tam korumalı degıldı asıl siz videoyu ızleyıce dıyeceksınız kı bunlar ne yapıyor koruma yok gercekten ozur dılıyoz boyle olucagını bız bılmıyorduk bız elbıse verırler dıye gıttık ve verıceklerını soyledıler ama vermedıler allahtan dusme kalkma olmadı.bu videoda ramzey in 125 lik atakan modeli ile gösteri yaptık.motorlar daha yeni ve geliştirilmemş olmasın rağmen biz elimizden geleni yapmaya çalıştık.istediğimiz her hareketi yapamadık ama bu bizim elimizde olan bişi değildi.video gelince sizde bize hak vereceksiniz.arif abime selamlar ve iltftları için teşşkür edrim
    ---zx-10r Rulez---

Motosikleti
    Aprilia Rs 250 Replica
    hareketler çok jiks : bravo !
    doğduğum gün, Şeytana uyduğum gündür...!

Alıntı tek serhat adlı üyeden alıntı
    İNŞALLAH cikolata kız bu tarafa yolun duserse beraber tek teker yaparız ıstersen neyse saglıkla kal
    tabi şekerim ne demek ben orda izlerken kanım çekilio bide ben yapcam daha neler neyse ben seni tutmiim sen devam et
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    çok güzel görüntüler.... :
    The Power of Dreams

Misafir
    jawayla yada ij ile tekteker yapabilen arkadaşlar varmı?
    benim ij nin önü kalkmıyoda bi türlü

ij ile hiç duymadım ama jawa ile tek teker yapıldığını duydum.egsozları yere sürte sürte yapıyorlarmış.seyhan 251 ile yapanı ben gördüm, hatta ben arkadaşın arkasına bindiğimde yaptı, tırsmadım desem yalan olur!
    ben mz 251 ile denemiştim çok kısa bir mesafe gidebiliyordum.xt 350 ile denediğimde ters takla atmama ramak kaldı.tırsıp vaz geçtim denemekten.

BiKeR__BoYZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda gelicek
    helal size be çok güzel olmuş hareketler izmitte de birşeyler olduğunu gösterdiniz millete bidaha yaparken benide çağırırsınız inşallah ben de izlerim sizi hem fotoları da ben çekerim her çağırdığınızda gelmek umuduyla
    bravooo...
    en iyi motorcu en korkusuz sürendir

zx-10r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet,otomobil
    sen rahat ol toprağım sen bana özelden gsm numaranı yolla ben sana haber veririm gerekirse gelip alırım seni bulunduğun yerden.iltifatların için teşşkür edrim.daha dur izmitte neler olabileceğini göstermedik tam.ama önemli değil herşeyin zamanı var.kendine ii bak.bizi unutma
    ---zx-10r Rulez---

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Aslanım hemşerilerim sizi tebrik ediyorum..

Buraya geldiğinizde bana bu hareketleri yapmasını da öğretirsiniz değil mi? :tongue:

Daha iyilerini yaparsınız inşallah daha büyük motosikletler ile...
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

BAD_BOYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamahaxt 125r
    tşkk resimler içinnn

Motosikleti
    Kymco Agility City
    e massallah yani o motorlarla bi stoppie yapmadiginiz kalmis ama siz onuda yaparsiniz
    :bestmt:

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Walla kafam iyi bu saatte gördüm koptum yaaaa acaba diyorum benim motorun önü de kalkarmı nerdeeeee neyse arkadaşlar hakikaten güzel tek teker ari görmesin bunları oha falan olur sona çünkü 125 likle yapıyosunuzya allah vere racingle düşünemiyorum sizleri herhalde iki teker yerden kesilir süpersiniz ama korumalara dikkat mutlaka alın derim sağlığınız ve gençliğiniz için hani bir söz var
    HIZLI YAŞA GENÇ ÖL allah korusun hızlı yaşa ama ölme derim ben....sevgiler
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

hmustak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Astra nJoy Sport (r6 tercih ederim)
    resimler izmiti andırıyo gibi...

Helal olsun kardeşler, devam...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler