Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr'mi aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    1335m3rt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Bugun ybr 125imi aldım kaporayi verdim pazartesi günü teslim alıcam insallah.Sunu yap bunu yapma sunu kullan bunu kullanma seklinde tavsiye alınır büyük sözü dinlenir. ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizi dinleyip ybr aldığın için pişman olmayacaksın. ybr milli motosikletimiz
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizi dinleyip ybr aldığın için pişman olmayacaksın. ybr milli motosikletimiz
    Tesekkürler tavsiyeleriniz icim bugun gittim resimdekinden daha güzel umarım bi sorun cıkmaz hayirlisi olur

Diyeceğim tek şey hayırlı olması dileğimdir. Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Rodajını düzgün yapın, zincir bakımını eksik etmeyin(bunlar her motosikletten en iyi verimi alabilmek için gerekli) ve en önemlisi kendinizi sürekli geliştirmeye çalışın. Herkesin dediğini araştırmadan ciddiye alıp uygulamayın, "30 senedir biniyorum" deyip temel bilgileri yanlış aktaran "bilge" abilerimiz mevcut maalesef. Bunun dışında lastikleri kesinlikle değiştirin, tecrübeyle sabittir.
    Onurhan D bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Egzozu açma aşağıdaki fotoğraflardaki gibi motorunu aynalarla doldurma

victors43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha Yok
    Hayirli ugurlu olsun gule gule kullan
    tekeriniz duz bassin

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajını düzgün yapın, zincir bakımını eksik etmeyin(bunlar her motosikletten en iyi verimi alabilmek için gerekli) ve en önemlisi kendinizi sürekli geliştirmeye çalışın. Herkesin dediğini araştırmadan ciddiye alıp uygulamayın, "30 senedir biniyorum" deyip temel bilgileri yanlış aktaran "bilge" abilerimiz mevcut maalesef. Bunun dışında lastikleri kesinlikle değiştirin, tecrübeyle sabittir.
    rodaj nedir ? birde lastikleri degistirmeye suan durumum yok 1 2 ay idare edeyim diyorum sonra micheal marka alayım diyorum yanlısmı düsünüyorum ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosikletpazari.com/ilan...ri/24507/1.jpg
    http://www.motosikletpazari.com/ilan...ri/21072/1.jpg
    Ben gereksiz seylere karşıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Alıntı victors43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli ugurlu olsun gule gule kullan
    tekeriniz duz bassin
    Teşekkür ederim dostum hepimizin insallah

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosikletpazari.com/ilan...ri/24507/1.jpg
    http://www.motosikletpazari.com/ilan...ri/21072/1.jpg
    Karakteristik Ankara Ybr'leri Bir Ankara'dan bir de Antalya'dan Ybr alınmaz.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Yamaha ybr 125. Resmi sponsoru:motosiklet.net uyeleri :D
    MotoGlock ve hakikiteker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha ybr 125. Resmi sponsoru:motosiklet.net uyeleri :D
    whatsapp grup kurup resim felanmı paylassak :D

Aslinda yukari yazmak lazim her mt uyesi birgun ybryi tadacaktir diye :D

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda yukari yazmak lazim her mt uyesi birgun ybryi tadacaktir diye :D
    Valla okadar tavsiye alınca bende gittim bayiye sordum ybr varmı var sar dedim hic bakmadım bile umarım memnun kalırım

Motosikleti
    ybr125
    Eger kaza yapmaz isen yağın zamanında degişirsen ybr evladiyeliktir. Kolay kolay bozulmaz.
    Bendede ybr var 7 bin km ye geldi yağ degişimi ve benzin dışında masraf çıkartmıyor.
    Ybryi fazla zorlama yani yüksek devirde kullanma lastiklerini mishelin lastiklerle degiştir çünki üstündeki lastikler inanılmaz dandik. Bide sana tavsiye yolda sadece yolu düşün öndeki arabanında önünü gör. Vay elektirk faturası ödemeliyim arkadalım keşke böyle demeseydi bugün şurayamı gitsem v. B..... Şeyler düşünme sadece yolu düşü kazaların çoğu başka şeyler düşünmeden olur.
    Benim aklıma bişey geldigi zaman hemen yola odaklan yolu düşün derim kendime.
    Dikiz aynalara gerekmedikçe sakın bakma
    Yolun soluna veya sağına geçecegin zaman önce önündeki arabaya yakın olmadığını gör ve sonra aynaya bak.
    Panik freni iyice öğren

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah hayırlı uğurlu etsin.

Motosikleti
    ybr125
    Takip mesafesi çok önemli hayat kurtarır. Bide bol bol motorsiklet kazalarını izle hem ders çıkartırsın hemde korkarsın . Kendine güvenme hep kork güven kaza getiriyor

Motosikleti
    honda cbf 150
    Kurye olarak diger marka ve modellerinde cogunu kullanmis biri olarak bu hacimdeki en iyi ve en saglam motoru aldiniz.su an 28bin km de 2014 kullaniyorum.tik sorun yok.bakimlari zamaninda yap ve yola devan et.allah kaza bela vermesin dostum.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    hayırlı olun 125'lik diye eğitime gitmemezlik yapma imkan varsa git kasksız pinme rodajı servise sor nasıl olacağını güle güle kullan

Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    Kendi motorumdan örnek veriyim belki almak istediklerin olabilir

bu resimde performans egzoz gözüküyor valla katalitiği iptal edince falan çekişi hızı arttı ha zararı olurmu süboblar 10binde bozulcağına 7-8binde bozulur yakıtada etkisi olsa olsa 100kmde yarım litre bile olmaz zaten ybr ne yakıyorda ne yakıcak...
    url=http://hizliresim.com/g5rM60][/url]

3'lü çanta setim mangala giderken uzun yola giderken kampa balığa vs giderken çok kullanışlı tavsiye ederim geçen mangala gittim valla kilimi mangalı kömürü yiyeceği içeceği herşey çantada artçımda poşet sırt çantası vs yok çok iyi oluyor

katlanabilir plakalık direk plaka deliklerinden takılıyor onun ustunede plaka takılıyor biraz illegal ama motor demek ters yönler geniş yaya yolları çarşı merkez ve bazen kırmızı ışık demektir bu yüzden iyi oluyor kapatıyorum giriyorum çarşıya merkeze işimi görüyorum şikayet etmek için plaka arasın dursunlar arkamdan

Birde michelin pilot street lastiklerim var çok iyi yol tutuşu sağlıyor yağmurda falan aman yavaşlıyım dönüş var viraj var derdi olmuyor motora güvenin artıyor...
    nokiaxxx bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Alıntı Burakesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi motorumdan örnek veriyim belki almak istediklerin olabilir

bu resimde performans egzoz gözüküyor valla katalitiği iptal edince falan çekişi hızı arttı ha zararı olurmu süboblar 10binde bozulcağına 7-8binde bozulur yakıtada etkisi olsa olsa 100kmde yarım litre bile olmaz zaten ybr ne yakıyorda ne yakıcak...
    url=http://hizliresim.com/g5rM60]http://i.hizliresim.com/g5rM60.jpg[/url]

3'lü çanta setim mangala giderken uzun yola giderken kampa balığa vs giderken çok kullanışlı tavsiye ederim geçen mangala gittim valla kilimi mangalı kömürü yiyeceği içeceği herşey çantada artçımda poşet sırt çantası vs yok çok iyi oluyor
    http://i.hizliresim.com/VV9WDj.jpg

katlanabilir plakalık direk plaka deliklerinden takılıyor onun ustunede plaka takılıyor biraz illegal ama motor demek ters yönler geniş yaya yolları çarşı merkez ve bazen kırmızı ışık demektir bu yüzden iyi oluyor kapatıyorum giriyorum çarşıya merkeze işimi görüyorum şikayet etmek için plaka arasın dursunlar arkamdan

http://i.hizliresim.com/1y6OE5.jpg

Birde michelin pilot street lastiklerim var çok iyi yol tutuşu sağlıyor yağmurda falan aman yavaşlıyım dönüş var viraj var derdi olmuyor motora güvenin artıyor...
    tavsiyelerin icin teşekkürler kardesimde ben modifiye tarzı aksesuar sevmiyorum sadelikten yanayım ama plaka işi mantıklı geldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)