Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask ve Mont Konusunda Yardım Edebilecek

Motovento
    REKLAM ALANI

Şimdi arkadaşlar ben 1 hafta önce Falcon150 motor aldım.Kendisinden memnunum şimdilik.Geçici bi kask kullanıyorum şu aralar,çene koruması olmayan.Sağlam bi kask almayı düşünüyordum.Bi arkadaşım bi teklif yaptı Prohel marka mont,LS2 370 model kask ve LS2 351 model kaskı totalde 300 tlye satacak bana.Kaskları denedim kafama oluyo.370 model olanın çene açılma tuşu kırılmış onu yaptırmam gerekiyo ufak bi arıza yapılır dedi kendisi zaten birisini artçı için alacağım 370'i ben kullanacağım yani Kışın almayı düşünüyodum montu ama böyle bi teklif gelince kaçırmayım dedim.LS2 370 kaskı kesin almayı düşünüyorum zaten montu alırsam diğer kaskı da ücretsiz verecek.Ancak olay burda kopuyo,ben kışa doğru mont almayı düşünüyordum yazın pek kullanmam diye ama böyle bi teklif gelince şimdi alasım da geldi Ne diyosunuz sağlam mıdır kask ve montlar?Kaliteleri,dayanıklıkları nedir?O paraya alınır mı 3ü?Biraz yardım istiyorum sizler benden daha bilgilisiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Neden satıyormuş o arkadaş? Bence kask ikinci el alınmamalı, yere sağlam düşerse bile o kaskın koruma fonksiyonu şaibelidir artık. Mont alımı için bir şey diyemem ama fiyatın uygun olmasının dışında çok iyi markalar değiller. Kullanmadım ama incelemiştim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler