Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Merhabalar hyosung gt 250r hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Daha önce de konu açmıştım ama yarın gidip motora bakacağız.
    Motor 30 bin km de kaza hasar kaydı cizik bile yok nerdeyse.

2007 model.

Resmi yukardaki gibi dir.Cihaz çok temiz istediği son fiyat 7 bin lira.Kask ve eldiveninide alıcam büyük ihtimalle.Ne diyorsunuz alınır mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    alınmaz ederi o değil o makinanın 30 000 de olması da bir tuhaf zaten hayosunga binen adam gezer. Kask la eldivenini de alma 2 el alınmaz onlar.
    dukkha bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Evet çizik yok, komple boya var .Aslında yazılar orjinal sticker olsa güzel olabilirmiş.Yazılara bak çok sırıtıyor .2007 30000 de 5 6 bin felan aralığındaysa olabilir belki .7 250 2011 kazalı boyalı olanlar bundan iyidir bence.
    dukkha bunu beğendi.

Ederi sizce ne kadar hocam.

Eldiven neyse de 2 el kask kullanmak = 2 el prezervatif kullanmak
    dukkha, Deniz Alp ve 28indensonra bunu beğendiler.

Arkadaşlar açıkcası arkadaşıma hediye etmek istiyorum ondan dolayı pek anlamıyorum desem yeridir.Görüşleriniz için teşekkür ederim .Ama kask ı daha bugun almış cocuk honda'dan.Eğer alınmazsa eldiven kask almayız zaten.

Motosikleti
    Yamaha YZF 125R
    Hocam bende hyosungumu satıyorum ama 30000 nedır ya hırpalanmıs bence alacagın motorun dısından zıyade iç aksamına bak grenaj boya felan basıt seyler bunlar ciğerı temız olmalı ve km sı sıfırlanmamıs olmaı fıyatı cok yuksek soylemıs bence
    dukkha bunu beğendi.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı dukkha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 kesicisiz enjeksiyonsuz model. 2010 kesicili modellerin temizleri var o fiyatlara. ufak kazaları olan 2011 ler falan var 2007 4.5 ile 5.5 arasında eder en fazla.

Motosikleti
    Yamaha YZF 125R
    Maksımum edecegı 5.5 fazlası etmez saydıgınız gıbıyse

Motosikleti
    Dragstar
    2007 30 binde 7 bine bunu alacağına 500 1m ekle japona bin, arkadan plakanı okumasınlar derim ben.Zevk meselesi ama ,yan masadan ateşli yanar dönerli meyve tabağı gibi gezicem dersen o ayrı mevzu .Biraz da kafam iyi ağır eleştiriyorum kusura bakma, zevkler ve renkler tartışılmaz .Ben olsam bakmaya bile gitmem ,bırak ki ,üstüne bile oturmam.
    dukkha bunu beğendi.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 30 binde 7 bine bunu alacağına 500 1m ekle japona bin, arkadan plakanı okumasınlar derim ben.Zevk meselesi ama ,yan masadan ateşli yanar dönerli meyve tabağı gibi gezicem dersen o ayrı mevzu .Biraz da kafam iyi ağır eleştiriyorum kusura bakma, zevkler ve renkler tartışılmaz .Ben olsam bakmaya bile gitmem ,bırak ki ,üstüne bile oturmam.
    bir sürede 250 kullanıp sonra daha üst bir motosiklete geçeceğim diyenler için hayasung çok ideal bence şekli gidişi ederi fiyatı cbr a her türlü koyar. r25 zaten piyasada yok. sl kız motoru zaten falan filan hayonun 2010 üzerinin gideri var bence.

Motosikleti
    Dragstar
    Bir süre için ideal evet ,ama 2007 alacağıma ,bindiğim için diyorum daelim 250 roadwin alırım 2012 2013 model enjeksiyonlu.Ama gidipde 7000 tl ye 2007 hyosung sittim sene almam neden alayımki 1000 lira koy 2011 2012 al

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Arkadaşlar açıkcası arkadaşıma hediye etmek istiyorum ondan dolayı pek anlamıyorum desem yeridir.Görüşleriniz için teşekkür ederim .Ama kask ı daha bugun almış cocuk honda'dan.Eğer alınmazsa eldiven kask almayız zaten.
    Vay be ne arkadaşlar var
    Mamba09 bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Dostum tamamen boyalı bu motosiklet. size tamamen boyalı olduğunu söylemiyorlarsa zaten almayın. bence ederi 5 bin tl. gerçi ben o parayı yine vermem buna.

Motosikleti
    Yamaha YZF 125R
    Şu motorun resmını bı ben goremedım merak ettım yahu :D

Herkese çok teşekkür ederim.Vazgeçtim almaktan arkadaşlar saolun.Gidip en iyisi sıfır almak yada yüksek bir model bakınmak.
    Deniz Alp bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF 125R
    dukka eger motor baslangıc motoru olarak kullanılacaksa sıfır almayın bence degmez ıkıncı el al kullan ogren sat pıyasası olan hos gorunumlu bı motor hyosung gt250r sadece motorun km sı 20.000 gecmesın temız olsun bakımlı ve muayenelı olsun yeter ıstersen benım ılana da bakabılırsın ozelden mesaj attım sana
    dukkha bunu beğendi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-daelim-onder-motordan-roadwin-25-r-kiredi-karta-9-taksit-213763418/detay

Bakacağım deniz.

Bu ilandaki nasıl ilk etap için uygun mudur.İlan sahibini de tanıyorum.
    Deniz Alp bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF 125R
    daelim taraftarı degılım hıc de olmadım para da versen kullanmam bu aracı o derece soylıyım

Arkadaşlar bunu gördüm megelle 250 r 2013 model bu çok daha uygun sanırım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-megelli-2013-model-kazasiz-temiz-kaski-eldiveni-montu-dizligi-hediye-207990532/detay

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)