Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tecrübeli abilerim,kardeşlerim bakarmısınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.Daha önce konu açmıştım yaklaşık 3000 tl bütçeye ne almalıyım falan diye bazı arkadaşlarım yardımcı oldu ama tam karar verememiştim bugün çok mantıklı bir karar verdiğimi düşünüyorum.Mondial drift 125 almaya karar verdim 2. el.Hem ucuza geliyor hemde kalan parayla da kendime 2-3 parça ekipman alabilirim.Bence 3000 tllik motor alıp ekipmansız kullanmaktan daha yararlı olur bu benim için.Hem motoru iyice öğrenirim.Çinli olduğu için düşüp kalkması çokta kafama takılmaz.Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında.Drift kullanıcılarınında yorumlarını bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Drift için Çinlilere kıyasla iyi diyorlar. Bayağı da görüyorum yollarda, ekipmana para ayırmanız önemli tabi. Ekipmansız gezmeyin, kask, eldiven, mont, bot ve pantolon candır.

Acaba drift performans olarak ne durumda sürat alması falan en son kaçı görür keşke kullanıcılar gelip yorum yapsa

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Tamamen sana kalmis. Ben eski kasa ybr alirdim ayni paraya. Ki aldim da. Hem klasik duruyor yuvarlak farla. Yeni kasadan daha guzel bence. Aldigim paraya satmam da garanti olur.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen sana kalmis. Ben eski kasa ybr alirdim ayni paraya. Ki aldim da. Hem klasik duruyor yuvarlak farla. Yeni kasadan daha guzel bence. Aldigim paraya satmam da garanti olur.
    Hocam haklı olabilirsiniz ybr nin kalitesi tartışılmaz ama ben yani 2000 liradan falan bulmayı planlıyorum hatta zorlarsam daha uyguna bile bulunur çok rahat ybr ne kadara bulunur ?

Motosikleti
    yok
    gecen yaz sonu 2800 e satmistim ben. Suan piyasasi nedir bilmem hemen hemen aynidir ama. Tabi 2000 gibi bulman zor yani. Ama drift zarar ettirir gibi geliyor bana. Ybr uygun bulursan kar bile edebiliyor. Tabi saglamligi da cabasi.ama bunlar hep butceyi biraz daha yukari cekebilme ihtimali uzerine söylenen seyler.
    Eger koruma almaya param kalmiyor dersen kesinlikle git yarin drift al derim. Hatta korumalari once al sonra aklin celinmesin elde ne varsa onu alirsin.

gecen yaz sonu 2800 e satmistim ben. Suan piyasasi nedir bilmem hemen hemen aynidir ama. Tabi 2000 gibi bulman zor yani. Ama drift zarar ettirir gibi geliyor bana. Ybr uygun bulursan kar bile edebiliyor. Tabi saglamligi da cabasi.ama bunlar hep butceyi biraz daha yukari cekebilme ihtimali uzerine söylenen seyler.
    Eger koruma almaya param kalmiyor dersen kesinlikle git yarin drift al derim. Hatta korumalari once al sonra aklin celinmesin elde ne varsa onu alirsin.
    Evet koruma almaya para kalmaz ybr zorlarsam.Peki bu driftin bana küçük gelme ihtimali var mı acaba boyum 190 cm.yani absürd dururmuyum üzerinde

Motosikleti
    yok
    Yani drift zaten cok kalipli bir motor degil. Ama bu ccde her motor boyle. Cbf biraz daha kalipli sadece. Yapacak birsey yok bu duruma. Pek takmayin bence.

Yani drift zaten cok kalipli bir motor degil. Ama bu ccde her motor boyle. Cbf biraz daha kalipli sadece. Yapacak birsey yok bu duruma. Pek takmayin bence.
    Hocam kalıp olarak pek önemli değil zaten tipini beğeniyorum motorun sele yüksekliği önemli aslında benim için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)