Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle merhaba yaşım 18 ve motor ehliyeti alacağım yanlız bununla ilgili bi sıkıntım var.Biliyorsunuz 2016'da ehliyetlerde değişme olacak ve motor ehliyetlerı 4 sınıfa ayrılacak. Ben şuan A2 ehliyet alsam 2016'dan sonra benim ehliyetim hangi sınıf motorlar için geçerli olacak bi bilgisi olan var mı ? Ehliyeti şimdi mi alayım yoksa bekleyip 2016 da mı alayım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sen simdi alırsan hiçbir sorun olmayacak. 2016 yı bekleme

Motosikleti
    Msx 125
    Şimdi alsanda 2016'da alsanda farketmeyecek şuan A2 olacak ehliyetin fakat 2016 da yasa yürürlüğe girdiğinde ehliyetini değiştirmek zorunda kalacaksın ve bildiğim kadarıyla yaşın gereği 125 cc üstü motosiklet süremeyeceksin emin değilim forumda konusu vardı onu okursan daha aydınlatıcı olur.
    Yeni ehliyet yasası

Alıntı SercanG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi alsanda 2016'da alsanda farketmeyecek şuan A2 olacak ehliyetin fakat 2016 da yasa yürürlüğe girdiğinde ehliyetini değiştirmek zorunda kalacaksın ve bildiğim kadarıyla yaşın gereği 125 cc üstü motosiklet süremeyeceksin emin değilim forumda konusu vardı onu okursan daha aydınlatıcı olur.
    Yeni ehliyet yasası
    Bunu izlemiştim fakat pek bişey anlayamadım şimdi a2 ehliyeti olupta 24 yaşından küçük olanlar sadece 125 cc motosiklet mi kullanabilecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

Alıntı Laminon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen simdi alırsan hiçbir sorun olmayacak. 2016 yı bekleme
    Emin misiniz bu konuyla ilgili çok tereddütte kaldım ona göre haziranda yada 2016 da giricem ehliyet sınavına

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)