Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Metrobüs Durağında Egsoz Patlatmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    escape0813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125, Yamaha Cripton, Honda CBR 250 R
    Arkadaşlar herkese selamlar. Bende sizler gibi motosiklet tutkunuyum ve motosikletim var. Ama işe motorumla gidemiyorum (izin yok yani) ama yazın 2 ay gideceğim. Bu sabah Edirnekapı metrobüs durağında beklerken, E5'te bir motosiklet sürücüsü arkadaş egzosu patlatarak geçti. (Durağı resmen inletti yani). Sizce neden böye bir şey yapma gereği duydu. Sebebi ne olabilirki acaba, insanları rahatsız edince, rahatlıyormu acaba o arkadaş. Belki bu yazıyı okur ve düşünür neden yaptığını. Bende motosiklet kullandığım zamanlarda, böyle birşey yapmak aklımın ucundan geçmez. Bu durumu sizlerle paylaşmak istedim. Tekeriniz düz bassın. İyi Günler.
    Carbondioxid bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı escape0813 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar. Bende sizler gibi motosiklet tutkunuyum ve motosikletim var. Ama işe motorumla gidemiyorum (izin yok yani) ama yazın 2 ay gideceğim. Bu sabah Edirnekapı metrobüs durağında beklerken, E5'te bir motosiklet sürücüsü arkadaş egzosu patlatarak geçti. (Durağı resmen inletti yani). Sizce neden böye bir şey yapma gereği duydu. Sebebi ne olabilirki acaba, insanları rahatsız edince, rahatlıyormu acaba o arkadaş. Belki bu yazıyı okur ve düşünür neden yaptığını. Bende motosiklet kullandığım zamanlarda, böyle birşey yapmak aklımın ucundan geçmez. Bu durumu sizlerle paylaşmak istedim. Tekeriniz düz bassın. İyi Günler.
    o kötü kadın çocukları yüzünden herkes motosiklet sürücülerine cephe alıyor.
    mal dikkat çektiğini düşünüyor ama sadece nefret kazanıyor.
    uyarsan ayrı dert, uyarmasan ayrı dert. bırakın bulur belasını bir yerlerde.
    bekotr2, SametK ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sen onun okuyup düşünebildiğini mi zannediyorsun ? Sorgusuz sualsiz dövülmesi gereken adamdır.
    brkatss, mterayes26, Ertugyigit ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

hayabussa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çocukken topu inşaata kaçmıştır, belki kafa üstü düşmüştür, büyürken yeterli beslenmemiş protein eksikliği çekmiştir, ailesi berbat lanet sorunlu bir ailedir ya da annesini millet çok sevmiştir....
    Carbondioxid bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı hayabussa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çocukken topu inşaata kaçmıştır, belki kafa üstü düşmüştür, büyürken yeterli beslenmemiş protein eksikliği çekmiştir, ailesi berbat lanet sorunlu bir ailedir ya da annesini millet çok sevmiştir....
    Çok üzüldüm. Bırak patlatsın diyesim geldi.
    _kaan_ bunu beğendi.

benim içimden bu tiplerin tedavi edilebilmesi mümkün olanları psikiatriste, gerisini adolf amcaya havale etmek geliyo, yakacak olarak kullansın

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok üzüldüm. Bırak patlatsın diyesim geldi.
    :D Hocam öldüm valla gülmekten
    Oldjack bunu beğendi.
    To live is to die...
    Youtube : Gaan Ylmz

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Oradan geçen motosiklet Akrapovič egzozlu bir BMW S1000RR olsaydı ne düşünürdünüz ? Bunun hakkın da ulan şerefsiz ne inletti be diyip sırıtıyorsanız o apaciye de bu kadar yüklenmeye hakkınız yok , he yok buna da sövüyorsanız haklısınız ama yaşlanmışsınız ( bu arada egzoz patlatmayı desteklemiyorum sadece yapanın neden yaptığını anlamaya çalışıyorum : ))

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu egzoz patlatanlar yüzünden babam iyice motordan soğuyor
    Ha bu arada eminim zevkli bir şeydir ondan yapıyorlardır.İnsanın hoşuna gider ama
    insanların olduğu yerde de yapılmaz ki saygısızlık olur.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Altındaki motordan bağımsız olarak, apaçi apaçidir. Dikkat çekmeye çalışıyor ama nefret uyandırdığının farkında değil.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ss makinaysa o psikoloji farklıdır. ölüme giden yolda sende benimlesin 1000rr (misal) dedikten sonra allah allah deyip geçebilir.

Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oradan geçen motosiklet Akrapovič egzozlu bir BMW S1000RR olsaydı ne düşünürdünüz ? Bunun hakkın da ulan şerefsiz ne inletti be diyip sırıtıyorsanız o apaciye de bu kadar yüklenmeye hakkınız yok , he yok buna da sövüyorsanız haklısınız ama yaşlanmışsınız ( bu arada egzoz patlatmayı desteklemiyorum sadece yapanın neden yaptığını anlamaya çalışıyorum : ))
    sen hayatında s1000rr sahibi, maddi durumu olan ve duraktaki 3-5 kişiyi gidip özenle rahatsız edecek derecede ruh hastası olan birisinin yaşadığımız galakside var olma ihtimalini kaç hesapladın genç?

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Metrobüs durağında o trafiğin içinde o uğultu insanın beyninin içine etmişken bence o eksoz patlatmaya takılmak saçma olur, ferrari geçse vay ne motor var deriz ama.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    sen hayatında s1000rr sahibi, maddi durumu olan ve duraktaki 3-5 kişiyi gidip özenle rahatsız edecek derecede ruh hastası olan birisinin yaşadığımız galakside var olma ihtimalini kaç hesapladın genç?
    maddi durumla ruh halinin nasıl bir bağlantısı var? Evet ben s1000rr sahibi olabilecek kadar parası olup bmw ye binen ve egzoz patlatan tipler tanıdım.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam olarak böyle hissederken istemsiz egzoz patlatabilir. konu açacak kadar takılmayın o kadar

Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maddi durumla ruh halinin nasıl bir bağlantısı var? Evet ben s1000rr sahibi olabilecek kadar parası olup bmw ye binen ve egzoz patlatan tipler tanıdım.
    benim gördüğüm ezik insanların dar gelirli olanları ybr vs egzozu delip duraktan geçerken egzoz patlatıyo, normalde sakin sürüyolar, bazıları durağa yaklaşıyor. ezik insanların s1000rr alacak kadar zengin olanları ezikliğini barda gece klubunde ya da etrafına parasıyla hava atarak vs yaşıyor. hayatım boyunca zengin bir eziğin fakir bir ezik gibi mahalle aralarında ya da duraklara lüks aracıyla yaklaşıp oradaki kişilerin ilgisini çekmek için egzoz patlattığını görmedim, duymadım. belki lcdye ek olarak çeşitli kimyasallar alırsa olabilir.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Cunku gereginden fazla insan var. Nufus patlamasi var. İnsanlar arasi rekabet var. Dikkat cekme yarisi var. Kapitalist sistemin kolesi oldugumuz gercegi var. Basimizda hala 3 cocuk yapin diyen bir padisah var.

Dusun ki isveclinin norveclinin almanin cocugu gelsin durakta egzoz patlatsin. Sacma degil mi? Bunla dikkat cekmeye ihtiyaci yok cunku. İnsan oldugu icin deger goruyor zaten.
    Japonyada hala tuslu telefon kullananlari gorunce sasirmis adamlar. Ama o farkinda degil ki ordaki adamin adam gibi hissetmesi icin ayfonunu cikarip masanin ustune koyma ihtiyaci hissetmemis hic
    İngiliz milletvekili ise metroyla gidiyor. Bilmem nerde sirket patronu ise 125 cc scooterla gidiyor. Cunku scooter sehir ici en mantikli ulasim araci. Bizim ulkemizde patron ise scooterla gitse butun sirket ta.ak muhabbet yapar. Yolda adami kurye diye sikistirirlar. Cunku burda motorun ne ladar buyukse o kadar adamsin.

Konu nerden nereye geldi farkindayim.
    ama olaylar arasi baglantilari gorup genis perspektiften gormek zorundayiz. Yoksa hersey gittikce daha kotu bir hal alacak.
    Mengu16, hayabussa ve beko12345 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    benim gördüğüm ezik insanların dar gelirli olanları ybr vs egzozu delip duraktan geçerken egzoz patlatıyo, normalde sakin sürüyolar, bazıları durağa yaklaşıyor. ezik insanların s1000rr alacak kadar zengin olanları ezikliğini barda gece klubunde ya da etrafına parasıyla hava atarak vs yaşıyor. hayatım boyunca zengin bir eziğin fakir bir ezik gibi mahalle aralarında ya da duraklara lüks aracıyla yaklaşıp oradaki kişilerin ilgisini çekmek için egzoz patlattığını görmedim, duymadım. belki lcdye ek olarak çeşitli kimyasallar alırsa olabilir.
    ankaraya gel o zaman soğuk birayla o kafayı yakalayan tipler gayet mevcut.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cunku gereginden fazla insan var. Nufus patlamasi var. İnsanlar arasi rekabet var. Dikkat cekme yarisi var. Kapitalist sistemin kolesi oldugumuz gercegi var. Basimizda hala 3 cocuk yapin diyen bir padisah var.

Dusun ki isveclinin norveclinin almanin cocugu gelsin durakta egzoz patlatsin. Sacma degil mi? Bunla dikkat cekmeye ihtiyaci yok cunku. İnsan oldugu icin deger goruyor zaten.
    Japonyada hala tuslu telefon kullananlari gorunce sasirmis adamlar. Ama o farkinda degil ki ordaki adamin adam gibi hissetmesi icin ayfonunu cikarip masanin ustune koyma ihtiyaci hissetmemis hic
    İngiliz milletvekili ise metroyla gidiyor. Bilmem nerde sirket patronu ise 125 cc scooterla gidiyor. Cunku scooter sehir ici en mantikli ulasim araci. Bizim ulkemizde patron ise scooterla gitse butun sirket ta.ak muhabbet yapar. Yolda adami kurye diye sikistirirlar. Cunku burda motorun ne ladar buyukse o kadar adamsin.

Konu nerden nereye geldi farkindayim.
    ama olaylar arasi baglantilari gorup genis perspektiften gormek zorundayiz. Yoksa hersey gittikce daha kotu bir hal alacak.
    Mesajınızın bazı yerlerine katılmasam da tuşlu telefonum olduğu için yazmak istedim. N81 şuan iphone'dan daha çok ilgi görüyor. Hani amaç ilgi çekmekse boşuna milyarlar vermeyin herkesde var zaten. :D

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    *N81 şuan iphone'dan daha çok ilgi görüyor. Hani amaç ilgi çekmekse boşuna milyarlar vermeyin herkesde var zaten. :D
    benim maddi kaygilarla alip kullandigim blackberry 9800 torch da oyle. konuyla ilgili tum dusunduklerimi ve fazlasini soylemisler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)