Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 250 abs

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar cbr 250 de abs var mıdır bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim. Hiç abs li cbr 250 rastlamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Yurt dışında var. Türkiyede yok. Ama istersen parçaları yurt dışından temin edip kendin takabilirsin. Hatta şimdi sen sorunca arayıp buldum. Tüm set 300$ çıkma parça olarak yurt dışından. Kargo ve vergisiyle beraber 1500TL gibi bir maliyeti olur. Ama ondan sonra motordan hiç düşmessin diyebilirim.

o zaman bcbr 250 yi de listeden silelim. halbuki 2015 modelininde tasarımı çok hoştu şanss. kaldık, Ninja 250 sl 2015 ve z250 ye bakalım hangisi ni alacaz. Tşkürler..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    cbr 250 de abs olmadığı 5 senedir biliniyor, niye listeye ekledin ki, ilk motorun mu ?

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 de abs olmadığı 5 senedir biliniyor, niye listeye ekledin ki, ilk motorun mu ?
    scooter kullanıyorum vitesli olarak ilk motor olacak aynen. gerçi abs li almalımıyım almamalımıyım onu da anlayamadım ya.
    birisi beyaz diyor, birisi beyaz olmaz o siyah tıkandım valla

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı burakozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter kullanıyorum vitesli olarak ilk motor olacak aynen. gerçi abs li almalımıyım almamalımıyım onu da anlayamadım ya.
    birisi beyaz diyor, birisi beyaz olmaz o siyah tıkandım valla
    Açıkçası artısıda var eksiside, absli ben bütçem olsa alırım ninja 300 de denedim çok güzel bir sistem. Ama yeni kasa cbrde alınmayacak gibi değil, abslide kimi zamanında durmuyor diye sıkıntı ediyor kimiside kaymıyor diye övünüyor durum böyle

Açıkçası artısıda var eksiside, absli ben bütçem olsa alırım ninja 300 de denedim çok güzel bir sistem. Ama yeni kasa cbrde alınmayacak gibi değil, abslide kimi zamanında durmuyor diye sıkıntı ediyor kimiside kaymıyor diye övünüyor durum böyle
    ben ilk kez vitesli kullanıcam ve tabikide acemiyim sizce Ninja 250 sl (abs), z250 sl (abs) modellerini mi önerirsiniz yoksa cbr 250 mi ?
    agrasiwe bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    ben ilk kez vitesli kullanıcam ve tabikide acemiyim sizce Ninja 250 sl (abs), z250 sl (abs) modellerini mi önerirsiniz yoksa cbr 250 mi ?
    Z250 çok beğendim sl250 de çok güzel sana kalmış yani hangini beğenirsen
    burakozen bunu beğendi.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Abim öncelikle selamlar saygılar Yorumunuzu okuyunca aklıma bişey geldi ve söylemek istiyorum. Üstünde duramadıktan sonra zamanında durup durmayacağına kanaat getirecek kadar yavaşlayacağını sanmıyorum.Direk düşer kitlenirse bence. O Yüzden ABS ile kaymayacağı için bence daha mantıklı.Şahsi düşüncem Budur.
    burakozen bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    14.000 e abs siz honda alacağıma abs li kawasaki yi tercih ederdim. Zira o abs seni parça masrafından da kurtaracak.
    Ege Anıl EFE ve burakozen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    tabiki absli öneririm, ama ilk kez motor kullanmicaksınız, vitesli ilk kez kullanacağınız için illaki vites ayarlarında acemilik çekeceksiniz ama fren durumlarında çok zorluk çekeceğinizi sanmıyorum, yıllarca abs siz küçük büyük motor kullandık hiç sıkıntı çekmedim, şimdiki yeni nesil frenler gayet yeterli. Lakin Kawalar ufaktır biraz, parçalarıda pahalıdır hondaya göre, ama fiyatı uygundu en sonki kura göre, ben size cbr tavsiye ederim ama sıfır değil 11,12 liraya temiz az kmde ikinci el olandan.

bu scooter le bi kaç kez düşeyazdım frenlerden dolayı kaydı. o yüzden kawasaki ye yöneldim aslında abs den dolayı. ikinci el almama nedenimde adamlar vuruyor kırıyor parçalıyor ve sıfırmış gibi satıyor yok vitesleri geçirirken yedi etti. sıfırından daha çok masraf çıkartıyorlar sonradan.
    kawasaki nin parçaları o kadar sıkıntılı mıdır ya ? honda parçaları ucuz onu biliyorum da kawasaki yedek parça hakkında hiç bir bilgim yok.. zaten sıfır olarak kawasaki honda dan daha ucuza denk geliyor. 4,620 Euro kawasaki 13,820 falan denk geliyor diğeri direk 14.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)