Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Seni Deviririm Bak! diyen GORİL [Videolu]

Motovento
    REKLAM ALANI
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Sürekli başıma gelen bir olay, bir yere kadar sessiz kalabiliyor insan...
    Bu kadar anlayışsız ve cahil insanların içinde motosiklet sürmeye çalışıyoruz Yazık.

Aramızda duyarlı arkadaşlar varsa şikayet edebilirsiniz.
    Plakası 38 UZ 860
    EYMEN İNŞAAT
    YER: Talas Yenidoğan SAAT: 13:30 - 14:00 arası
    Telefon numarası: 0352 231 3 888

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bu video ile savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin.
    DamienRice ve SUN bunu beğendiler.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Bak gece gece dellendim gece aslanım diyor ulan sen kimsin aslanım diyon sinirlerimi attırıyorlar yemin ederim istanbulda olsam kaç kişi komalık yapmıştım varya vermişler itin eline arabayı şirket aslanım diyor her sakal bırakan adam olmuyor o 4 teker kutuya bindinizmi güvende olmuyonuz bi tır biçse sizin gibi itleri varya için nasil rahatlar varya. Geçmiş olsun arkadaşım direk savcılığa ver yüzüde belli o uğraşşın aslanım diyen kapında abi diye ağlar bırak sürünsün köpek.
    DamienRice bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Yanlış anlama ancak, teknik açıdan adam senin sürüşünü riske edecek, seni tehlikeye sokacak hiçbir şey yapmamışken görmüyon mu ya demişsin. Adam da efelenmiş ki zaten ufaktan mafyatik özenti tipi var herifte. Belki de videodan öyle görünüyordur ancak aracın çıkışında seni rahatsız edecek bir sıkıntı yok. Sen oraya vardığında adam aracını çoktan gideceği istikamete çevirmiş ve senin geçebilmen için solunda yeterli boşluğu da sağlamış.

Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlama ancak, teknik açıdan adam senin sürüşünü riske edecek, seni tehlikeye sokacak hiçbir şey yapmamışken görmüyon mu ya demişsin. Adam da efelenmiş ki zaten ufaktan mafyatik özenti tipi var herifte. Belki de videodan öyle görünüyordur ancak aracın çıkışında seni rahatsız edecek bir sıkıntı yok. Sen oraya vardığında adam aracını çoktan gideceği istikamete çevirmiş ve senin geçebilmen için solunda yeterli boşluğu da sağlamış.
    evet video da yavaş çıkmış gibi aslında daha hızlıyım

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak gece gece dellendim gece aslanım diyor ulan sen kimsin aslanım diyon sinirlerimi attırıyorlar yemin ederim istanbulda olsam kaç kişi komalık yapmıştım varya vermişler itin eline arabayı şirket aslanım diyor her sakal bırakan adam olmuyor o 4 teker kutuya bindinizmi güvende olmuyonuz bi tır biçse sizin gibi itleri varya için nasil rahatlar varya. Geçmiş olsun arkadaşım direk savcılığa ver yüzüde belli o uğraşşın aslanım diyen kapında abi diye ağlar bırak sürünsün köpek.
    Böyle tiplerin yarısı arabasında silah bulunduruyor. Türkiyenin gerçeği bu. Bulaşsan çekecek silahını, kaskın, kıyafetin, boyun posun korumaz o durumda seni. Ben ideal olan yöntemi kullanıp hiç muhattap olmuyorum. Nasıl olsa anlamayacak, niye anlatasın ki?
    barodi, Memory42 ve SUN bunu beğendiler.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle tiplerin yarısı arabasında silah bulunduruyor. Türkiyenin gerçeği bu. Bulaşsan çekecek silahını, kaskın, kıyafetin, boyun posun korumaz o durumda seni. Ben ideal olan yöntemi kullanıp hiç muhattap olmuyorum. Nasıl olsa anlamayacak, niye anlatasın ki?
    kaza yapınca da biz suçlu durumda oluyoruz

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Adamın yaptığı büyük öküzlük ona sözüm yok ... Ama takip mesafen gayet yeterli ve aracın yola çıkacağını öngörüp biraz daha yavaşlayabilirdin . Gerçi yavaşlamasanda gayet normal bir durum olmuş . Aracın solundan devam edebilirdin .
    efendy06, Sokollu, mehmetenis ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza yapınca da biz suçlu durumda oluyoruz
    O konuda bakış açım farklı benim. Motosikletle kaza yaptıysan, şuçlunun önemi yok. O yüzden sen hep dikkatli olacaksın. Çünkü kaput falan tamir edilebiliyor ancak senin yahut benim kolum bacağım yerine konamıyor. Geçiş hakkı benim deyip çok arabanın üzerine sürdüm zamanında focusu. Kaza olsa suç karşıda, tampon far değişir, değişmiş olur. Karşıda ki de kavşak geçiş kurallarını öğrenir diye düşünürdüm. Şimdi geçiş üstünlüğüne bakmadan yol veriyorum genelde.
    mehmetenis ve Selçuk Keleş bunu beğendiler.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    arayıp eymen e söyleyeceğim kocaman kurumsal firma bu uslupta bir adamı nasıl işe alırlar insan kaynakları ne işe yarıyor bunların.
    DamienRice bunu beğendi.

MrNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Allahın hanzosu!Hayatında insan görmemiş insanlık görmemiş bir hanzo neymiş görmüyom alacan o vites kolunu müsait bi yerine 7 ceddine vites kolunun faydalarını anlatacaksınki birdaha böyleleri olmasın

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendini çok yüksek gören ama bi bok olmayan araba şoförlerinden

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    kimseyle tartışmaya girme trafikte videolarıma bakarsan bol küfürlü ama içten yani kendim duyabileceğim ve videoyu seyredenlerin duyacağı cinsten. et kaskın içinde küfürünü rahatla . aksi halde her adamla tartışmaya girersen daha öncede haberlerde duymuşsunuzdur trafikte kavga can aldı diye. hiç gerek yok hemen içten küfürü bas ve rahatla .
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Geçmiş olsun.. yola çıkacak araç görünce,çıkıntılık yapabileceği olasılığını dikkate almak gerek. Böyle çıkıntılık yapacaklar için, kendinizi riske etmeye değmez,yol hakkı bizim dahi olsa.. Hele böyle çıktıkları zamanda, görmüyor musun gibisinden , söylemlerde sürücüye bulunurken kontrol kaybedilebilir,üstelik lafda yiyebilir,yediğimiz lafla da kalabiliriz. Sakin olmakta fayda var..

Adamcık 3. snde yola çıkmaya niyetlenmiş, hatta 2 de olabilir, kameranın görüşünde değil.. Önünüzdeki aracın geçmesini zaten beklemiş,sizi o sırada görmüyor zaten bu herif.. Çünkü uzaktasınız,mesafe çok var , hızlı olduğunuzdan , adam aracın geçmesini beklerken, siz yetişmişsiniz olay yerine ok yaydan fırlamış bir kere .. üstelik motorlu olunca siz, "oo kamyon geçer ordan,geçer solumdan " diye de düşünen bir zihniyette olabilir bu adamcık Bende videoyu izleyince böyle yorumladım..

Geçmiş olsun
    mehmetenis, Memory42 ve efendy06 bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ben bir sıkıntı göremedim açıkcası.Hergün 10 larca kez denk gelinen bir durum.Hafız biraz fren yaparsın yoluna devam edersin üzme kendini yani.
    MotorKafa, dadaş-bb, efendy06 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    istanbulda yapılmayacak hareketler, kimin ne dingil olduğu belli olmaz bence ikili muhabbete girmeyin, zaten olayda riskli bi durum da göremedim.
    bunlar süt liman durumlar :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet video da yavaş çıkmış gibi aslında daha hızlıyım
    Sanırım hız göstergen çalışmıyor.

Bu tür olaylarda daha sakin olmak lazım. Neticede dubalarla ayrılmış bir yol ve dikkatli sürüş gerektiriyor. Sen de hızlı olmamalıydın.

Tabiki bu adamın yaptığını haklı çıkarmaz. Tali yoldan ana yola girmenin kuralları var. Bu kurallardan biride yolun boş olması gerektiğidir.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Arkadaşlar bir noktada haklısınız, bu yüksek risk gerektiren bir durum değil. Ama bu, tecrübeye göre de değişir. Kimi sürücü bu tür bir durumda 90km/h ile gitse durur, yavaşlar, denge bozulmaz, kimi sürücü 30km/h ile panikler. Bu noktada mesele bu adamın başka bir sürücüye altındaki araba denen metal yığınına güvenip "seni düşürürüm" tehdidinde bulunması. Bunun silahla "seni vururum" demekten bir farkı yok. Benzer örnekleri izlediğinizde biraz empati yapın. Sürüş becerilerini ve durumu eleştireceğinize "büyük resmi görün". Adam arkadaşı TEHDİT EDİYOR, gerisi boş...
    k_ayhn, barodi ve K4NuNi bunu beğendiler.

aramaya gerek yok o zaman

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    Sürücü çok heyecanlı, adamın riske değer bir hareketi video sonuna kadar yok. Kaldı ki dubalar ile tek şeride bölünmüş bir yolda halen neden arabanın solundan ve aynı hızda devam ediyor bu kısımda da kendini riske atıyor. Çok gereksiz aksiyon olmuş... Devirecek delikanlı zaten devirir hava gazı yapmış abi ama sen biraz heyecan yapmışsın sadece hepsi bu.
    mehmetenis ve sp83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)