Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Seni Deviririm Bak! diyen GORİL [Videolu]

Motovento
    REKLAM ALANI

Adamin kazaya sebebiyet verecek bi hatasi yok gibi goruyorum ben cok uzaksin zaten araca. fren yapabilirsin. o kadar uzaktan gelen araclarin gecmesini beklese yola cikamazki araba. he sergiledigi tavri dersen yanlis tabiikide

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Ne kadar haklı olursanız olun trafikte kimseyle münakaşaya girmeyin. Hangi birini terbiye edip, trafik kurallarını öğreteceksin ? Emin ol iki teker üzerinde ki herkesin başına geliyor ve herkes böyle insanlarla uğraşmak zorunda kalıyor.

mehmetenis ve hakanens bunu beğendiler.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürekli başıma gelen bir olay, bir yere kadar sessiz kalabiliyor insan...
    Bu kadar anlayışsız ve cahil insanların içinde motosiklet sürmeye çalışıyoruz Yazık.

Aramızda duyarlı arkadaşlar varsa şikayet edebilirsiniz.
    Plakası 38 UZ 860
    EYMEN İNŞAAT
    YER: Talas Yenidoğan SAAT: 13:30 - 14:00 arası
    Telefon numarası: 0352 231 3 888

https://www.youtube.com/watch?v=qBNz...ature=youtu.be
    Affedin ama bu videoda hiçbir tehlike göremedim. Siz böyle boş bir olaya bu kadar tepki veriyorsanız, kusura bakmayın ama bırakın motosikleti, otobüs kullanın
    abeciMotoru ve mehmetenis bunu beğendiler.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Yapmayın arkadaşlar, kaporta sizsiniz.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Şu olaya atarlanıyosan akşam trafiğinde seni çetin emeçte, dikmende, kızılayda falan hiç düşünemiyorum 5 metrede bir sağa sola laf yetiştirirsin heralde ben artık o kadar alıştım ki korna bile çalmıyorum hoplaya zıplaya gidiyorum nerde boşluk bulursam.
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu olaya atarlanıyosan akşam trafiğinde seni çetin emeçte, dikmende, kızılayda falan hiç düşünemiyorum 5 metrede bir sağa sola laf yetiştirirsin heralde ben artık o kadar alıştım ki korna bile çalmıyorum hoplaya zıplaya gidiyorum nerde boşluk bulursam.
    Aynı şekilde akşam trafiğinde İstanbul gibi bir metropolde ki ben motorla Ankara ya gittiğimde trafiği sakin gelmişti,
    Sefaköy yeni bosna küçükçekmece şirinevler,merter,mecidiyeköy,boğaz trafiği,bağdat caddesi vs vs vs...
    Böyleleri ile devamlı karşılaşıyoruz ama atarlanmıyoruz ne yapıyoruz herkes yoluna gidiyor

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    bu videoya ilk yorumu ben yapcaktım vazgeçmiştim neyse benimle aynı düşünceye sahip birçok arkadaşımız varmış
    konu sahibi arkadaş sana tavsiyem motosiklet kullanmayı bırak
    eger bu yaşadıklarına olay diyorsan daha yenisin ve çok acemisin diyebilirim
    ALLAH korusun karşına bi öküz çıkar al başa belayı
    lütfen beni yadırgama tamamiyle iyi niyetlerimle yazıyorum
    kazasız belasız

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Kazadan bir şekilde kaçabildiysen hiç sesini çıkarma usta. Yola devam et. Kimseye sataşmaya gelmez bu zamanda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Ben kaskın içinde şarkımı söyleye söyleye gidiyorum. Trafikteki yanlış yapan araçlarada kaskın içinde verip veriştiryorum. Kimse duymuyo ama mınamına şarkısını söylüyorum ayrıca
    Bir garip yolcu

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    arabayı gördüğünde frene basmasan gazı kapatsan bile kaza riski yok boşuna bir de azar işitmişsin

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    benim de yorumum bulunsun konuda bari gördüğüm kadarıyla olayda abartılacak çok şey yok bunlar (karşı tarafın yaptığı kuralsızlıklar ) normal şeyler olması lazım motora binen adam için

böyle videoları foruma koymak bu ara moda oldu hiç polemiğe girmeyeceksin haklı ve ölü (motor masrafı da dahil buna ) olmayacaksın ,trafikte bu tip şeyler için kavga edilmesine karşıyım çünkü kaç kere geliyor başımıza ha şunu da söyleyeyim araç yola çıktıktan sonra yanından basıp geçebilirsin öyle yanında durup görmüyon mu ya dediğinde seni deviririm aslınım dediğinde aynı şekilde karşılık verip (küfürle olabilir )arkasına geçeceksin durmazsa lafı yemiş olur sen rahatlarsın durursa arkasından kaldırıma çıkacaksın motora çarpmasın diye inip tekme ,yumruk ,kafa ,sopa ,bıçak allah ne verdiyse ve ne gerekiyorsa dalacaksın atar yaptınmı sonu gelecek ölümüne ,seni deviririm dedimi pısmayacaksın yoksa polemiğe hiç gerek yok ne dememizi bekliyorsun video ekliyerek (o gider bana yapılmış gibi sinir oldum resmen ) arayıp şirketi telefon yağmurunamı tutalım

bu tip olaylara sinir olan arkadaşlar lütfen motora binmesin bence
    mehmetenis bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bu videoları çeken arkadaş dayak yerken de video koyacak mı acaba ? 4 gözle bekliyorum

çok zorladım ne var bunda diye. Bir şey göremedim.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam yola çıktığında kamera açısına giren şerit çizgilerini saydım. Benim görebildiğim 4 tane var.
    Eğer şeritler kurallara uygun çekildiyse, aralarındaki boşluklarla beraber senin arabaya olan mesafen 60 metre civarı.
    60 metrelik mesafede hiç yavaşlamadığın halde adamın yanına geldiğinde adam yola girmiş gideceği yöne dönmüş oluyor.
    Üstüne üstlük bir de adam sağa çekilip sana yol vermiş.
    Gidip adama 'GÖRMÜYON MU YAA' dersen o da sana gereken cevabı o şekilde verir
    Ben de onu diyorum ya, motosiklet fren bile yapmamış ancak o boşlukta adam aracını gideceği istikamete çevirip tek şeritlik yolda sağa yanaşıp geçsin diye yol bile vermiş. Senin hesabının doğru olduğunu varsayarak, öyle bir yolda 60-70 metre uzaktaki her aracın geçmesini beklerse, yol tamamen boşalsın diye beklerse o adam o yola hiç çıkamaz.
    Ben sadece üslubu beğenmedim.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

https://www.youtube.com/watch?v=Wvwmihn-nZ0

kanalına girip videolarına göz attım burdada kaza geliyorum demiş resmen.

1-çok bozuk ve derin çukurlu bi yolda yüksek hızla gidiyosun.
    2-ucu görünmeyen viraja yüksek hızla girmissin
    3- hepsini geçtim 01:05 dkkda sağdaki kocaman uayarı levhasını es geçmişşsin.
    mehmetenis bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Süratin yavaş olduğu için adam yola çıkmış dikkat ettiysen adam seni görünce arabayı sağa yönlendirerek sana yol veriyor

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    duba koyulmus yola dememki bi calısma bişey var sollama yapma diye suc sende banada bagırsan bende sana aynı tepkiyi verirdim
    mehmetenis ve sp83 bunu beğendiler.

Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar haklı olursanız olun trafikte kimseyle münakaşaya girmeyin. Hangi birini terbiye edip, trafik kurallarını öğreteceksin ? Emin ol iki teker üzerinde ki herkesin başına geliyor ve herkes böyle insanlarla uğraşmak zorunda kalıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Ju-8ooXzByw
    Videodaki motosiklet sürücüsünün aldığı riskler de azımsanacak gibi değil: Duran fakat harekete müsait tek yönlü bir trafikte iki aracı sollamış, ardından araç sahibiyle tartışmak için üzerine gelen otobüsten son anda kaçmış. Bu tip durumlarda sakin olmak en iyisi. En azından iki yönlü bir yolsa beklememek lazım.

VESPERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 800 GS
    Tam 1 hanzo. Normal de silik, ezik olan karakterleri arabanın direksiyonuna geçince aslan'a dönüşüyor bu tiplerin. Bence münakaşaya girmeyin, amaçsız, eğitimsiz, araba sürmekten başka elinden hiçbirşey gelmeyen bu tipler anadolu'da çokça mevcut. Zarar gören siz olmayın, üç kuruş etmeyecek insanlar devirmesinler.

Kaldı ki trafik anlamında adamın pek bi suçu yok, sen sataşmak istiyormuşsun gibi geldi.

ferhatseyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 - Woskhod 175- Kawasaki er5
    Bu ve bunun gibi yaratıkların bu gezegende olmasının bilmediğimiz bir sebebi vardır mutlaka.. Hukmunden sual olmuyor işte. Allah bir sebeple can vermiş.. Benim gözümde evrende yer işgali, nefes israfı national geograpy wild uzmanlarının incelemesine müsait tipler.. Sabırlı ve dikkatli olmalı..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)