Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Aksesuarlar Bölümü Açılmıştır

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Sitemizin aksesuarlar bölümü açılmıştır.
    Bu bölümden kask,giyim (eldiven,mont vb),kamera,motosiklet aksesuarları hakkında bilgi alabilir,kullandığınız ürünler ile ilgili bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Keyifli forumlar

http://www.motosiklet.net/forum/aksesuarlar/
    Oldjack ve Thracian bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Güzel ve yararlı bölüm olmuş modum elinize sağlık

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    O bölüm yerine şu, siteye video foto yüklemeyi bi tıkla kolaylaştırsaydıniz daha makbule geçerdi. Talep arz ilişkisi sıfır ya. . . . . .
    Neden yapmadiklarini da anlamiyorum.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinize sağlık gerçekten doğru ve faydalı bir karar olmuş.Umarım artık kask ve koruyucu kıyafet ile ilgili başlık açacak arkadaşlar bir zahmet bir forum araması yaparak başlığı doğru yere açarlar karmaşa olmaz.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bölüm yerine şu, siteye video foto yüklemeyi bi tıkla kolaylaştırsaydıniz daha makbule geçerdi. Talep arz ilişkisi sıfır ya. . . . . .
    Neden yapmadiklarini da anlamiyorum.
    sitede fotorğaf ve video paylaşmak çok zor birşey değil. düşünün ki herkesin paylaştığı fotoğraf ve videolar site database inde saklansa büyük bir server kapasitesi gerekecek bunu da karşılamak kolay birşey değildir. sürekli reklam almak vs pop-up reklamlarından ne kadar tiksindiğimizi biliyorsunuz. en basitinden server giderlerini karşılamak için daha çok reklam demek daha fazla pop up veya iletiler arasında boşluklar demektir.
    motosiklet.net şu ana kadar gördüğüm en temiz forumlardan birisidir. her tıkladığınız konunun yanında 5 tane reklam sayfası açılmasını istemezsiniz sanırım
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitede fotorğaf ve video paylaşmak çok zor birşey değil. düşünün ki herkesin paylaştığı fotoğraf ve videolar site database inde saklansa büyük bir server kapasitesi gerekecek bunu da karşılamak kolay birşey değildir. sürekli reklam almak vs pop-up reklamlarından ne kadar tiksindiğimizi biliyorsunuz. en basitinden server giderlerini karşılamak için daha çok reklam demek daha fazla pop up veya iletiler arasında boşluklar demektir.
    motosiklet.net şu ana kadar gördüğüm en temiz forumlardan birisidir. her tıkladığınız konunun yanında 5 tane reklam sayfası açılmasını istemezsiniz sanırım
    google da bu kadar üst sırada yer alan bir site için server maleyeti çok problem olmayacaktır diye tahmin ediyorum.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    google da bu kadar üst sırada yer alan bir site için server maleyeti çok problem olmayacaktır diye tahmin ediyorum.
    ben forumun böyle temiz kalmasını tercih ederim açıkçası
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Açıkçası bende iki gündür düşünüyordum mesela mont,pantolon,eldiven,kask gibi temel ürünlerden sadece 1 ana konu altında paylaşımda bulunursak hem temizlik hem ilgi ve alaka büyük ölçüde değişecektir.

Onguard 8016 Beast nasıl sizce alınır mı ? yada kullanan var mı? hadi hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)