Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Hondaya gittim(fotolar akşama)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda benim gibi düşünen biriyle karşılaştım, ben ss'lere yaş sınırı gelsin dediğimde millet uuuu diye itiraz ediyodu ama maalesef gerçek bu insan 30 yaşından sonra daha bilinçleniyo ve hıza olan merakı dahada azalıyo o yüzden nerede basacak nerede sakin gidecek daha iyi kestiriyo, ss üstünde hayatını kaybeden arkadaşlarımızın çok büyük bir kısmı maalesef 30 yaş altı kullanıcılar, o yaşlarda bende öyleydim, atlayayım, zıplayayım, aralara gireyim, en önden çıkayım falan hep bunlar bana birşey olmaz ben işimi bilirim mantığıyla yapılmış deliliklerdi, Allah'a şükürler olsun ki beni korudu da birşey olmadı yoksa şimdiye çoktan benimde vefat haberimi okumuş olurdunuz burdan... 30 yaş altıysan ss'te bineceğin en yüksek cc ktm 390 olsun ya da cbf 500 gibi ss'e yakın ama daha kendini bilir bir motor olsun diyorum ben
    şu anlık zaten yakın planda benim için 250 cc üzerinde bir ss almak yok benimki sadece hayal ben ailemi 250cc ye zor ikna ettim 500cc 600cc gibi motosikletlere ölüm gözüyle bakarlar, dediğim gibi sadece hayal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    kubilay arkadasim. crf 250L yi ciddi ciddi dusun derim. hem boyunu kaldiracak hemde heybetli gozukeceksin yani siritmayacaksin. ayrica crf ile hafif arazi asfalt disi yollara girip motosiklet hakimiyetini olumlu yonde cok daha kolay gelistirebilirsin.anliyorum belki tarzin degil ama en az 10000 km bin olmadi kasinti arttimi 5000 i tamamla sonra yavas yavas yuksrlyukselt cc yi ilimli motorlarla dogru yukselt umarim kendini hazir hissettigin de istedigin motosikletin ustunde olursun. bu arada 24 yasina gelene kadar zaten yeni yasaya gore 35kw uzerinde motosiklete binemeyeceksin. yani onundeki 3 seneyi doya doya dolu dolu kendini gelistirerek doldur.hersey gonlunce olsun

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı kubilay1994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anlık zaten yakın planda benim için 250 cc üzerinde bir ss almak yok benimki sadece hayal ben ailemi 250cc ye zor ikna ettim 500cc 600cc gibi motosikletlere ölüm gözüyle bakarlar, dediğim gibi sadece hayal
    O zaman Kawasaki ninja 300'ü düşün derim, ben cbr'ı kullandım yamaha'yı kullanmadım bilmiyorum ama ninja çok başka bir motor, çoğu 600 cc motorda bile yok ondaki keyif ve rahatlık yok, ben 600 cc'den inip ninja'ya bindiğimde oh bee motor buymuş diyodum, tavsiye ederim hele ki yeni çıkan yeşil beyazlar müthiş yakışıklı olmuş, cbr'dan çok daha rahat ve konforlu eminim ki yamaha'danda konforludur, diğerlerine göre daha gösteşli oluşuda cabası

Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman Kawasaki ninja 300'ü düşün derim, ben cbr'ı kullandım yamaha'yı kullanmadım bilmiyorum ama ninja çok başka bir motor, çoğu 600 cc motorda bile yok ondaki keyif ve rahatlık yok, ben 600 cc'den inip ninja'ya bindiğimde oh bee motor buymuş diyodum, tavsiye ederim hele ki yeni çıkan yeşil beyazlar müthiş yakışıklı olmuş, cbr'dan çok daha rahat ve konforlu eminim ki yamaha'danda konforludur, diğerlerine göre daha gösteşli oluşuda cabası
    altın elbiseli adamı izledim şu anda 300 için oturuş pozisyonu açısındanda çok rahat olduğnu bahsediyor gidip kawasaki de bir incelemem lazım tavsiyeniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kubilay arkadasim. crf 250L yi ciddi ciddi dusun derim. hem boyunu kaldiracak hemde heybetli gozukeceksin yani siritmayacaksin. ayrica crf ile hafif arazi asfalt disi yollara girip motosiklet hakimiyetini olumlu yonde cok daha kolay gelistirebilirsin.anliyorum belki tarzin degil ama en az 10000 km bin olmadi kasinti arttimi 5000 i tamamla sonra yavas yavas yuksrlyukselt cc yi ilimli motorlarla dogru yukselt umarim kendini hazir hissettigin de istedigin motosikletin ustunde olursun. bu arada 24 yasina gelene kadar zaten yeni yasaya gore 35kw uzerinde motosiklete binemeyeceksin. yani onundeki 3 seneyi doya doya dolu dolu kendini gelistirerek doldur.hersey gonlunce olsun
    tavsiyeniz ve yorumunuz için çok teşkkür ederim ancak sanırım lifeisbike'ın dediği gibi ben ss e takmışım kafayı sanırım alıp bi pişman olacağım ypaacak birşey yok

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler