Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dominosta Çalışacagim Onerileriniz nelerdir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Tum herkese iyi aksamlar. Mobilden yaziyorum yazim hatalari icin ozur dilerim. Yaklasik 5 hafta sonra dominosta moto kurye olarak calismaya baslayacagim isim ayarlandi torpille( herseyde bi torpil var artik). Toplasaniz suan 10 km motosiklet tecrubem vardir ama arkadas bu hafta aliyor motor bekliyoruz 3 haftadir. En yakin arkadasim oldugu icin beraber kullaniriz diyor ve 5 hafta kadar sonraya kadar tecrube edinirim azicik. Ben motor ustunde hizdan biraz tirsiyorum 30 dk olayi hala mevcutmu acaba? cunku herseye alistim bi hiza alisamadim motorda Soruma cvp verip oneri veren herkese sevgiler saygilar tesekkurler..Tekeruniz Duz Bassin Insallah
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Yazık etme kendine

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    30 dk olayı her zaman mevcut , hiç gitmedi ki.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Arkadaşım çalıştı 30 dk olayı yalan, maaştan kesme diye bir olay yok lakin benzinini kontrol etmeyip de yolda kalırsan azar yiyorsun yine ilkinde maaşından kesmiyorlar. Zor bir tarafı yok, maaş + bahşiş çalışılıyor, bahşiş dediğim mesai saati içinde götürdüğün bütün pizzaların paraları mesai bitiminde şubeye teslim ediliyor. 9.90 tutan bir pizzadan aldığın 10 liranın kalanı gün sonunda cebine kalıyor. çok birikmesede bir günlük yemek parası çıkıyor.
    mterayes26 bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    her paket servis konusuna aynı şeyleri yazıyorum.tek bildiğim konu bu bari bir işe yarasın. forumda arama yaparsan aynı konudan bir sürü var. faydalı olabilir.
    ilk diyeceğim yavaş sür madalya vermiyorlar. şehir içinde 50 veya 70 basmanın sana vakit kazancı düşündüğünden az.
    kullandığın motoruna iyi davran. ayda bir bakımı olsa bile sağa çekiyor sola çekiyor vs gibi şikayetlerin kimsenin umurunda olmuyor. ne kadar temiz kullanırsan o kadar keyifli bir işin olur.

30 dk olayı çok kısa bölgelerde yoğun saatler hariç oluyor.kariyer meraklısı genç bir müdür baskı yapıyorsa pek umursama.

ortalama restoranların %80i motorcu arıyor sebebi bu paralara bu işin yapılmaması neden torpil ihtiyacı duydun bilemedim.

gıcık müşteri sinirini bozmasın sinirli motor sürmek iyi değil. devamlı müşteri ise gün gelir sigara ister gün gelir bol ketçap ister sen de gıcıkılığını yaparsın.

soğuk içecekleri ayrı götürürsen ( scooterın ortası veya koltuğun altı .) pizzalar genelde sıcak gider.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Dominos çalışılacak en son yer hele frencaisse ayvayı yedin , bende şuan dominos personeliyim . Cam yıkarsın kutu katlarsın wc yıkarsın paspas atarsın . 30 dk maaşından kesilse daha iti laf yiyeceğine türk insanı 30 dk açlıktan ölür ama trafiğin mına ....mana kızar , araçlara dikkat et sıkıstıracak . 3 ihtar iş çıkısıdır benim ihtar şimdiden 1 oldu ticari taksi ile tartıstım burnuna tekme attım , pnatolonlar dandık oldugu için yırtıldı şikayet vs dikkatlı ol

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dominosta çalışmak için neden torpil yaptırdın ki zaten sürekli eleman arıyorlar.Şimdi aramıyosa 15 gün içinde tekrar aramaya başlıyolar.
    MetinK., Ertugyigit ve mgora bunu beğendiler.

MrNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Beyler bursada kurye için iş arıyorum sizi tavsiyeleriniz neler peki dominosu sildik nerelerde çalışmalıyız ?

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı MrNobody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bursada kurye için iş arıyorum sizi tavsiyeleriniz neler peki dominosu sildik nerelerde çalışmalıyız ?
    Hepsi aynı , zevk almaya bak ;)
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Benim oturdugum yerde 4 tane moto kurye elemani var ve basvuru yapan cok kisi var bu yuzden yaptirdim torpil yoksa yaptirmazdim. Maaslari nasil onu hic konusmadik vardiya sistemi filen
    mterayes26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Çalışma saati biraz fazla bildiğim kadarıyla dominosta akşam tüm kuryeler aynı anda hesap veriyor ve hesabını vermek için boşuna başkalarını bekliyorsun birde dominos genelde motorları kiraliyor ve bu sebeple motora senden kaynaklı hasarları sen ödüyorsun maaşından dusuyorlar. Scoter kullanmakta bir sey yok trafiği öğren. Adresleri öğren zaten dominosta kocaman harita vardır her pakete çıkmadan önce haritaya bak zamanla caddelerin sokakların adını ezbere bilirsin. Kesinlikle adres bilgin azsa telefonunda kontör bulunsun müşteriyi ararsın. Şimdilik bu kadar aklına takılan soru varsa sor dominosta çalışmadım ama çoğu şeyini bilirim.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    sabah 10 açılış gece 2.5 kapanış haftalık devirli veya anlaşmalı mesai ben 11-7.5 çalışıyorum genelde . 950 tl maaş primler falan 1000 tl 25 krs paket bası bahsıs ama zevklı bir iş . Götürdüğün yer gönlü zenginse bahşiş verir yoksa 5 kurus için 25 krs alır .

motorlar kiralık arıza parasını benden kesecekse kıyamet kopar zaten vereceği 1000 tl para onu da geç hepsini masraf diye vergiye kitliyorlar

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    gidin bir iş makinası kursuna girin alın belgenizi de adam akıllı kazanin paranizi inanın o trafikten daha tehlikeli değil.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidin bir iş makinası kursuna girin alın belgenizi de adam akıllı kazanin paranizi inanın o trafikten daha tehlikeli değil.
    Sanırım belge olunca hemen iş bulunuyor , yoksa iş makinası kursunuz mu var . Kule vinci ve hiap var adamda yarın iş görüşmesine gidecek satış pazarlama
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)