Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yine bi sorunsal

Motovento
    REKLAM ALANI
    victors43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha Yok
    Meraba forum uyeleri sizden fikir almak istedim
    Nette taylandli bi arkadasin super light 200u cafe racer yaptigini gordum bende yaptiricam dedim bir iki kisi ile iletisime gectim bana superlight zaten guzel makina yuki yk250-4 skygo sg250 ramzey qm 250 den yapalim falan dediler yapım geregi surekli karar degistirmem sebebiyle sizden fikrinizi almak istedim sizce ortalama 2000 tlye yuki skygo falan var 1000 tl de hemen hemen cafe racer masraflari tutuyomus etti 3 bin tl sizce bu ise girmelimiyim girmemelimiyim fikir tavsiye ve onerilerinizi bekliyorum
    Şimdiden Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Burdaki yorumlardan sonra kafanda bir fikir oluşsada tekrar fikir değiştirmen mümkün olduğundan kısır bir döngü içerisinde kalacaksın. )

Hani derler ya "En kötü karar bile karasızlıktan iyidir"

Bence bu söze kulak verip netleşmelisin.

Baştan sona doğru karar veremiyorsun belki ama sonran başa doğru denemelisin. Cafe racer de karar kılmışsın bu kesin. Öncesinde de şekil ve şemal ile ilgili kafandakileri netleştir daha sonra bütçeni tekrar gözden geçir aşağı yukarı motosikletin de modeli belli olmuş olur.

Ha illaki bir öneri duymak istersen kafanı daha da karıştıracağını bile bile Jawa diyorum.

Gaea cavayı topla ve hem sağlam hem de güçlü bir motora sahip ol.

oluroyle ve oenaj bunu beğendiler.

Motosikleti
    Daha Yok
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaki yorumlardan sonra kafanda bir fikir oluşsada tekrar fikir değiştirmen mümkün olduğundan kısır bir döngü içerisinde kalacaksın. )

Hani derler ya "En kötü karar bile karasızlıktan iyidir"

Bence bu söze kulak verip netleşmelisin.

Baştan sona doğru karar veremiyorsun belki ama sonran başa doğru denemelisin. Cafe racer de karar kılmışsın bu kesin. Öncesinde de şekil ve şemal ile ilgili kafandakileri netleştir daha sonra bütçeni tekrar gözden geçir aşağı yukarı motosikletin de modeli belli olmuş olur.

Ha illaki bir öneri duymak istersen kafanı daha da karıştıracağını bile bile Jawa diyorum.

Gaea cavayı topla ve hem sağlam hem de güçlü bir motora sahip ol.

http://databikes.com/imgs/a/b/m/l/d/...1962_4_lgw.jpg
    Hocam tavsiye icin saolun ama jawa cok tipssiz yav ;)
    Ilk basda ninja alicam diyordum sonra ybr mi alsam tvs mi alsam sonra cafe racer cikti kisir dongunun icindeyim aklimda nasil bir tip var biliyorum sen olsan benim yerimde 3000 tl toplam maliyet ile yuki yk250-4 alip cafe racer yaptirip sekilli bir motor mu yapardin yoksa 5000 tly ybr falan mi alirdin?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı victors43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tavsiye icin saolun ama jawa cok tipssiz yav ;)
    Ilk basda ninja alicam diyordum sonra ybr mi alsam tvs mi alsam sonra cafe racer cikti kisir dongunun icindeyim aklimda nasil bir tip var biliyorum sen olsan benim yerimde 3000 tl toplam maliyet ile yuki yk250-4 alip cafe racer yaptirip sekilli bir motor mu yapardin yoksa 5000 tly ybr falan mi alirdin?
    Bu soru yanlış.

Düşünceler ve zevkler kişiden kişiye değişmeseydi robottan farkımız kalmadığı gibi her şeyin tek bir modeli olurdu.

Sen ss seviyorsan gidip endurocuya acaba ne alsam derse sana enduro diyecektir. Peki doğru olan senin enduro alman mı ?

Kısacası kalbinizden geçeni beyininizdekiler ile harmanlayıp harekete geçin derim ben.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Daha Yok
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu soru yanlış.

Düşünceler ve zevkler kişiden kişiye değişmeseydi robottan farkımız kalmadığı gibi her şeyin tek bir modeli olurdu.

Sen ss seviyorsan gidip endurocuya acaba ne alsam derse sana enduro diyecektir. Peki doğru olan senin enduro alman mı ?

Kısacası kalbinizden geçeni beyininizdekiler ile harmanlayıp harekete geçin derim ben.
    Tesekkurler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)