Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya Demre yolunun bilen varmı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial drift 125
    merhabalar hafta sonu artçı bir arkadaşımla beraber antalya'dan demreye gideceğiz mondial drift motosikletim ile yol hakkında bilgisi olan tavsiyesi olan birileri varmı yardım ederseniz çok sevinirim
    Mitoqondri bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Ne tür bir yardım istiyorsunuz
    Yetişbey bunu beğendi.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bence yol nasıldır yapı olarak düzgünmü yoksa çukur yama mıcır sürüşü etkileyen şeyler çok var mı bunları soruyor
    fazla virajlı mıdır yorar mı yormaz mı keyifli bir yolmudur yoksa bi cacık yok gidilmez bir yol mudur gibi gibi şeyler olsa gerek
    Mitoqondri ve Yetişbey bunu beğendiler.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam Finike'ye kadar gitmişliğim var.. Yalnız motosiklet ile değil araba ile gittim.. Yol hakkında bilgi vermek gerekirse bol virajlıdır, asfalt iyidir, tekirovadan sonra bölünmüş olan yol Kumluca'ya kadar tek şerit oluyor yer yer.. Yolda çamur vs. yoktur.. Güzel bir gezi olur sizin için..
    Yetişbey bunu beğendi.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Ozellikle finikeden sonra Bildiğin bol ve zevkli virajli gidiş gelisli, rampasi olmayan süper manzaralı temiz bir şehirlerarası devlet yolu. Pazar günleri dikkat. Racingciler yanından ummadığın anda yata yata geçiverir bu yönden seyir zevki acisindanda güzel bir guzergahtir. Antalya'dan Kumlucaya kadar nispeten rampalar olan duble ama zevkli bir yoldan gidersin Kumluca Fethiye düzlüğe 10 km tapa gaz gidersin. Kısaca tadını çıkar 125 falan farketmez birtek gece geç saatlere Olimpos Ulupınar taraflarında yani yüksek kesimlerde kalmamaya bak ciddi ısı farklılıkları var usursun
    Mitoqondri ve Yetişbey bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial drift 125
    hocam çok teşekkür ederim amacım yol hakkında bilgi sahibi olmak ufak bi kaza atlattım bide artçı olacağı için tedirgindim ama şuan rahatladım çok sağolun
    Mitoqondri bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)