Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çiftçiydi bir inat uğruna Chopper Bisiklet üretti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Adana'da çiftçilik yapıyordu 5 yıl önce karşılaştığı Amerikalı genç ile inatlaştı 'chopper' tarzı bisiklet üretmeye başladı. Adana'da çiftçilik yapan 50 yaşındaki Şemsettin Hoşgör, 5 yıl önce alışveriş yaparken karşılaştığı bisiklet kullanan Amerikalı bir gençle arasında geçen diyalog sonrası 'chopper' tarzı bisiklet üretmeye başladı. Hoşgör'ün ürettiği bisikletlere, yurt içi ve yurt dışından siparişler geliyor.

http://ekonomi.haber7.com/basari-hik...isiklet-uretti
    Carbondioxid ve Oguz K. bunu beğendiler.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Lamborghini küllerinden yeniden doğar ... tebrikler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim Mondial Hyena X'in de motorunu söküp pedal takıp böyle bişey yapayım diyorum. Malum sigortası muayenesi yok trafiğe çıkamıyorum motorlu olarak

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yapmış da kimseye satamamış. Yine basınımızdan inciler...

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Emeğine sağlık olsun da bu habere ben zerre kadar inanmadım.
    Bizim gariban çiftçimiz ana dili Türkçeyi bile çok iyi konuşamazken Amerikalı bisikletçiyi nerden bulmuşta bu kadar sohbet etmiş.
    Emek var çok yorum yapmak ta istemiyorum ama bisikletide bugün eli alet tutan herkes yapabileceği tarzda bir bisiklet.
    Son olarakta yurt dışından insanlar bu gariban çiftçimizi nasıl buldu da sipariş verdi de bu vatandaşımız onlara göndermekte güçlük çekti. Güçlüğü çekmesinden ziyade adam amerikadaki gümrük sistemini bile bilip Türkiyedeki ile mukayese bile etmiş

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Zaten bu memlekette kendi çabalarıyla bir şey icat edenlerin tümü dışarıdan binlerce sipariş almıştır ama üretime geçirecek parası olmadığından yapamıyordur. (bkz. Kendi kendine elektrik üreten cihaz)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)