Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Avrupanın insanı bi değişik işte herkez saygılı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu kazaya bile ses çıkarmamış adam.. bizimkilerde oto b*ka bağırır korna çalar küfür eder.. Allahın ezikleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Herkez değil, Herkes olacak.
    dyavol-77, dental_land, Berkto ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış anlamayın da o adam daha olayın şokunu atlatamadan video kesilmiş. Bu bi kaza falan değil öndeki aracın ya cinayete teşebbüsü ya da affedilemez bi hatası. Ve bunun avrupa insanıyla falan alakası yok. Eğer bu olaya tepki göstermeyecek kadar duyarsızsa gerçekten, varsın bizim insanımız anlayışsız olsun. Bu olayı anlayışla karşılamak aptallıktır. En medeni insan bile gider en azından derdin ne kardeşim öldürmeye mi çalışıyorsun diye sorar. Tabi videonun devamı olmadığı için bilemiyorum sonrasını

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

Bizim insanımızı kötüleyip avrupa insanını yüceltmek moda oldu. Eleştri tabi ki olmalı ama bir milleti bir milletten aşağı tutmak, rencide etmek için yanlış yol seçmişsin. Bunun doğru yolu vardır da demiyorum ama haklı hiç bir yanın yok kusura bakma
    [Turan], yaso2867, ccc67 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    mo tor özellikle ayna tarafında durup ben burdayım diyor. otomobil şöförü ise nezaketle son derece beğefendilikle geri gelip eziyor motorcu ise sıkıntı yok ahbap 8 canım daha var diyor. insan bir aşağı iner birşeyin varmı corç der ama nerde adam hiç iplememiş.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Adamın elinde video var plaka gözüküyor.. O bile olmasa plakayı not edip oradakilerden şahitlik yapmalarını isteyebilir.. Ancak biz cezasını kendimiz vermeyi seven insanlarız..Ama bu hareketi kamyoncu yapsa süt dökmüş kedi oluruz..

Kaldı ki adam acaba önde bir şey mi oldu diye bir baktı kafasına göre geri vitese takıp gelmez diye.. Ancak arabayı kullanan gerçekten sorunlu galiba.. Neyse adamın elinde video var plaka gözüküyor.. Adamın g.tünden kan alırlar orada bu video ile polisler..

Bizim milletimiz dünyanın en iyi milleti ki ne bir hırsızlık ne bir usulsüzlük olur.. Bugün gelen beyaz eşya servisi 12 tl lik parçayı 45 tl parça ücreti + 30 tl servis ücreti alarak taktı.. 12 lira bu parça deyince de çıkmadır o parça diye birde üste çıktı.. Çok iyi milletiz çok..
    hakikiteker ve kurufasulye bunu beğendiler.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı afu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayın da o adam daha olayın şokunu atlatamadan video kesilmiş. Bu bi kaza falan değil öndeki aracın ya cinayete teşebbüsü ya da affedilemez bi hatası. Ve bunun avrupa insanıyla falan alakası yok. Eğer bu olaya tepki göstermeyecek kadar duyarsızsa gerçekten, varsın bizim insanımız anlayışsız olsun. Bu olayı anlayışla karşılamak aptallıktır. En medeni insan bile gider en azından derdin ne kardeşim öldürmeye mi çalışıyorsun diye sorar. Tabi videonun devamı olmadığı için bilemiyorum sonrasını

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

Bizim insanımızı kötüleyip avrupa insanını yüceltmek moda oldu. Eleştri tabi ki olmalı ama bir milleti bir milletten aşağı tutmak, rencide etmek için yanlış yol seçmişsin. Bunun doğru yolu vardır da demiyorum ama haklı hiç bir yanın yok kusura bakma

Aynen katılıyorum
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın elinde video var plaka gözüküyor.. O bile olmasa plakayı not edip oradakilerden şahitlik yapmalarını isteyebilir.. Ancak biz cezasını kendimiz vermeyi seven insanlarız..Ama bu hareketi kamyoncu yapsa süt dökmüş kedi oluruz..

Kaldı ki adam acaba önde bir şey mi oldu diye bir baktı kafasına göre geri vitese takıp gelmez diye.. Ancak arabayı kullanan gerçekten sorunlu galiba.. Neyse adamın elinde video var plaka gözüküyor.. Adamın g.tünden kan alırlar orada bu video ile polisler..

Bizim milletimiz dünyanın en iyi milleti ki ne bir hırsızlık ne bir usulsüzlük olur.. Bugün gelen beyaz eşya servisi 12 tl lik parçayı 45 tl parça ücreti + 30 tl servis ücreti alarak taktı.. 12 lira bu parça deyince de çıkmadır o parça diye birde üste çıktı.. Çok iyi milletiz çok..
    Ben de buna katılıyorum.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    valla abi ben de anlamıyorum bu adamları, gavur özentisi midir, Avrupa yalakası mıdır nedir bunlar.

son derece kibar ve saygılı, haksıza en yakınımız olsa bile haksız demeyi bilen, son derece ahlaklı, bizden olmayanlara karşı yüksek hoşgörü sahibi, üstümüze vazife olmayan başkasının işine, ahlakına, düşünüşüne kesinlikle karışmayan insanlarız biz oysa ki.
    umuttuna ve yusufozugenc bunu beğendiler.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    o değilde asfalt çok güzel .

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Orası İngiltere ve motor öndeki otomobil sürücüsünün kör noktasında arkadaşlar.
    Elbette o yolda bu manevrayı yaparken arkasına dönüp bakması gerekiyor, büyük hata, ucuz atlatılmış.
    Bu arada motosikletin yapması gereken aracın soluna değil sağına yanaşık durmasıydı, (otomobil sürücüsü sağda olduğu için) böylece aynaya baktıysa otomobil sürücüsü görme şansı olurdu.
    nothinglose bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Kusura bakma ama geri geri gelip benim düşürecek güzelim motoru çizdirecek bende birşey olmamış gibi yoluma devam edecem sen durma it gibi çalış o motoru almak için gelsin herif seni bile bile düşürsün yok öyle bir dünya

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama geri geri gelip benim düşürecek güzelim motoru çizdirecek bende birşey olmamış gibi yoluma devam edecem sen durma it gibi çalış o motoru almak için gelsin herif seni bile bile düşürsün yok öyle bir dünya
    Adamlar birkaç maaşla alıyor. O yüzden tepki göstermemiş olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)