Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

500 tlye alinabilecek deri mont önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    500liraya deri mont varmi varsa onerirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Bende 250 liraya arıyorum ama en uygun motomax da buluyorum 4riders diye bir marka. Oradan alacam sanırım.
    Bir garip yolcu

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu2204

Derisi çok kaliteli kalın ağır mı ağır bir ceket yani harbiden deri ceket ama dirsek korumaları bileğe doğru kayıyor her sürüşten önce yukarı doğru itmeniz gerek bunun haricinde başka bir eksi yönünü hatırlamıyorum.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu2204

Derisi çok kaliteli kalın ağır mı ağır bir ceket yani harbiden deri ceket ama dirsek korumaları bileğe doğru kayıyor her sürüşten önce yukarı doğru itmeniz gerek bunun haricinde başka bir eksi yönünü hatırlamıyorum.
    benim şu an kullandığım tekstil cekette de en büyük sıkıntım korumaların kayması.
    gerçekten çok rahatsız ediyor, sürüş esnasında kayması daha çok rahatsız ediyo

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Arabayı geçtim , bu ülke deri konusunda altyapısı olan bir ülke bir tane babayiğit çıksa motosiklet montu üretse, neden çıkmıyor şöyle 20-30 kişi toplansak bir kişide olayı organize etse bir ürün çıkmaz mı ortaya.
    Deri eldivende ekleyebiliriz çantaya.
    Fantazi yapmıyorum sonuçta kazan kazan bir düşünce , üreten kazanır , işi organize edende kazansın , bizde daha uygun fiyatlı iyi bir ürün alalım.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabayı geçtim , bu ülke deri konusunda altyapısı olan bir ülke bir tane babayiğit çıksa motosiklet montu üretse, neden çıkmıyor şöyle 20-30 kişi toplansak bir kişide olayı organize etse bir ürün çıkmaz mı ortaya.
    Fantazi yapmıyorum sonuçta kazan kazan bir düşünce , üreten kazanır , işi organize edende kazansın , bizde daha uygun fiyatlı iyi bir ürün alalım.
    Hocam bence o işten önce ülkemize motorub öcü olmadığını, her bineninde serseri ipsiz sapsız insanlar olmadığını öğretebilirsek bence sizin projeniz gibi coğu projeyi gerçekleştirebiliriz

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede yerli üretimin cezalandırıldığını bilmiyor musunuz ? Ithal edip birileri vergilerle ihalelerle ceplerini doldururken bu topraklardan yerli üretim çok beklemeyin.
    essegesse bunu beğendi.

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    motomaxın bi kampaynasından kushitani almıştım ben geçen sene normalde 700 800 tl civarında olan montu çok uyguna almışım ama tam olarak kaça aldım hatırlamıyorum. siz de kampanya kovalamalısınız bence. son kalan montları falan çok uyguna veriyorlar

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Üretenin veya kanunlara uyanın cezalandırılması konusunda malesef haklısınız ama yinede yapılabilir en azından bu ürünlerde sağlam bir marj var , deri sektörü bu alandan habersiz , illa birinin ilgisini çekebiliriz gibi geliyor bana.Zor olduğunun farkındayım , hele imalatın zorluklarını biliyorum ama sonuçta mevcutun geliştirilmesini istiyoruz.Yeniden bir üretim değil , deri sektörü için çocuk oyuncağı.

Hocam bence o işten önce ülkemize motorub öcü olmadığını, her bineninde serseri ipsiz sapsız insanlar olmadığını öğretebilirsek bence sizin projeniz gibi coğu projeyi gerçekleştirebiliriz
    Bu ülkede yerli üretimin cezalandırıldığını bilmiyor musunuz ? Ithal edip birileri vergilerle ihalelerle ceplerini doldururken bu topraklardan yerli üretim çok beklemeyin.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    bende baya arastırdım motoin'e bile baktım iconun yarı tekstil yarı derisi var iyi fakat büyük ihtimal prohel colombia alırım

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Ben bunu aldım çok güzel mont. fakat kampanyadan aldığım için ve ilk defa aldığım için bana eski üretim verdiler. çok dikkatli bakmamıştım alırken aldıktan 2 hafta sonra fark ettim. arkada beyazda hafiften sararma var. deri kalitesi çok güzel, koruma bakımından üstün. konfor bakımından çok iyi diyemem. mevsimlik fakat yazın zorlar.
    birde, derisi yumuşadı gibi hissettim güneşte.

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu3113

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ucuz tekstil mont var:
    Bende var gayet iyi sayılır:
    rüzgar almıyor, su almıyor, hareket halindeyken terletmiyor, astarı çıkabilir, korumaları iyi EN1621-1

http://www.hepsiburada.com/liste/prosev-touring-motosiklet-mont-siyah/productDetails.aspx?productId=otfe47495&categoryId =20029251
    http://www.hepsiburada.com/liste/prosev-touring-motosiklet-mont-kirmizi-siyah/productDetails.aspx?productId=otfe47504&categoryId =20029251

http://www.hepsiburada.com/liste/prosev-yazlik-fileli-motosiklet-mont-ic-astarli-gri/productDetails.aspx?productId=otfe47852&categoryId =20029251

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Dostum az önce sitede gördüm de deri sanırım bu deri yazıyor yani gidip göremedimde, arayıp konuşabilirsin benim bile kafama yattı. Fiyatı yeteri kadar uygun ama internette bunun farklı sürümünü filan bulamadım acaba eski montlarımı bu fiyattan satıyorlar insan kuşkulanıyor. Ama yinede bi ara sor araştır filan iyi yani benimde durumum olursa gidip bakıcam bi.

BURADAN TIKLAYAK ULAŞABAİLİRSİN.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum az önce sitede gördüm de deri sanırım bu deri yazıyor yani gidip göremedimde, arayıp konuşabilirsin benim bile kafama yattı. Fiyatı yeteri kadar uygun ama internette bunun farklı sürümünü filan bulamadım acaba eski montlarımı bu fiyattan satıyorlar insan kuşkulanıyor. Ama yinede bi ara sor araştır filan iyi yani benimde durumum olursa gidip bakıcam bi.

BURADAN TIKLAYAK ULAŞABAİLİRSİN.

Bu mont çok büyük olasılıkla çalıntı ya da çakma. Koruma ekipmanlarında asla ikinci el almam , hayatla kumar oynamak resmen.

Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    Sizin bedeninizi bilmiyorum ama yardımcı olmak anlamında şöyle bir ilan mevcut uygunsa sizin için değerlendirebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...05561570/detay

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mont çok büyük olasılıkla çalıntı ya da çakma. Koruma ekipmanlarında asla ikinci el almam , hayatla kumar oynamak resmen.
    Valla bende şaşırdım. İşin garip yönü bir sürü YAMAHA ve aynı bu şekil DAİNESSE mont satıyorlar.
    Benim aklıma gelen bir konu vardı;" Dıdısının dıdısı bir yerden %50 oranlı ucuzlukla mont getiriyormuş aynı kaliteymiş herşeyi aynıymış," bir konuda böyle görmüştüm arkadaş söylemişti dedim acaba bu bahsi geçen dıdısının dıdısı bumu oluyor

Motosikleti
    henüz yok
    Boyum 180 kilo 90 m beden olmaz bana ama gunluk hayatta deri montumun bedeni L ama bazi yerlerdeki motosiklet montlari icin sana xl olur dediler anlayamadım

fehmizcan107 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Anastasia(2010 YAMAHA YBR 125 ESD);MONDIAL 151 RS
    hudson derinin montları güzel.Derisini kullanmadım ama tekstil ceketini 5-6 yıldır kullanıyorum hala yeni gibi.Üstelik 3-5 küçük bir de 80 km hızla düşme yaşadım bu montla,başarılıydı.Bir değerlendir bence hudson seçeneğini.Eldiven de almıştım oradan onlar da gayet kaliteli çıktı.Fiyatları da yüksek değil

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende şaşırdım. İşin garip yönü bir sürü YAMAHA ve aynı bu şekil DAİNESSE mont satıyorlar.
    Benim aklıma gelen bir konu vardı;" Dıdısının dıdısı bir yerden %50 oranlı ucuzlukla mont getiriyormuş aynı kaliteymiş herşeyi aynıymış," bir konuda böyle görmüştüm arkadaş söylemişti dedim acaba bu bahsi geçen dıdısının dıdısı bumu oluyor
    Valla ben güvenip alamam koruma bu , şakası çakması olmaz kaldırmaz.

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunu aldım çok güzel mont. fakat kampanyadan aldığım için ve ilk defa aldığım için bana eski üretim verdiler. çok dikkatli bakmamıştım alırken aldıktan 2 hafta sonra fark ettim. arkada beyazda hafiften sararma var. deri kalitesi çok güzel, koruma bakımından üstün. konfor bakımından çok iyi diyemem. mevsimlik fakat yazın zorlar.
    birde, derisi yumuşadı gibi hissettim güneşte.

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu3113
    Arkadaşa tamamen katılıyorum ben de bu monta sahibim 4riders yok çin malı sökülür falan denemeden kullanmadan saçma sapan şeyler söyleyenlere aldırış etme aldım İzmir'de kullanıyorum memnunum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)