Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Soz zamlardan sonra motora ruyamızda bınecegız galıba :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Fuarda SYM GTS 250 scooterı ınceledım ve bayagı hosuma gııtı.Bırde dıger markalara bakıp kıyaslayım dedım.Fuardakı fıyatı 6400 YTL ıdı.OTV zammını yedı 7150 YTL oldu.Bırde dolar arttı sımdıkı fıyatı 7680 YTL.Yanı ıkı ayda 1280 YTL zam geldı.Bız nasıl alıcaz kı bu motorları...
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    malesef motorcu camiası olarak bu konularda sessiz kaldığımız sürece daha çok zam bindirirler üstümüze (özellikle ÖTV,diğer konuya bişey yapamayız zati)
    ne demişler ağlamayana emzik yok....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    abi dogru alıcının da satanında yapacagı bişe yok hep bu devlet yüzünden...

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Valla dostum sana katılıyorum. CBR125 alıcaktım bayiye gittim herşey ok. kredi çekmeye gidiyoruz babamla yolda aramızda geçen diyalog şu;

-Ne kredisi çekicen;
    -Tüketici
    -Faiz oranı ne 1,35
    -s. ordan ulan hiç kafa yok sende... taşıt'ın ne kadar
    -1,25 ama %80'ini veriyor...
    -iyi biriktir o zaman

Tam parayı biriktirdim Ayın 10'unda maaşı alınca tamamlanacak. Dolar arttı.....
    ulan hadi az kaldı dedim... Bu sefer krediler arttı 1,75 oldu..

HÜKUMET Bİ YANDAN, BABAM Bİ YANDAN, BORSA Bİ YANDAN.....
    Okan ACAR

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün cbf 250 için el sıkıştık liste fiyatı 7088 ytl ben anahtar teslim 7100 e anlaştım hatta yanında bide bellik aldım ...hondada değişen bir fiyat yok şu an ama dolar böle giderse mutlaka fiyata yansır ..1350 lerden +1500 e çıktı %10 luk artışı sineye çekmezler zaten ötv yi süsbanse etmeye çalıştılar BMW hariç ..
    bu insanlarda ticaret yapıyo elbet para kazanacaklar ...bence acele etmekte fayda var
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    borsadan ayvayı okkalı bi şekilde yiyince aynen oldu bizim durumda ..zaten sitede de bu duruma isyan ..bende bu süreçte kendimde olan değişiklikleri fark etmeye başladım mesela motor uğruna delirilirmi ..ahh evet delirmeye başlıyorum galiba işte burada da kanırı:motoru ancak rüyasında görecekler tıklasın

barışcım hayırlı olsun motorun.. başlık açtınmı bilmiyorum ama ilk hayırlayan ben oldum galiba..Allah kazsız belasız kullnamak nasib etsin.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    barışcım hayırlı olsun motorun.. başlık açtınmı bilmiyorum ama ilk hayırlayan ben oldum galiba..Allah kazsız belasız kullnamak nasib etsin.
    Açmazmıyım ..

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14568
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler