Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOR ALIYORUM NEREYE KOYUCAM ?

Motovento
    REKLAM ALANI

yaklaşık 1 yıldır motor almak için para biriktiriyorum sonunda bu hafta mondial driff alıcam 2.el fakat cevremde yakın hiçbir otopark yok motordan bana geriye kalan sigorta noter hariç 100 150 tl oturduğum semt sokak pis bir yer tavsiyelerinizi bekliyorum

( bu arada soran olur full ekipmanım ve ehliyetim var )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    apartmanın yakınına güzel bağlanacak bir yere kaliteli bir kilit disk kilidi ve alarm taktırarak bırakabilirsin.
    esnaf taksi durağı dürümcü gibi gece çalışan yerler varsa samimi olmaya çalış motorun biraz daha göz önünde olur.

belalı pis semtlerin insanları genelde kendi mahallelerinde hırsızlığa izin vermezler. bu hem semt kültürü hem de mahalleye polisin ayağının alışmasını istememeleri ile alakalı bir durum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu mondi driftler için özel otopark açarlar zaten yakında.

ucuz hocam 2000 tlye 2013 model motor alıyoruz.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Mümkünse ışık veya kamera altı, brandayla saklayıp işkillendiğinde görebileceğin bir yere kilit ve yine mümkünse alarmla beraber park etmeni öneririm. Ben ağaca bağlıyorum ne kadar mantıklı tartışılır ama onu çalmak için 3m ağacı kesecekse biri, bulurum ben onu... Kendi paramızla aldığımız şeyi bir anda götürememeleri en büyük temennim.

Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkünse ışık veya kamera altı, brandayla saklayıp işkillendiğinde görebileceğin bir yere kilit ve yine mümkünse alarmla beraber park etmeni öneririm. Ben ağaca bağlıyorum ne kadar mantıklı tartışılır ama onu çalmak için 3m ağacı kesecekse biri, bulurum ben onu... Kendi paramızla aldığımız şeyi bir anda götürememeleri en büyük temennim.
    3m ağacı neden kessinler hocam kilidi keserler.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Garaj yoksa sabit bir yere bağla ama sağlam bir kilitle bağla. Hemde alarmlı kilit kullan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

O sabit yere bağlarkende mümkünse elektrik direği gibi kalın olan metallere bağla. Kilidi olabildiğince uzun seç. Mesela 2 metrelik bir kilit al
    Bir garip yolcu

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://youtu.be/pURkdhWj8Io
    Hayırlı uğurlu olsun üye değildim ama sırf bu cevap için üye oldum istanbulda yaşıyorum, yeni kullanıcıyım. Selamlar, saygılar.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3m ağacı neden kessinler hocam kilidi keserler.
    Ağaç çok kalın değil, söylemeyi unutmuşum. Kilide nazaran kesmek daha kolay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)