Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce 30.000 km'de CBR alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Sizlerin görüşünü almak istedim link: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08953744/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    70,000 devirmiş cbrler var. cbr çok sağlam motordur alınır.
    nemesis-83 bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    başlığı açarken 125 olarak belirtseydin daha iyi olurdu .
    alınır mı alınmaz mı mevzusunda ben almazdım .

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    o paraya cok guzel sifir motor var. Amac sadece sekil ise biraz daha para biriktir az km yada sifir al derim. Haa amac sekil degilse o parayla sifir YBR al derim.

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlığı açarken 125 olarak belirtseydin daha iyi olurdu .
    alınır mı alınmaz mı mevzusunda ben almazdım .
    125 diye belirtirsem okunma ve cevap sayısının düşeceğini düşündüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Cevaplar için teşekkürler.
    motorcu48 ve Enes Bakır bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı Atakan121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehuehuehueh yani gazeteci başlığı diyorsun

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akrabam 18.000 km de 2012 modeli 5.200 TL ye almıştı,,,
    Fiyatı fazla,,,

CKRRENTABIKE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000 RR
    2011 Model bir honda ve 29.000 de neden alinmasin ? Duzgun kullanmistir hor kullanmamistir belkide. Km si aman aman bir km değil. ben ne motosikletler aldim 30 35 bin km 600 luk 1000 lik sahsi olarak bindim hemde ciğerli motosikletlerdi kullananlar temiz kullanmis bakmis. Kismet isidir bu. Vaktin varsa git bak servise göster. Butcen o fiyati kaldiriyorsa servise baktirman en mantiklisi
    nemesis-83 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    aynı motorun bende 18,000 de olanı vardı. o haliyle 5,400 TL ye aldım. motosiklet banamısın demedi. üstünde 7-8 bin km yaptım. 6000 ya sattım 26,000km ye gelirken. harika motosiklet. görünümü güzel aynı zamanda özel serisi.
    nemesis-83 bunu beğendi.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Bitane ilan var adam 400bin falan yapmış 2005model

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    15 bindeki 2013 modeli 6700 e ben saatım 1000 lira daha koy daha az km li temiz al hocam

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    ben 56000 de fazer aldım alınır, paşa paşa da binilir, maalesef ülkemizde 30000 üstü motorlarda ölü algısı var, ama maalesef öyle bişey yok.
    nemesis-83 bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    adam retricalı fotoğrafını koymuş motor mu satıo fotomodellik mi yapıyor anlamadım pek

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2011 model 29 binde 5.500 tl çoook

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Atakan121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Cevaplar için teşekkürler.
    Dürüstlük de güzel

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Ben Olsam Almazdım. Fiyat Fazla

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alırdım almazdım diye görüş belirtmekten ziyade, ülkemizde çoğu motosiklet sürücüsü maalesef motorlarına bakmıyorlar.

Ondan sonra da piyasa daha 30.000'e gelmeden bitmiş motorlarla doluyor. İnsanımızdaki "Yüksek kilometre yapmış motor alınır mı?" kaygısı bundandır ve bence hiç de haksız değiller.

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Almayın aldırmayın.. Ben 1 kere aldım bir daha almam... Son yapılan zamlar.. Çok övülen sözde servis ağı o güvenilir dediğimiz servisin ilgisizliği baştan savma işleri.. Garanti kapsamında olan motoru elinden geldiğince garanti kapsamı bitene kadar sorunu çözmeden idare eden garanti bittikten sonra müşterisini öpen hemde alt dudaktan bir firma görmedim.. Honda merkezde konudan motordan anlamayan karşınıza çıkan operatörden vs.. Benim için honda bitmiştir..

Diyeceksiniz ki bende rr var crossrunner var goldwing var bakıyorlar yada şu servis şu ustaya yıllardır giderim memnunum.. Olabilir.. Ama ben görmedim.. Bana denk gelmedi..

Balata değişimi yaparken dışarı çıkan pistonu temizlemeyip içeri yarım ittiren ve öylece yeni balatayı takan honda artı mı desem?

1 saat 20dk süren bakım süresine faturada 2 saat yazan, servise gitmeden önce yıkanan motorun zinciri yağlı deyip yağlama yapmayan,eksantirik zinciri eksantirik milinde ve milin çevirdiği subap piyanolarından gelen sese garantide olduğu için artınca yine gel diyen esengül mü desem?

Pazarbaşına hiç girmiyorum bile..

Anes motorun satış kısmında müşteriyi hakir gören küçümseyen adamı mı desem?

Belki cidden düzgün servis yada usta vardır ama maalesef bana denk gelmedi...

Keza tek honda değil kawasaki yamaha suzuki de de pek bir fark yok.. Belli bi sistem oturtmuşlar ve bu böyle gider kafasındalar.. Tek tek gerekli yerlere topluca şikayet etmedikçe rahatsız olduğumuzu belirtmedikçe bu düzen böyle gider..

Böyle servisler varken motosiklet kullanıcılarının yeteri teknik bilgi saha araştırma ve becerisi olmayınca (motoru ısıtmadan gidip lastik havasını fazla basan sürekli redline giden bakımlarını zamanında yaptırmayan) olan bi kusuru da kapatıp çaktırmadan iteleme yapan yapmaya çalışan bir millet olunca biz tabi durum böyle maalesef..

Dipnot: cimri, pinti yada huysuz bir insan değilim insanlar da kazansın tabi herkes para kazanmak için birşeyler yapıyor ama kaz gibi yolmaya çalışıp verdiğim paranın karşılığını almayınca çok zoruma gidiyor..

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Merhaba bende cbr piyasasını takip ediyorum uzun süredir.Yeni sıfır km repsollar geldi sınırlı sayıda sanırım.Bütçenizi zorlarsanız satarken kâr edeceğinize emin olabilirsiniz.Çok güzel duruyor varya içim gidiyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08709752/detay

Cevaplar için hepinize teşekkür ederim. Telefonla aradım. Motorun vergi borcu falan varmış. Vize yok. Zincir kopuk. Askere gittiği için satıyormuş. Bu bilgilerden sonra iyi bakıldığı söylenemez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler