Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM duke 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sorunsuz makina olsa çok güzel alet aslında çok eğlenceli çok dinamik bir motor ama insan o para verdikten sonra başım ağrıcaksa uzak durayım diyor ama bu iş bence biraz şanş işi bence alırsın 50bin sorun çıkartmaz alırsın noterden çıkarken sorun çıkartır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2017 Duke 250 Abs lansman fiyatı mı 18.999 yoksa sabit fiyat mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı mrkcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 Duke 250 Abs lansman fiyatı mı 18.999 yoksa sabit fiyat mı ?
    Çüşşşş yavaş olsun

Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çüşşşş yavaş olsun
    Valla bayiler bu fiyatı veriyolar

Çüşşşş yavaş olsun
    Anlamadığım mt25 18000 abs siz neden bu pahalı gelmiyorda ktm geliyor diğer motosiklet markalarının fiyatlarına da bir bakın bajaj dominar 18 bin.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı miracle1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım mt25 18000 abs siz neden bu pahalı gelmiyorda ktm geliyor diğer motosiklet markalarının fiyatlarına da bir bakın bajaj dominar 18 bin.
    forum ktm düşmanı dolu, sen bilmiyon galiba

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yanlış anlama da çoğu konularda boş boş yorumlarını görüyorum . Bana kalırsa ktm fanboyusun sen
    Pistonlar bunu beğendi.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşünen varsa iki gün önce Bursa bayisinde 2016 sıfır makine 250ABS 16999 TLydi. Kapalı garajım olsa bugün alırım fakat yağmur kar yazık olmasın dedim. Rakiplerine bakıyorum z250 sl dışında alıncak motor yok bence fiyatlara bakınca..

İlgilenenlere duyurulur!

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünen varsa iki gün önce Bursa bayisinde 2016 sıfır makine 250ABS 16999 TLydi. Kapalı garajım olsa bugün alırım fakat yağmur kar yazık olmasın dedim. Rakiplerine bakıyorum z250 sl dışında alıncak motor yok bence fiyatlara bakınca..

İlgilenenlere duyurulur!
    Absli Z250SL in fiyatı nedir bilginiz var mı ?

Alıntı flowerhorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Absli Z250SL in fiyatı nedir bilginiz var mı ?
    Samimi olrak söylüyorum net bilgim yok, yanılmıyorsam 4400 euro olması lazımdı geçen yıldan bildiğim.17250 fln yapıyor herhalde..Abs'siz ise 4200 euro idi.Hala aynı fiyattadır euro ile satıldığından diye düşündüm.O da alınabilir dedim o yüzden.. Aydınlatırsanız sevinirim, dediğim gibi garaj sorunu sebebiyle düşünmüyorum, haftasonu oraya yolum düşmüştü..Bana makul geldi rakam şu piyasada..

Samimi olrak söylüyorum net bilgim yok, yanılmıyorsam 4400 euro olması lazımdı geçen yıldan bildiğim.17250 fln yapıyor herhalde..Abs'siz ise 4200 euro idi.Hala aynı fiyattadır euro ile satıldığından diye düşündüm.O da alınabilir dedim o yüzden.. Aydınlatırsanız sevinirim, dediğim gibi garaj sorunu sebebiyle düşünmüyorum, haftasonu oraya yolum düşmüştü..Bana makul geldi rakam şu piyasada..
    Valla kafam çok karışık . Bir yandan çift silindir almak istiyorum diğer yandan fiyatlar malum 22-23 bin tl z300ler

Valla kafam çok karışık . Bir yandan çift silindir almak istiyorum diğer yandan fiyatlar malum 22-23 bin tl z300ler
    Ay şeyleri düşündüm bende sonunda gittim 2017 yeni dizayn duke 250 aldım pazarlık yapın indirim olabiliyor capcanlı motor yüksek tork ekonomik ötesi tüketim ve gerçekten muhteşem tasarım acaba dedirtmeyecek emin olun bir başka bilgide seramik alaşım motor iyi kullanımla ömürlük bir dayanıklılıkta bu pek dile getirilmemiş ama ktm seramik teknolojisi ile yapıyor motorları.

Ay şeyleri düşündüm bende sonunda gittim 2017 yeni dizayn duke 250 aldım pazarlık yapın indirim olabiliyor capcanlı motor yüksek tork ekonomik ötesi tüketim ve gerçekten muhteşem tasarım acaba dedirtmeyecek emin olun bir başka bilgide seramik alaşım motor iyi kullanımla ömürlük bir dayanıklılıkta bu pek dile getirilmemiş ama ktm seramik teknolojisi ile yapıyor motorları.
    Hayırlı olsun.Duke 200 ve 250 test ettim fakat çok üst devirlere çıkamadım trafik sebebiyle dolayısıyla tam bir fikir oluşturamadım..Titreşim hiç önemli değil derdim önceden, fakat bi sıkıntıdan dolayı şuan kullandığım motosiklet titreşim yapmaya başladı ve onunla uğraşıyorum. Anladım ki titreşim çekilir dert değilmiş hele elciklerde..Bugün için olmasa da z250 Abs ile beraber aklımdaki motordur tam netleşmese de.

İlk motosikletiniz mi ve titreşim durumu nasıl acaba kullanıcı gözlemi olarak? Bir de sollamalarda falan hiç zorlanmadan anında çıkabildiği son sürat nedir acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine boş bir yorum daha
    Ktm fanboyu olduğun apaçık belli

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Kardeşim yanlış anlama da çoğu konularda boş boş yorumlarını görüyorum . Bana kalırsa ktm fanboyusun sen
    Yine boş bir yorum daha
    Ktm fanboyu olduğun apaçık belli
    kör gözlere şifa niyetine, bu benim kendi mesajım:

asklınızca tespit mi yapıyonuz?

misal, bu eleman da her "KTM'ye giydirme" konusunda kulaktan dolma bilgi birikimleriyle belirir. hiç de düşünmez, "la ben KTM'ye sövüp duruyom; ama bajaja biniyom?"

Hayırlı olsun.Duke 200 ve 250 test ettim fakat çok üst devirlere çıkamadım trafik sebebiyle dolayısıyla tam bir fikir oluşturamadım..Titreşim hiç önemli değil derdim önceden, fakat bi sıkıntıdan dolayı şuan kullandığım motosiklet titreşim yapmaya başladı ve onunla uğraşıyorum. Anladım ki titreşim çekilir dert değilmiş hele elciklerde..Bugün için olmasa da z250 Abs ile beraber aklımdaki motordur tam netleşmese de.

İlk motosikletiniz mi ve titreşim durumu nasıl acaba kullanıcı gözlemi olarak? Bir de sollamalarda falan hiç zorlanmadan anında çıkabildiği son sürat nedir acaba?
    Dediğiniz konularda aynı kaygılara sahiptim uzun yol testi yapamadım daha teslim bile almadım ama ani güç isteği sollama ve titreşim konusunda tecrübeli kullanıcılardan ve servisten emin oldum diyebilirim zaten teknik verilerle ağırlığı karşılaştırın performans çok iyi.

Dediğiniz konularda aynı kaygılara sahiptim uzun yol testi yapamadım daha teslim bile almadım ama ani güç isteği sollama ve titreşim konusunda tecrübeli kullanıcılardan ve servisten emin oldum diyebilirim zaten teknik verilerle ağırlığı karşılaştırın performans çok iyi.
    Sorun olmazsa kaça aldınız acaba motoru ?
    En son bana lansman fiyatından verebileceğini söylemişti 20 gün önce , 18.500 TL

Sorun olmazsa kaça aldınız acaba motoru ?
    En son bana lansman fiyatından verebileceğini söylemişti 20 gün önce , 18.500 TL
    Motoru aldım ama şehir dışındaydım henüz teslim almadım tanıdık arkadaşım bu nedenle döndüğümde ne yapabilir diye biraz zorlayacağım o zaman size bilgi veririm tabi ki.

Arkadaşlar 2017 model duke 250 için yan demir nasıl bulabilirim önerisi olan var mı ? basit çözün üretebilen usta vs varsa önerilere açığım.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Arkadaşlar 2017 model duke 250 için yan demir nasıl bulabilirim önerisi olan var mı ? basit çözün üretebilen usta vs varsa önerilere açığım.
    Duke için orjinal koruma demirinden şaşma derim. Çok güzel iş yapıyor. Özellikle düz takozları hiç tercih etme. Sahibinden.com dan kovalayabilirisn.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)